Įkraunama...
Įkraunama...

Išsiskyrę, bet ir vėl kartu

Mano aplinkoj buvo tokia istorija:
Vyras paliko savo pirmąją žmoną sau dviem dukrom ir išėjo pas meilužę. Išsiskyrė. Pasidalijo turtą. Praėjus keletui metų vyras grįžo, maldavo priimti atgal. Pirmoji žmona kaip ir nepriėmė, bet... po poros metų jiems gimė trečia dukra ax.gif Dar kartą jie nebesusituokė, gyveno taip - nei kartu, nei atskirai...
Atsakyti
pazistu viena pora, kurie kelis kartus buvo issiskyre, bet vel susieina. Man tai berysio tokie santykiai, nesuprantu as tu pasilakstymu ir vaidinimu, kad vel viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2006 08 24, 21:24)
Man idomu ar buvo kada nors taip ar yra imanoma, kad issiskyre zmones vel po kiek laiko, netgi ilgo griztu vel gyventi kartu ir butu laimingi? Parasykite prasau, jei taip buvo, kaip tas procesas vyko. Jei nepasitaike jums, gal but jusu pazystamiems, draugams.

tikrai imanoma wink.gif
Atsakyti
mano tėvai išsiskyrė, po poros metų vėl susitaikė. bet tik taip, savaitgaliais tėtis pas mamą atvažiuodavo. nes jis norėjo, kad jie pirktų namą, o pinigų tik butui tetužteko. todėl suvisam atsikraustyti atgal ir nesutiko. po dar poros metų mamai pabodo toks tąsymasis ir jie išsivaikščiojo galutinai. tėtis kitos niekada taip ir neturėjo.
Atsakyti
Buvo, na ir kas - in the end vis tiek viskas baigesi. Daugiau tokiu klaidu gyvenime nebekartosiu smile.gif
Atsakyti
mano vyras issiskyre su pirmaja zmona nes ji vaiksciojo i "kaire", dabar ji vel apsireiske ir nori susigrazint vyra. Bet as manau kad kelio atgal nera ir tikiuos mano vyras nesukvailios, nes mums gera kartu, tik nervina mano vyro ex lindimas ir bandymai susigrazint tai ka prarado per savo kvailuma..
Atsakyti
mano tėtis paliko mamą, nes kaip pats teigė,ji buvo ne jo žmogus. po kelių metų lakstymo suprato,kad vis tik mama buvo geriausia,ką jis galėjo turėt. ir mama vėl atleido. bet nepasiteisino. po neilgo laiko tarpo tėtis atsiminė,kodėl kartu negyveno ir vėl paliko mamą. neabejoju, jis atsiprašytų dar kartą ir ji vėl jam atleistų..
Atsakyti
kazkaip patirtis rodo, kad jeigu jau nuspresta issiskirti, tai geriau i ta pacia bala nebristi schmoll.gif kitas variantas, kai reikia susivokti ir neissiskyriant pabuti atskirai (ta prasme pagyventi), cia gera profilaktika jausmu atnaujinimui ir susivokimui savyje, bet velgi neturi buti daznai praktikuojama smile.gif
Atsakyti
as nesuprantu tu pasilakstymu schmoll.gif viena drauge jau n kartu buvo isejus ir palikus savo drauga su kuriuo gyvena(tikrai ne du-tris). ir ka, vel pareina ir priima ja, o ji dar sako kad nesipersa diedas kazkodel doh.gif
mano tai grieztas nusistatymas-jokiu buvusiu! nes visada prisiminsi kodel issiskyrei, ka veiket issiskyrimo laikotarpiu, vis kazkur kirbes abejone. neverta gadintis nervu.
Atsakyti
na as issiskyrus su vyru bandziau taikytis ir vel gyvent kartu,turim 2 vaikus. Bet gailiuosi tad bandziau ir gadinau savo brogu jaunystes laika...jei jau issiskyrei tai issiskyrei...
dabar esu be galo laiminga antroj savo santuokoj...kuria branginu ir saugau....
Atsakyti
Na, nezinau, pas mane irgi buvo... Kaip supratau, ieskojo geriau/nenorejo isipareigoti ar dar kazkas (tiksliais net nzn), nepasiteisino. Taciau poto tokiu bajeriu nebebuvo ir dabar viskas labai puikiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silan @ 2009 02 07, 21:20)
mano vyras issiskyre su pirmaja zmona nes ji vaiksciojo i "kaire", dabar ji vel apsireiske ir nori susigrazint vyra. Bet as manau kad kelio atgal nera ir tikiuos mano vyras nesukvailios, nes mums gera kartu, tik nervina mano vyro ex lindimas ir bandymai susigrazint tai ka prarado per savo kvailuma..

as nebuciau tokia tikra, kad "mus taip gera kartu"... as neseniai issiskyriau, tai, pasirodo, tai buvo tik mano asmenine nuomone, kad mums "buvo gera kartu"... tas zmogus net musu santykiu santykiais nelaike ir jam atrode, kad tas musu "tasymasis" primena vulkana.. o man atrode, kad mes labai faina pora... g.gif
Atsakyti