Įkraunama...
Įkraunama...

Išsiskyrę, bet ir vėl kartu

QUOTE(dianita @ 2006 09 02, 00:33)
as manau, kad jis bande su tavim gyventi, nes tave mylejo ir turbut tebemyli... bet iskaudinimas jam buvo per stiprus... zmones atleidzia, bet nepamirsta.. turbut suprato, kad jis negales buti toks kaip anskciau, galbut pastoviai jaus itampa ar panasiai... todel ir pasirinko isejima... siaip gerbiu ji, kad jis sugebejo apsispresti, o ne gyventi kartu vaidinant kad viskas gerai (labai nekenciu tokiu santykiu)...


jei jam buvo per skaudu, tai galejo jau tada viska nutraukti, kai pirma karta skyremes.neisivaizduoju kam reikejo taip skaudinti abu.dabar neseniai buvau su juo susitikus, maciau kad sunku, maciau asaras, bet nesuprantu kaip galima taip save skaudinti. na jei zmyli mogu, tai gali jam viska atleisti ir pradeti viska is naujo. sunkiausia suprasti tai kad jis isejo neatsisukdamas atgal, t.y. jokiu kontaktu, jokiu skambuciu, tarsi buciau nulis.o kai susitikome tikrai maciau kad ne taip yra.tad kaip jis gali taip save uzgniauzti????? g.gif jau dabar pasimeciau, gal tikrai pasauly yra ne taip kaip viskas atrodo...... wacko.gif
sakai jis apsisprende? o tai tuos metus laiko vaidino??? matyt labai itikinamai, nes as saziningai juo tikejau... verysad.gif
bjauriausia kad as ji laikiau tokiu artimu kaip tevai, na kaip kraujo gimine.ir jis sakydavo "ar isivaizduoji kad mama tave isduotu?" zinoma kad NE. ir tuo sventai tikejau.... per daug skaudu....
Atsakyti
QUOTE(gauriukė @ 2006 09 03, 21:00)
jei jam buvo per skaudu, tai galejo jau tada viska nutraukti, kai pirma karta skyremes.neisivaizduoju kam reikejo taip skaudinti abu.dabar neseniai buvau su juo susitikus, maciau kad sunku, maciau asaras, bet nesuprantu kaip galima taip save skaudinti. na jei zmyli mogu, tai gali jam viska atleisti ir pradeti viska is naujo. sunkiausia suprasti tai kad jis isejo neatsisukdamas atgal, t.y. jokiu kontaktu, jokiu skambuciu, tarsi buciau nulis.o kai susitikome tikrai maciau kad ne taip yra.tad kaip jis gali taip save uzgniauzti?????  g.gif  jau dabar pasimeciau, gal tikrai pasauly yra ne taip kaip viskas atrodo...... wacko.gif
sakai jis apsisprende? o tai tuos metus laiko vaidino??? matyt labai itikinamai, nes as saziningai juo tikejau...  verysad.gif 
bjauriausia kad as ji laikiau tokiu artimu kaip tevai, na kaip kraujo gimine.ir jis sakydavo "ar isivaizduoji kad mama tave isduotu?" zinoma kad NE. ir tuo sventai tikejau.... per daug skaudu....



zinai, pas mane yra buvusi situacija, panasi i tavo, na siek tiek skiriasi, nes buvo labiau viskas komplikuota... tas zmogus mane labai mylejo, bet vis tik veliau nutare nutraukti visus rysius nes jam buvo per skaudu... per daug buvo klausimu islike, jis man atleido viska, net pats save kaltino.. bet to jausmo, kaip jis jautesi iskaudintas, jis nepamirso, nes to niekas nepamirsta, nebent kur nors giliau sirdyje uzkisa, bet jis lieka visam gyvenimui... maniskis irgi buvo grizes ir lyg viskas buvo gerai, bet islieka nepasitikejimas arba itampa, kuriai sukelti daug preteksto nereikia... ne visi gali tai atlaikyti, ypac jei zmogus yra jautresnis... galbut ir taviskis tikejo kad viskas bus gerai... bet veliau pamate kad jam per sunku.. nepyk, bet siuo atveju nereikia vien jo kaltinti, esi ir pati kalta deja... praeis pyktis ir isizeidimas, po kokiu metu pati kitaip i visa tai ziuresi..
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2006 08 30, 12:11)
Pas mane kazkas panasaus... issiskyrem su vyru draugiskai, dabar draugaujam tik draugiskai - meiles buvo, bet jos nebera, nors kartais perbega per sirdi nuoskaudele kad butume labiau pasistenge, gal butume ir siandien kartu. Bet taip neatsitiko, tai belieka draugiskai draugauti. Kaip draugas, zmogus, jis superinis, tik i kaip i vyra visai nebegaliu ziureti.... mano poziuris i ji kaip i belyti asmeni, na, gal kaip broli daugiau. Todel apie pakartotini susiejima jau turbut negali buti kalbos, nebent kai busim pensijoj ir seksas bus isbrauktas is dienotvarkes - tuomet kodel gi ir ne smile.gif

