Įkraunama...
Įkraunama...

Ar reikia vokelio užrašant vaiką?

QUOTE(Tūla @ 2012 06 13, 21:36)
Paskaitinėjau temą, vietomis skamba utopiškai ir naiviai pasisakymai, nes realybė, deja, yra kitokia.
Gal prieš penketą metų buvo kitaip, gal nuo mikrorajono, gal nuo Marso trajektorijos ar Mėnulio fazės tie priėmimai priklauso, bet sėdžiu štai prie suskilusios geldos ir galvoju, kur reiks vaiką nuo rudens dėt.
O prašymas darželiui, priklausančiam pagal gyvenamąją vietą, paduotas septintą vaiko gyvenimo dieną (aišku, galėjau išrėpliot iš palatos iš karto pagimdžius ir paduot prašymą pačią pirmą gimimo dieną, tik abejoju, ar kas būtų pasikeitę), paduotas prieš du metus, vaikas buvo jau tuomet arti dvidešimtos vietos, tačiau per dvejus metus pasidarė arti keturiasdešimtos, o priima tik 25 vaikus, prašymų iš viso paduota apie 100, darželyje kitoje pusėje gatvės, bet pagal gyvenamąją vietą mums nepriklausančiame, prašymų net 300. Komentarų, manau, nereikia.
Jau imu gailėtis, kad negimdžiau būdama studentė (pliusas dėl eilės), o kas man liepė tekėt ir vaiko gimimo liudijime vaiko tėvą įrašyt (dar vienas riebus pliusas būtų)???
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.
Išsiliejau. Tik lengviau nepasidarė, einu toliau galvot, ką su vaiku daryt reiks.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(subtili @ 2013 03 12, 10:10)
Vat aš irgi naiviai tikėjau,kad esant registracijai internetu,yra kitaip smile.gif Deja... Norint ir šitai apeinama ir padaroma taip kaip reikia,o ne kaip turi būt. Gal čia nuo darželių priklauso. Nes tik užrašius sužinojau,kad pasirodo į labai jau prestižinį bandau patekt smile.gif



drinks_cheers.gif
Na kaipgi Kaunas neprigalvos apejimu:)

Eilej esu pirmoji, o neaisku ar net rudeni papulsim doh.gif
Nes is principo vokelio neduosiu

O kaip apeiti, tai cia 2012 m musu Kauno savivaldybe prieme palengvinima:)
Ir jau labai daug kas is pazistamu juo pasinaudojo
Dabar net ir siandien uzrase i eile, mane aplenks, nes ju prioritetas bus NR1- broliai seserys lanko ta pati darzeli, kurio deja niekas netikrina schmoll.gif

Nebent kokia ziniaskalaida uzsiundzius
Bet visu darzeliu niekas nesurikrins doh.gif
Atsakyti
Sweikos, prasau manes neteisti, bet del sveikatos problemu sawo turiu vaika leisti i lopseli-darzeli, nes nebus kam vaiko priziureti dienomis. Todel mokesiu vokelyje uz vaiko vieta darzelyje , noreciau pasiklausti mamu gal kurios nesete vokeli i sanatorini darzeli? kiek dejote?ar nesete paciai direktorei ar kam?
Atsakyti
QUOTE(_Indija_ @ 2013 03 30, 11:54)
Sweikos, prasau manes neteisti, bet del sveikatos problemu sawo turiu vaika leisti i lopseli-darzeli, nes nebus kam vaiko priziureti dienomis. Todel mokesiu vokelyje uz vaiko vieta darzelyje , noreciau pasiklausti mamu gal kurios nesete vokeli i sanatorini darzeli? kiek dejote?ar nesete paciai direktorei ar kam?


Vieni draugų draugai nešė tiesiai direktorei, bet tai buvo gal prieš 3 m. Dėjo nemažai, man žandikaulis nukaro... Sakė stafkės yra tarp 5000 - 10000 Lt Jie sakė, kad ten dirba giminaitė, todėl ji ir pasakė į kokias sumas orientuotis...

Bet ar pagal naują sistemą verta nešti dabar? Ar to darželio direktorė turi kažkokį balsą?
Atsakyti
ne ne negali tokios stafkes buti, nes musu draugu draugai sake , kad 1100Lt ir ikoki tik nori darzeli iraso, nes turi kazkokiu tais pazystamu, bet tai galvoju gal tiesiai direktoriai butu pigiau blush2.gif pas mus Kaunas, tai cia dar direktores gali pastumdyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Indija_ @ 2013 03 30, 13:13)
ne ne negali tokios stafkes buti, nes musu draugu draugai sake , kad 1100Lt ir ikoki tik nori darzeli iraso, nes turi kazkokiu tais pazystamu, bet tai galvoju gal tiesiai direktoriai butu pigiau blush2.gif  pas mus Kaunas, tai cia dar direktores gali pastumdyti smile.gif


Na dėl to sanatorinio, tai tikrai ne iš piršto laužtos kalbos, nes info nutekėjo iš ten dirbančio žmogaus.. Bet manau ne visi tą žinojo, jei kiek davė, tai pagal savo išgales.
O šiaip į tą sanatorinį Vilniuje kažkaip labai daug kas veržiasi, net su gydytojais susitarę pripaišo vaikui ligų, kad tik atitiktų reikalavimus.
Mano giminaičiai abiems vaikams pripaišė ligas, kad tik pakliūtų ten... Nežinau, laukia...

