Įkraunama...
Įkraunama...

Ar reikia vokelio užrašant vaiką?

nu nežinau, aš vaiką buvau užrašius į 4 lopšelius vilniuj. visuose vedėjos nuteikinėjo, kad vaje vaje, tokios eilės, turbūt nepateksit doh.gif ir ką - atėjus laikui, skambina ir visų keturių - laukia bigsmile.gif
gal miegamuosiuose rajonuose tikrai eilės susidaro, bet yra ir polaisvių darželių centre, naujamiesty
Atsakyti
Niekada nedaviau vokelio direktorėms darželio g.gif ir nemanau kad reikia schmoll.gif
Atsakyti
niekad nedaviau ir nemanau kad duosiu bus vieta ir taip priims
Atsakyti
Na mano mergyte irgi be vokelio prieme, bet iki paskutines minutes netikejau, kad bus be pakišos apsieita...nes aplink praktika kitokia doh.gif
Atsakyti
Nieko nedavem ir puikiai prieme 4u.gif
Atsakyti
Manau kad tikrai nereikia, mes patys darzeliu direktores statom i keblia padeti, o veliau saukiam-kysininke biggrin.gif Darzelis ne guminis ir turi savo taisykles, tvarka..
Atsakyti
QUOTE(lemurmur @ 2009 09 06, 07:57)
Manau kad tikrai nereikia, mes patys darzeliu direktores statom i keblia padeti, o veliau saukiam-kysininke  biggrin.gif  Darzelis ne guminis ir turi savo taisykles, tvarka..

Atsakyti
na mes nieko nedavem uzsirasant i darzeli, taciau kai pasikalbejau su viena gimineite krui dirba aukletoja vaiku darzelyje sako smagu(malonu ) jeigu mamyte parodo demesi atnesus kokia saldainiu dezute ir kavos ax.gif
as labai pries tokius kavos ir saldainiu davinukus 9kadangi as to visai nevertinu, todel kad nenesti pinigu nupirkau du dovanu cekius AKROPOLIOV aukletojai ir aukletojos padejejai
Atsakyti
mielosios, situacija. Turiu drauge, kuriai truks plys reikia vaika i geresni darzeli perkelti (del asmeniniu vaiko savybiu), cia be vokelio neapseisi. labai prase suzinot, kiek duot?
Atsakyti
ohoho!!!

BRANGIOJI, TAI KOKIA GI TU MAMA JEI TAIP VERZIESI ATIDUOTI SAVO VAIKA I TA SUPUVUSI DARZELI?
PIRMYN I PRIVATU IR BE JOKIO KYSIO, TIK SU STORESNE PINIGINE KAS MENESI, O TADA GAL TEKS ATSIPRASYT IR GRIST I TA SUPUVUSI smile.gif IR BUS GERAI.IR KYSI SUTIKSI DUOTI.
Atsakyti
QUOTE(VIKTORIJA25 @ 2009 07 27, 11:54)
Niekada nedaviau 



QUOTE(laimav @ 2009 09 02, 14:55)
niekad nedaviau ir nemanau kad duosiu bus vieta ir taip priims



QUOTE(pukuotukas @ 2009 09 05, 10:47)
Nieko nedavem ir puikiai prieme 4u.gif


Na pritariu daugumai cia pasisakiusioms mamytems,ir as nieko nedaviau ir manua kad to visai nereikia schmoll.gif Mano vaikuciai nuo pat gimimo jau uzrasyti i darzelio eile ir atejus laikui pradejo lankyti smile.gif Taip kad manau kysiai cia labai jau nepades,o padetu pazintys manau labiau jei beda su darzeliais yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 09 01, 20:39)
Na pritariu daugumai cia pasisakiusioms mamytems,ir as nieko nedaviau ir manua kad to visai nereikia  schmoll.gif Mano vaikuciai nuo pat gimimo jau uzrasyti i darzelio eile ir atejus laikui pradejo lankyti smile.gif Taip kad manau kysiai cia labai jau nepades,o padetu pazintys manau labiau jei beda su darzeliais yra rolleyes.gif


Na labai smagu uz jumis, kad jums taip pasiseke...mes uzraseme irgi vos tik gime, pagal gyvenamaja vieta ir vietos negavome... tai sakote kysiu nereikia??? tai gal patarsite kaip kitaip patekti??
Atsakyti