Įkraunama...
Įkraunama...

Ar reikia vokelio užrašant vaiką?

Kotais visai nurimusi tema, negi į lopšelius/darželius šiandien tik tiesiu keliu g.gif ? O jei atsako, kad nėra vietų, tai kiek gali kainuoti vietelė Eigulių l/d? Mums Ašigalio g. aktualiausia ax.gif ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
nereikėjo biggrin.gif
Atsakyti
Net pamąsčius apie tokį dalyką nebuvau schmoll.gif Juk valstybinė įstaiga ir įsteigta tam, kad ją lankytų vaikai. Negirdėjau dar niekad, kad kas nors neštų vokelius į darželį ar į mokyklą. Gal čia tik pas mus taip.
Papildyta:
Paskaičiau daugiau ir supratau, kame čia esmė doh.gif pas mus mieste nėra tokių problemų su darželiais, kaip Vilniuje pvz. Todėl ir apsienama be stovėjimų eilėse po kelis metus ar vokelių. Bet tos problemos esančios didmiesčiuose tai yra absurdiškos. Kur žiūri švietimo skyrius?
Atsakyti
as tai buvau pagalvojus blush2.gif vis del to kauno miestas dar plius vyro bedradarbis megino ykisti y ta pati darzeli mergaite,kiek zinau kiso kysiuka bet niekas neeme sake pilna vaiku ir be jusu norinciu. likau nustebus kaip mum usirasius liepos menesi jau spalio pabaigoj man paskamb jog mes priimti bigsmile.gif esu labai patenkinta tvarka to darzelio nes ten nuostabios sekretores,tik ju deka ir lankome ji. todel manau nereikalingi kysiukai kaip ten dirbantys asmenys yra zmogiski thumbup.gif
Atsakyti
Kaip supratau perskaičiusi beveik visą temą, tai labai lengva reikštis čia nevilnietėms ir nekaunietėms. O privatūs darželiai visai kas kita, nes mėnesinis mokestis yra toks, kaip kad "stafkė" valstybiniame darželyje.
Pinigų niekada niekur nekišau ir man tai iš tiesų nepriimtina. Tačiau toks jau tas gyvenimas, kad priverčia kartais ir persigalvoti ... Dvejuose darželiuose eilės nei nuo dvejų, nei nuo trejų metų dukrytei nesulaukiau. Taigi ačiū D ir mano darbovietės direktoriui, kurio skambutis labai padėjo, kad mano dukrytė gavo nuostabų darželį prie mano darbovietės nuo 3 metukų, o prieš tai metus pasikeisdami mano vaiką prižiūrėjo brolis, draugai, mama ... Tiesa, tada dirbau tik kelias dienas per savaitę. Dabar, kai vėl nusimato, kad darželio man reikės nuo rugsėjo būtent Kaune, tai vėl pėdinsiu ryt į tuos pačius 2 darželius ir vėl iš naujo mėginsim užsirašyti į eilę nuo 4 metukų pradėti lankyti darželį. Taigi šįkart jau mąstau ir apie kažkokį vokelį, tačiau ar jį normalu nešti užrašant į eilę, ar tada kai tos eilės paaiškėja? O jei pamirš apie vokelį iki eilių sudarymo meto?
Atsakyti
QUOTE(_Foxy_ @ 2013 01 07, 20:52)
Kaip supratau perskaičiusi beveik visą temą, tai labai lengva reikštis čia nevilnietėms ir nekaunietėms. O privatūs darželiai visai kas kita, nes mėnesinis mokestis yra toks, kaip kad "stafkė" valstybiniame darželyje.
Pinigų niekada niekur nekišau ir man tai iš tiesų nepriimtina. Tačiau toks jau tas gyvenimas, kad priverčia kartais ir persigalvoti ... Dvejuose darželiuose eilės nei nuo dvejų, nei nuo trejų metų dukrytei nesulaukiau. Taigi ačiū D ir mano darbovietės direktoriui, kurio skambutis labai padėjo, kad mano dukrytė gavo nuostabų darželį prie mano darbovietės nuo 3 metukų, o prieš tai metus pasikeisdami mano vaiką prižiūrėjo brolis, draugai, mama ... Tiesa, tada dirbau tik kelias dienas per savaitę. Dabar, kai vėl nusimato, kad darželio man reikės nuo rugsėjo būtent Kaune, tai vėl pėdinsiu ryt į tuos pačius 2 darželius ir vėl iš naujo mėginsim užsirašyti į eilę nuo 4 metukų pradėti lankyti darželį. Taigi šįkart jau mąstau ir apie kažkokį vokelį, tačiau ar jį normalu nešti užrašant į eilę, ar tada kai tos eilės paaiškėja? O jei pamirš apie vokelį iki eilių sudarymo meto?