oj, kaip i mene panasu doh.gif tikrai, maniau, kaip belytis asmuo, biciulis...kol nepameginom po 5 metu taikytis....turbut as nebepakeliau savo vienatves verysad.gif ir pasakysiu: be reikalo...nes po antro susiejimo jau nebelikome draugais nei biciuliais, o tik nekenciame vienas kito ir jis dar man baisias nesamones krecia iki siolei, kersija ir t.t. zodziu, ta pati upe, ta pati pekla...geriau nereikia schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelas7 @ 2006 08 27, 00:42)

Yra, be abejo, ir laimingu antruju santuoku...bet tai - retenybe.
Pirma zhmona visiems laikams yra vienintele pirma zhmona. O jei dar su ja buvo susilaukta vaiku - nurungti jos ispudi vyro gyvenime, mano manymu, labai labai sudetinga.

Totali nesamone schmoll.gif Pirma santuoka gali ivykti ir ne is meiles, juk gali du zmones tuoktis tik del "reikalo", gali tuoktis del pinigu ir pan. Kodel antra karta vedes,-usi butinai turi galvoti ir galvoti apie prima santuoka g.gif galiu pasakyti, kad su pirma zmona susilauktas vaikas dar nieko nereiskia...
Atsakyti
Nu jau antram dubliui su savo ex tai tikrai nepasirasyciau doh.gif
Atsakyti
O man, iš šono paklausius, netgi romantiškai atrodo grįžimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 08 30, 12:40)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Kelios pasnekoves yra uzsiminusios ir pavyzdziu pateikusios savo tevu gyvenimus. Taciau turiu priminti, kokie laikai buvo-tarybiniai, kada i issiskyrusi kreivai ziurejo, kai partijos smerke, darbovietes vadovai koliojo tik uz tai, kad issiskyres, kai butai buvo skiriami tik neissiskyrusiems, kai turtu ne vienas neturejo(gal kokius pirmininkus, bet jie ir nebegrizo atgal biggrin.gif ) ir dar daug tu "kai". Susidure su spaudimu RETAS tuo metu galedavo ji pakelti, uz tai pabrukdavo uodega ir sugrizdavo pas buvusi sutuoktini.

Mano tėvai išsiskyrė sovietmečiu - 1983 metais, o atgal susiėjo jau atkūrus nepriklausomybę - 1993m. Tad nemanau, jog mano jie atgal susibėgo dėl partijos spaudimo ar kooperatinio buto biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 16 rugsėjo 2006 - 10:21
QUOTE(tik drugelis @ 2006 09 04, 21:01)
Nu jau antram dubliui su savo ex tai tikrai nepasirasyciau doh.gif

niekada nesakyk niekada lotuliukas.gif
Atsakyti
mano pacios istorija,tai kad po 7metu drasugystes,issikyrem,po kazkiek laiko (gal po kokiu poros men) vel suejom,ir ka,kad sugrizau tikrai gailejausi,nes problemos,del kuriu buvom issikyre niekur nedingo,po pusantru metu gyvenimo kartu supratau,kad tikrai nevertejo taikytis ir reikia kuo greiciau nest kudasiu,nes jau pradejau gaileti prabegusiu metu.dabar del to ka padariau esu labai laiminga bigsmile.gif
Atsakyti
Apie tai esu rašiusi. Na gal dar kartą, į temą.

