Įkraunama...
Įkraunama...

Tabletės ir svoris

QUOTE (kasiopeja @ 2004 09 20, 09:40)
Geriu Gracial daugiau kaip metus ir per ta laika ne vieno papildomo kg prie savo jau turimu 54 nepriaugau doh.gif gaila mazumele, nes esu stipena ir jokie papildomi valgymai nepadeda sad.gif

Oi jei nori keliu papildomu kg, pavartok Diane 35 kaip mat papilnesi, nes pries pradedant vartoti sitas KT ir as buvau "grazi vieshalka" laugh.gif Net per daug kuda, bet kai pageriau Diane 35 tai kaip mat papilnejau, gal net ir per daug g.gif . Dabar perejau vel prie Cilest
Atsakyti
Na visą gyvenimą neturėjau problemų su viršsvoriu. Na o nuo KT (išbandžiau daug tiko tik regulonas) svoris per 10 mėnesių +10 kg. sad.gif
Atsakyti
O niekad niekas nepagalvojote: jei jau nepriaugau kg vartodama KT, tai gal nevartodama buciau numetusi bent pora........
Atsakyti
Sveikos, as jau 5 metus vartoju KT, priaugau kokis keturis kilogramus. O dabar daugiau nepriaugu, bet ir tu keturiu nesiseka atsikratyti. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Bitulka @ 2004 09 20, 09:15)
Oi jei nori keliu papildomu kg, pavartok Diane 35 kaip mat papilnesi, nes pries pradedant vartoti sitas KT ir as buvau "grazi vieshalka" laugh.gif

Aha, meginau Diane35, tai nuo ju net fiziskai pykint nuo bet kokio vyro artumo pradejo mad.gif teko skubiai mest lauk laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (0nora0 @ 2004 09 20, 11:21)
O niekad niekas nepagalvojote: jei jau nepriaugau kg vartodama KT, tai gal nevartodama buciau numetusi bent pora........

g.gif Na, nemanau. Bent jau as ir iki KT visa gyvenima buvau stipena laugh.gif Nors... gerai pasikapscius atminty atgaminu, kad priaugus buvau vienu momentu berods nuo Marvelono, bet tai buvo senu senovej...
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 09 21, 10:00)
Aha, meginau Diane35, tai nuo ju net fiziskai pykint nuo bet kokio vyro artumo pradejo mad.gif teko skubiai mest lauk laugh.gif

Vat, vat, ir man tas pats prasidejo po kokio gero pusmecio, kai pradejau gert celest. na ka vel reikes ka nors naujo ieskoti huh.gif
Atsakyti
QUOTE (1PuPa @ 2004 09 21, 08:04)
Vat, vat, ir man tas pats prasidejo po kokio gero pusmecio, kai pradejau gert celest. na ka vel reikes ka nors naujo ieskoti huh.gif

Man vieno menesio uzteko laugh.gif
Beje, gal kam reikia Diane35? Galiu uz puse kainos perleist, nes dar liko 2 pakuotes nepraimtos laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 21 rugsėjo 2004 - 10:58
Kiek zmoniu tiek patirciu...
Man nuo daugelio cia peikiamu Diane 35 svoris ne kiek nepadidejo. Ir nesumazejo, bet medziagu apykaita buvo akivaizdziai greitesne wink.gif Priesingai, nustojus gerti pradejo augti kritines vietos.
Bet mane lygiai taip pat teigiamai veike ir nestumas, matinimas. Galejau valgyti kiek noriu ir ka noriu - gramai nelipo visai.
Pastebejau toki desningumas - tos kurios nestumo metu storteja 'nuo oro', priauga po +20 kg - storeja ir nuo kontraceptiku ir atvirksciai. Musiet, hormonas panasus abiem atvejais darbuojasi.
Atsakyti
QUOTE (plepioji @ 2004 09 21, 17:35)
Kiek zmoniu tiek patirciu...
Man nuo daugelio cia peikiamu Diane 35 svoris ne kiek nepadidejo. Ir nesumazejo, bet medziagu apykaita buvo akivaizdziai greitesne wink.gif Priesingai, nustojus gerti pradejo augti kritines vietos.
Bet mane lygiai taip pat teigiamai veike ir nestumas, matinimas. Galejau valgyti kiek noriu ir ka noriu - gramai nelipo visai.
Pastebejau toki desningumas - tos kurios nestumo metu storteja 'nuo oro', priauga po +20 kg - storeja ir nuo kontraceptiku ir atvirksciai. Musiet, hormonas panasus abiem atvejais darbuojasi.

As ir be nestumo storeju "nuo oro"..... o nestumo metu valgiau kiek norejau, kg augo pamazele, normos ribose...... labai keista buvo, apetitas zveriskas, o svoris juda vos vos...... nu bet kai pagimdziau....... per metus + 10 kg unsure.gif unsure.gif unsure.gif ....... idomu kaip butu nuo kontraceptiku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2004 09 07, 13:10)
Neduokdie tas Marvelonas mad.gif Aš priaugau apie 13 kg., kai mane juo gydė mad.gif Aišku po to man tas svoris nukrito, kai pakeičiau kitomis tabletėmis.Pakeičiau į Cilest, dar vėliau į Logest (bet ta sman netiko).
Dabar geriu Femoden, esu pilnesnė nei visuomet, bet nemanau, kad nuo tablečių..pati daug užkandžiaudavau, tai va ir rezultatas rolleyes.gif


Tai gal ir užkandžaiuji daug, dėl to, kad geri kontraceptines tabletes
Atsakyti
Kai tik pradėjau gert Jenine tabletes, tai per porą mėnesių +5 kg blink.gif . Tikrai ne "iš oro"- apetitas buvo žvėriškas doh.gif doh.gif. Paskui apsistojo ir viskas. Apetitas normalus, bet nesumažėjęs, užtai ir kg patys nekrenta. Bet nukrapštysiu mirksiukas.gif
Atsakyti