Įkraunama...
Įkraunama...

Ar reikia vokelio užrašant vaiką?

Mes jokio vokelio nedavėm.. Užrašėm vaiką likus metams laiko iki daržo lankymo ir štai lankom sėkmingai.. O štai draugė, kad užrašytų į vos ne greta esantį daržą vaiką be vokelio nešsisuko.. Tai gal tas vokelio davimas- nedavimas priklauso jau nuo darželio ir jo vadovės 4u.gif
Atsakyti
Maniskis gime sausi, kova nuejom uzrasyt i mums priklausanti (buta nuomojam, taciau visi darzeliai tvirtina, kad uztenka nuomos sutarties, nereik but prisiregistravus...) darzeli, taciau jau buvom eiles gale! O tai ka daryti tiems, kurie gime kova ir toliau... iki gruodzio. Be sansu tuomet isvis. Nors as labai abejoju, ar mes pateksim, nes tereikia apie 5 socialiai remtinu ar kitas privilegijas turinciu vaikiuku - ir mes uz borto. O kur dar atnesiantys kysius, pazistami... Nekas. sad.gif
Atsakyti
na perskaicius,kad ant ledo liko 5000vaiku, baisu tiesiog.
pati rasiau be vokelio vaika, nors nezinau kaip ten ta vokeli ir duoti butu reikeja, nes direktores akyse nemaciau, atejo sekretore padave lapeli, uzpildziau ir isvare biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Užrašiau vaiką į 7 darželius (3 pagal gyvenamąją vietą, 4 ne). Tačiau visuose gavome neigiamus atsakymus. Viename iš pradžių pasakė, kad vaikas tikrai bus priimtas, tačiau pasiskambinus po liepos 1 d. direktorė pasakė, kad vaiko sąrašuose nėra ir grupės sudarytos iš vaikų, kurie pradės lankyti nuo rugsėjo 1 d. (mano vaikas turi pradėti eiti nuo gruodžio, kai sueis 2 metai, nes priima tik nuo 2 metų).
Direktorė užsiminė, kad vieną vaiką kaip nors "įterpsim", manau ji nori kyšio.
Taigi klausimas:
Kiek duoti, kad vaikas būtų įtrauktas į sąrašus? Nes vaiko visiškai neturėsiu kur padėti, o privatūs darželiai ar auklė - neįkandami.
Atsakyti
Kiek kas esate davę pinigų darželio direktorei, kad vaikas būtų priimtas?
Atsakyti
QUOTE(Nautica @ 2011 08 03, 15:00)
Direktorė užsiminė, kad vieną vaiką kaip nors "įterpsim", manau ji nori kyšio.
Taigi klausimas:
Kiek duoti, kad vaikas būtų įtrauktas į sąrašus? Nes vaiko visiškai neturėsiu kur padėti, o privatūs darželiai ar auklė - neįkandami.