Ištekėjau jauna, žalia plekšnė, vyras 8 metais vyresnis. Geras, ramus, sąžiningas, vienu žodžiu padorus vyras, nebarškutis, ta prasme daugiau darbų, mažiau kalbų. Buvome labai skirtingi, aš keliolikos kartų mesčionka, o jis paprastas, kaimo bernelis. Kai ištekėjau, savo pasirinkimu aplinkiniams sukėliau šoką. Na kur tau, nei auksaburnis, nei manierų, netilpo mano vyrelis į jokius mano tėvų aplinkos rėmus. Kodėl rašau tėvų, ogi todėl, kad jų aplinka, tuomet buvo ir mano. Dabar pagalvoju, kodėl aš pasirinkau būtent šį vyrą, ogi užkniso mane gražiai kalbantys, maloniai asistuojantys vyrai, visa tai buvo dirbtina, nenuoširdu, norėjosi kažko tikro, nedirbtino.

Vyrui buvo labai sunku, o ir aš kvaila, nesugebėjau suprasti, jis nutilo ir aš tyliu, tuo didindama tarp mūsų tarpą. Gimė sūnus, didžią lako dalį skyriau vaikui. Ir vėl mano vyrelis jautėsi atstumtas. Mes tolom vienas nuo kito kaip du aisbergai, vienas kitam atšalę. Dar mano anyta savo pamokymais replikom padėjo. Aš jos nekaltinu, buvau jauna, o ir vyras iš prigimties tylenis, dar tas nepilnavertiškumo kompleksas, kurį jame sukėlė mane supanti aplinka, teisingiau pasakius žmonės. Pasekmės prognozuojamos, vyras pradėjo gerti, dar jo darbas sudarė sąlygas tai ydai vystytis. Pradžioj bandžiau kovoti, tampiau pas visokius anoniminių alkoholikų susirinkimus, narkologinio dispanserio gydytojus. Jokios naudos. Kaip dabar pamenu atsisėdome balkone ir kalbamės. Sakau: - Kol dar nedaužom vienas kitam snukių, kol dar išliko pagarba, skiriamės. Vyras sutiko. Taip tyliai, be barnių išsiskyrėm. Trys metus gyvenom atskirai, vaikas rašė tėčiui laiškus, važiavo į kaimą svečiuotis. Tiesą, atsisakiau alimentų, nes ligonis tuo metu buvo, nedirbo, o ir nereikalingi man jo pinigai buvo.

Vieną gražią dieną, mano dirbtuvėse, pasirodė buvusysis visam gražume, blaivus kaip stikliukas, pasipuošęs, matosi, kad ilgą laiką negėrė. Paprašė pagalbos, kad jį priregistruočiau, nes be jos negauna darbo. Na nesvetimas priregistravau, gyvenau erdviai, skyriau jam kambarį ir t.t. Po truputi, po truputi ir susigyvenom, atsirado pasitikėjimas, vyras negeria 15 metų. Jei palyginsi, koks jis buvo prieš skyrybas, koks dabar tai dangus ir žemė. Niekas nepagalvotų, kad jis alkoholikas, nors jis tai neslepia, ir man tai patinka, nes jis sugebėjo nugalėti savo ydą, rasti savyje jėgų pradėti gyvenimą iš naujo. Dabar jis yra vakarėlių liūtas, auksaburnis, žarstantis komplimentus į kairę ir į dešinę.

Mūsų santykiai kaip įtempta styga, mes labai branginame tai ką dabar turime, nes neorime vienas kito prarasti. Labai dėmesingi vienas kitam, niekada nenumojam ranka į iškilusias problemas. Nes turime karčią, nekalbėjimo, neįsiklausimo vienas į kitą patirtį. Dabar mes gyvenam vienas kitam, savo šeimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 13 birželio 2007 - 14:31
Kai draugavom, buvom išsiskyrę kelis metus, pasiblaškėm atskirai, kol supratom kad geriau turbūt nerasim smile.gif
Atsakyti
Greiciausiai nebrisciau i ta pacia upe antra karta... Problemos niekur nedingtu, o antra karta del ju pyktis tikrai nebe idomu.. juk del ju ir skirtumemes.. dabar man tas momentas, kai noriu pailseti nuo vyro del problemeliu.. neskubu skirtis.. geriau kelias dienels pailsesiu ir tada bandysiu jas sprest.. unsure.gif
Atsakyti