o tai kaune necentralizuotas priemimas i darzelius?
Atsakyti
QUOTE(Nautica @ 2011 08 13, 09:23)
Aš taip pat prieš kyšius, bet šįkart gaunasi kad arba sėdi be darbo ir pajamų namie su vaiku, arba duodi direktorei kelis šimtus ir eini dirbti darbą.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš prieš kyšius,nebent su tuo vokeliu tiesiai į policiją biggrin.gif
Neteisinga ,negražu ir kitų tėvų atžvilgiu.. 4u.gif Kodėl kitas tėtis ar mama turi išstumti pirmesnį vaiką.. rolleyes.gif fe,kyšiai negražu.

Man situacija buvo nepavydėtina dėl darbo ,pajamų,bet dėl to nedariau kitiems nepatogumų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamiux: 14 vasario 2013 - 13:44

o tai kaune necentralizuotas priemimas i darzelius?

Centralizuotas smile.gif Ir savivaldybės puslapyje visą info gali pasižiūrėt, bet... Maniškė į lopšelį nepateko-mažai vaikų priima ir pan. Ok,per daug ir nesistengėm,nes nebuvo didelio reikalo. Buvo pažadėta,kad į darzelio grupę tai pateks be jokių problemų. Ir ką...Paskambinus,atsakė,kad oi,žinokite,labai daug vaikų tais metais gimė,jums turbūt jokių šansų smile.gif Taip kad,jaučiu,teks susiprastint ir eit aplinkiniais keliais..
Atsakyti
QUOTE(subtili @ 2013 02 14, 15:10)
o tai kaune necentralizuotas priemimas i darzelius?

Centralizuotas smile.gif Ir savivaldybės puslapyje visą info gali pasižiūrėt, bet...  Maniškė į lopšelį nepateko-mažai vaikų priima ir pan. Ok,per daug ir nesistengėm,nes nebuvo didelio reikalo. Buvo pažadėta,kad į darzelio grupę tai pateks be jokių problemų. Ir ką...Paskambinus,atsakė,kad oi,žinokite,labai daug vaikų tais metais gimė,jums turbūt jokių šansų smile.gif Taip kad,jaučiu,teks susiprastint ir eit aplinkiniais keliais..


Įdomu, kas tie aplinkiniai keliai, jei tvarka centralizuota ir visi mato pokyčius internete smile.gif
Labai liūdna, kad vaikas negali lankyti darželio dėl to, kad kažkas iš kito miesto galo įkišo savo vaiką su vokeliu. Tikiuosi, nauja tvarka pakeis esamą situaciją ax.gif
Atsakyti
Esu iš Kauno, jokių vokleių nereikėjop, vaikus į darželį priėmė be problemų, ir be kyšių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *assta*: 12 kovo 2013 - 09:40
QUOTE(Kistina @ 2013 03 07, 12:24)
Įdomu, kas tie aplinkiniai keliai, jei tvarka centralizuota ir visi mato pokyčius internete smile.gif
Labai liūdna, kad vaikas negali lankyti darželio dėl to, kad kažkas iš kito miesto galo įkišo savo vaiką su vokeliu. Tikiuosi, nauja tvarka pakeis esamą situaciją  ax.gif


Vat aš irgi naiviai tikėjau,kad esant registracijai internetu,yra kitaip smile.gif Deja... Norint ir šitai apeinama ir padaroma taip kaip reikia,o ne kaip turi būt. Gal čia nuo darželių priklauso. Nes tik užrašius sužinojau,kad pasirodo į labai jau prestižinį bandau patekt smile.gif
Atsakyti