O šiaip manau, jei planuojate nešti, tai tik direktorei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 30 kovo 2013 - 12:33
QUOTE(_Indija_ @ 2013 03 30, 12:13)
ne ne negali tokios stafkes buti, nes musu draugu draugai sake , kad 1100Lt ir ikoki tik nori darzeli iraso, nes turi kazkokiu tais pazystamu, bet tai galvoju gal tiesiai direktoriai butu pigiau blush2.gif  pas mus Kaunas, tai cia dar direktores gali pastumdyti smile.gif


biggrin.gif o kodėl 1100 Lt, o ne pvz. 1000 Lt ?
Aišku čia visai nejuokinga...Kai prieš 14 m. reikėjo vesti savo, dabar jau, merginą, man taip pat reikėjo mokėti, kad papultume į darželį ir suma buvo konkreti-" Lego kambarys darželyje", t.y. tuomet reikėjo 600 Lt...sumokėjom...
Dabar, kai reikėjo vesti mažių į darželį( jau kitą biggrin.gif ), nesiruošiau duoti nei lito ir nedaviau ir apskritai dabar niekam nieko neduodu, nei daktarams, nei policininkams lotuliukas.gif ( čia šiaip bajeris), niekam-savo laiku pridaviau užtektinai lotuliukas.gif
Atsakyti
As kai uzrasynejau vaika i darzeli jokio vokelio nereikejo, bet vat pvz mano sesuo i darzeli nepateko, nes jai rrealiai dave suprast, kad ji turi "duot ta vokeli", o ji nedave, tad teko eit i kita
Atsakyti
nemokejau nei lito, siaip dar besilaukdama parasiau prasyma (tik be vardo pavardes tik savo adresas - tada dar taip galima buvo ir tik gimus nesiau jau gimimo liudijimus ir visa kita
Pirmas vaikas gime 2007m pavasari- kai tik gime nunesiau dokumentus galejau leisti i vyresniu grupe arba pajauninti- vyresneliu nelabai bepatekciau o va pajaunintoje grupeje buvome is karto bijau sumeluoti 16- likti.... paskui aisku nukritome - i klausima kodel : tada dar pirmumo teise: daugiavaikems semoms, ir leidziantiems i si darzeli antra vaika (tai yra jau 1 mokinasi) ir mes patapome berods 28 - rinko 2 grupes patekom...
sunus 2010 gime vidury vasaros - priemimas dokumentu naujos grupes renkamos buvo nuo rugpjucio vidurio iki liepos galo nu trumpiau komentaru nereikia 6-ti padavem dokumentus irgi is karto- nukritome tik iki 9 tos vietos. kazkaip pasiseke. nesti nieko nereikejo, rinkliavos irgi gan mazos. Va dabar pastatui darzelio suejo 50m tai is europos sajungos lesu apsiltinima darys... trumpiau- tobuleja darzelis. musm gerai. aisku buna visokiu nusiskundimu- ir is mano puses ir nesutarimu- bet taip ir visur...
del suduzusios geldos- skambinkite i svietimo skyriu- patikslinti negaliu bet jei neturit ka daryt bent jau suzinosite kur yra laisvu vietu. mano draugei skubiai reikejo o darzelis tik nuo 3m tai zinot kaip niekas nenor priimti tik metams ... ir dar nenukabinkite nosies- pvz musu darzelis kai buvo didele paklausa paeme dar viena grupe suorganizavo - tai pvz mano kaimyne pakeite darzeli. Veiksmas Vilnius Vilkpedes seniunija- atrodo kas cia tokio- viena kelio puse o cia kieme stovi darzas ir ten kur jie is pradziu buvo reikia gal 300m paeiti- taciau su vaiku ant ranku kitas uz rankos sunku ... tai ir pasikeite esant galimybei...
Atsakyti
Sveikos mamytes, esu naujai grizusi viska pradeti nuo 0 cia LT, bet ziuriu mergaites man i darzeli pradeti leisti vaje vaje kaip nelengva bus...sad.gif uzpildziau prasyma, bet kai pamaciau kokiom sumom patepimus reik daryt...hmmm...nesu uz juos, tiesa sakant pagyvenus svetur isvis ne minties neliko juos dalinti..bet dabar net nebezinau jau visai... ax.gif o kaip mazesniuose miestuose? Gal kas turi patirties Palangoje priimant i darzelius? 4u.gif
Atsakyti
Na pasidalinkit patirtimi mamytes. Nepatenkam i lopselio grupe panemuneje, ir tiek susinervinau, nebezinau ka daryti, kur ta vaika rieks kisti. Sutikciau ir vokeli duoti, kad vaika priimti, bet ka ir kiek? Ar vyksta tokie dalykai dabar.
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2015 07 28, 11:43)
Na pasidalinkit patirtimi mamytes. Nepatenkam i lopselio grupe panemuneje, ir tiek susinervinau, nebezinau ka daryti, kur ta vaika rieks kisti. Sutikciau ir vokeli duoti, kad vaika priimti, bet ka ir kiek? Ar vyksta tokie dalykai dabar.

Kai mes pernai nepatekom-leidom i privatu (musu namo kieme bigsmile.gif ) 4u.gif siais metais jau gavom vieta valstybiniam,tik jau issikraustem i kita vieta gyventi,dabar toloka mums musu gautas darzelis doh.gif dabar ieskau kas nori pasikeist darzeliais 4u.gif
Atsakyti