Įkraunama...
Įkraunama...

Tabletės ir svoris

QUOTE(Motina @ 2005 04 26, 17:03)
Kai tik pradėjau gert Jenine tabletes, tai per porą mėnesių +5 kg blink.gif  . Tikrai ne "iš oro"- apetitas buvo žvėriškas doh.gif  doh.gif. Paskui apsistojo ir viskas. Apetitas normalus, bet nesumažėjęs, užtai ir kg patys nekrenta. Bet nukrapštysiu mirksiukas.gif

O mane nuo tu Jeanine pykina, tai beveik nieko nevalgau, uztai keli kilogramai jau nukrito. Taip, kad visoms labai skirtingai. Mane domina kitas klausimas (cia ne i tema, bet gal kas atsakys?) Ar tiesa, kad vartojant kt negalima kaitintis sauleje ar vaikscioti i soliarumus?
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2005 04 26, 16:10)
Ar tiesa, kad vartojant kt negalima kaitintis sauleje ar vaikscioti i soliarumus?


Iš tikrųjų taip ir yra, tik reta to saugosi. O iš tikro tai gali išprovokuoti odos vėžį. blink.gif
Atsakyti
Geras, girdejau apie demes atsirandancias ant odos, bet apie galimybe atsirasti odos veziui pirma karta...
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2005 04 26, 16:10)
O mane nuo tu Jeanine pykina, tai beveik nieko nevalgau, uztai keli kilogramai jau nukrito.


Bet taip negerai, jei tęsias ilgai. Man taip buvo su vienom KT, tai pakeičiau jas ir viskas susitvarkė. Gi nebūsi visąlaik bloguodama g.gif
Atsakyti
mda merginos..o ash vat vartoju Femodena jau beveik metai(rugpjuti bus metai) laiko priaugau 10kg ir po biski judu link 13to...del valgymo ryte kavos podukas per pietus salotu, vakare mesos gabaliukas su darzovem..o svoris auga kaip paseles..
Ir dabar galvoju ar paciai bandyti kitus KT ar ajt pas savo daktarka blink.gif
Gal turit kokiu minciu i ka pirma pabandyti pakeisti...?
Tiesa visada buvau linkusi prie virsvorio taciau maximum ka sverdavau budavo 85kg pries pradedant varduoti KT buvau numetus iki 72 kg..o dabar 91 kg cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaudita @ 2004 09 12, 17:40)
As vartoju Harmonet ir mano svoris visiskai nepakito. Valgau tiek pat kaip ir seniau.


o ar nepykina nuo harmonet? nes mane kazkaip vakarais tampo. geriu irgi vakarais..
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2005 06 23, 19:20)
mda merginos..o ash vat vartoju Femodena jau beveik metai(rugpjuti bus metai) laiko priaugau 10kg ir po biski judu link 13to...del valgymo ryte kavos podukas per pietus salotu, vakare mesos gabaliukas su darzovem..o svoris auga kaip paseles..
Ir dabar galvoju ar paciai bandyti kitus KT ar ajt pas savo daktarka blink.gif
Gal turit kokiu minciu i ka pirma pabandyti pakeisti...?
Tiesa visada buvau linkusi prie virsvorio taciau maximum ka sverdavau budavo 85kg pries pradedant varduoti KT buvau numetus iki 72 kg..o dabar 91 kg cry.gif


ojetau. Čia tikrai netinka KT. O kai iki tiek svoris padidėjęs, tai ir apsauga su KT darosi nebe 100 proc... Eik pas daktarką..
Atsakyti
As irgi vartoju Femoden'a. Priaugau kokius 2-3 kg. Bet gal daugiau todel, kad kuri laika dirbau sedima darba, kuriame tikrai netruko streso.
Taciau pastebejau viena dalyka. Ta savaite, kai negeriu kontraceptiku, na kai jau susergu, tai stabiliai 1 kg numetu. Valgau kaip visada. Pradedu gerti ir per savaite kita tas kilogramas atauga. Kai kontraceptiku negerdavau, tai atvirksciai, per menesines, svoris siek tiek padidedavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(honkute @ 2005 06 27, 08:45)
As irgi vartoju Femoden'a. Priaugau kokius 2-3 kg. Bet gal daugiau todel, kad kuri laika dirbau sedima darba, kuriame tikrai netruko streso.
Taciau pastebejau viena dalyka. Ta savaite, kai negeriu kontraceptiku, na kai jau susergu, tai stabiliai 1 kg numetu. Valgau kaip visada. Pradedu gerti ir per savaite kita tas kilogramas atauga. Kai kontraceptiku negerdavau, tai atvirksciai, per menesines, svoris siek tiek padidedavo  blink.gif


taip yra todėl, kad kartais KT skatina skysčių kaupimąsi. 2-3 kg - nieko tokio, o vat kai jau 12 priaugi, tai jau nesakytum nieko tokio...
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 06 27, 08:55)
taip yra todėl, kad kartais KT skatina skysčių kaupimąsi. 2-3 kg - nieko tokio,

Vat būtent taip man gydytoja sakė, kad geriant KT organizme gali pradėt kauptis skysčiai, o to pasėkoje ima didėti svoris. va taip. Aš pradėjau nuo cilesto, svoris labai labai pamažu augo, paskui Novynette, nu bendrai per 4 m. priaugau kokius 5 kg, bet bėda tame, kad ir kokių dietų besilaikyčiau, kiek besportuočiau, svoris nejudėjo. Ir dabar po gimdymo praėjo jau beveik 7 mėn, ir niekaip neišeina pasiekti norimo rezultato. Svoris toks kaip prieš nėštumą, ir nei vieno kg neišeina numesti. Nusprendžiau kad mano toks organizmas nereguoja į dietas į sportą sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 06 27, 12:18)
Vat būtent taip man gydytoja sakė, kad geriant KT organizme gali pradėt kauptis skysčiai, o to pasėkoje ima didėti svoris. va taip. Aš pradėjau nuo cilesto, svoris labai labai pamažu augo, paskui Novynette, nu bendrai per 4 m. priaugau kokius 5 kg, bet bėda tame, kad ir kokių dietų besilaikyčiau, kiek besportuočiau, svoris nejudėjo. Ir dabar po gimdymo praėjo jau beveik 7 mėn, ir niekaip neišeina pasiekti norimo rezultato. Svoris toks kaip prieš nėštumą, ir nei vieno kg neišeina numesti. Nusprendžiau kad mano toks organizmas nereguoja į dietas į sportą  sad.gif


tai gal tu dar maitini? Maitinančiom nereiktų dietų...
O kad pasimatytų rezultatai, reikia saikingai maitintis ir sportuot bent metus.
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2005 04 26, 17:10)
O mane nuo tu Jeanine pykina, tai beveik nieko nevalgau, uztai keli kilogramai jau nukrito. Taip, kad visoms labai skirtingai. Mane domina kitas klausimas (cia ne i tema, bet gal kas atsakys?) Ar tiesa, kad vartojant kt negalima kaitintis sauleje ar vaikscioti i soliarumus?


Kosmetologė minėjo, kad geriant KT kai kurioms saulė, kai kurioms soliariumai, kai kurioms ir saulė ir soliariumai ištraukia ir/arba išryškina šlakus blink.gif
Atsakyti