Na, galiu pareikšti tik užuojautą jums. Tikrai gaila, kad tokie dalykai pas mus dedasi unsure.gif
Atsakyti
Na, aš dabar išvis nematau reikalo duot direktorei ar kam ten darželyje kyšio... Gi ne jie lemia vietą eilėje, ir kas lankys, kas ne - rotuoja savivaldybė.
Kažkada anksčiau kolegė norėjo savo 2 vaikučius vesti į darželį - davė 500 lt. Vaikučiai sėkmingai lanko darželį...
Aš nedaviau kyšio niekam, bet į darželį papuolėm... Aišku, norėjo mane šiek tiek paspirgint, bet šiais laikais turi pats viską žiūrėtis...
Apibendrintai - aš prieš kyšius, nedaviau ir tikiuosi neduosiu smile.gif Ir matau, kad esu ne viena. Gal atsiras dar daugiau sąmoningų žmonių. Ir taip po kurio laiko išgaruos kyšių sistema lietuvoje smile.gif Bent jau susilpnės cool.gif
Atsakyti
Aš taip pat prieš kyšius, bet šįkart gaunasi kad arba sėdi be darbo ir pajamų namie su vaiku, arba duodi direktorei kelis šimtus ir eini dirbti darbą.
Atsakyti
kai atėjau 1 kartą užsirašyti, išgirdau jog eilė didelė, ir labai maža tikimybė, kad mes pateksim į sarašus, bet nuo to laiko kelis kartus užsukdavau pas direktorę, pasidomėti kaip su vieta, atėjau birželio mėn. pasitvirtinti, bet direktorė vilties nesuteikė jog visgi pateksim į sarašus, na o birželio mėn pab. suradau kitą darželį , ir mus ten priėmė, nes buvo laisvų vietų, ir kai atėjau į darželį kur prieš tai užsirašiau, kad pranešt kad išbrauktų iš sarašų - direktorė pranešė jog mes patekom į sarašus, nes kaikurie tėvai neatėjo pasitvirtinti. Ir dar pasakė jog kai mato , kad tėveliams labai rūpi patekt į darželį, kai jie stengiasi, rodo iniciatyva, tai kodėl jai nepriimt tokių
Atsakyti
Paskaitinėjau temą, vietomis skamba utopiškai ir naiviai pasisakymai, nes realybė, deja, yra kitokia.
Gal prieš penketą metų buvo kitaip, gal nuo mikrorajono, gal nuo Marso trajektorijos ar Mėnulio fazės tie priėmimai priklauso, bet sėdžiu štai prie suskilusios geldos ir galvoju, kur reiks vaiką nuo rudens dėt.
O prašymas darželiui, priklausančiam pagal gyvenamąją vietą, paduotas septintą vaiko gyvenimo dieną (aišku, galėjau išrėpliot iš palatos iš karto pagimdžius ir paduot prašymą pačią pirmą gimimo dieną, tik abejoju, ar kas būtų pasikeitę), paduotas prieš du metus, vaikas buvo jau tuomet arti dvidešimtos vietos, tačiau per dvejus metus pasidarė arti keturiasdešimtos, o priima tik 25 vaikus, prašymų iš viso paduota apie 100, darželyje kitoje pusėje gatvės, bet pagal gyvenamąją vietą mums nepriklausančiame, prašymų net 300. Komentarų, manau, nereikia.
Jau imu gailėtis, kad negimdžiau būdama studentė (pliusas dėl eilės), o kas man liepė tekėt ir vaiko gimimo liudijime vaiko tėvą įrašyt (dar vienas riebus pliusas būtų)???
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.
Išsiliejau. Tik lengviau nepasidarė, einu toliau galvot, ką su vaiku daryt reiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tūla: 13 birželio 2012 - 20:40
QUOTE(Tūla @ 2012 06 13, 20:36)
<...>
O prašymas darželiui, priklausančiam pagal gyvenamąją vietą, paduotas septintą vaiko gyvenimo dieną (aišku, galėjau išrėpliot iš palatos iš karto pagimdžius ir paduot prašymą pačią pirmą gimimo dieną, tik abejoju, ar kas būtų pasikeitę), paduotas prieš du metus, vaikas buvo jau tuomet arti dvidešimtos vietos, tačiau per dvejus metus pasidarė arti keturiasdešimtos, o priima tik 25 vaikus, prašymų iš viso paduota apie 100, darželyje kitoje pusėje gatvės, bet pagal gyvenamąją vietą mums nepriklausančiame, prašymų net 300. <...>

Pas mus lygiai tokia pati situacija ir panašūs skaičiai 4u.gif

Įdomu įdomu...
Kiek žinau iš pažįstamų, lankančių mūsų darželį, tai šalia gyvenantys nepatenka, o kitus vežioja iš tolimų rajonų...
Kaip tai paaiškinti?
Ogi niekaip. Daugiau pinigų vokeliuose ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Nautica @ 2011 08 13, 10:23)
Aš taip pat prieš kyšius, bet šįkart gaunasi kad arba sėdi be darbo ir pajamų namie su vaiku, arba duodi direktorei kelis šimtus ir eini dirbti darbą.

drinks_cheers.gif
Atsakyti