Įkraunama...
Įkraunama...

Apsisaugojimo priemonės

Spiralės yra 2 rūšių - Mirena su hormonais, taip kad maitinančiom netinkama ir kita - kažkas susije su variu, bet ji nėr labai gera.
Atsakyti
O as dziaugiuosi, kad vyro gera reakcija, mes su juo jau 10 metu, bet tik idomumo delei keleta kartu naudojom prezervatyvus, bet is kart nusiimdavom, nes ne tas jausmas. O del leliuku, nestuke.gif tai turedavau su juo visada kalbeti, kad na gal jau, gal laikas, as jau taip noreciau. smile.gif Ir dabar juo pasitikiu visu 100 %. Dziaugiuosi, kad man nereikia nei spiraliu, nei kontraceptiku, nei dar kazko... thumbup.gif
Atsakyti
ilga laika naudojame prezervatyvus ir nebuvo jokiu problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Na, o kas ten prezervatyvais nepasitiki? Tai pasakysiu, yra tokia paprasta priemonė - pasinaudojai prezervatyvu ir patikrink jį. Ir viskas bus čiki  biggrin.gif



Kaip patikrinti?Dar po visko eiti ir po ji kapstytis?Ar kaip cia suprast? unsure.gif
As 12 metu turejau spirale,dabar turiu 13 metu dukryte ir dabar suneli.
Issiemiau ,kadangi labai norejome leleiuko,o kai dabar jau turime porele,nezinau prie kokiu KT apsistoti,nors kai turejau spirale,nebuvo jokiu problemu ir jokio nepatogumo ir antsvorio,visada sveriau 50kg,daba 52... biggrin.gif nezinau net,ar vel ja detis,nes prezervatyvai- g.gif ,tos zvakutes-kazkokia bala,nieko gero,jokio jausmo.Otabletes- schmoll.gif ,ir taip visokio brudo prisiryji su maistu,tai as pries ju valgyma. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2006 09 15, 16:05)
O as dziaugiuosi, kad vyro gera reakcija, mes su juo jau 10 metu, bet tik idomumo delei keleta kartu naudojom prezervatyvus, bet is kart nusiimdavom, nes ne tas jausmas. O del leliuku, nestuke.gif  tai turedavau su juo visada kalbeti, kad na gal jau, gal laikas, as jau taip noreciau.  smile.gif  Ir dabar juo pasitikiu visu 100 %.  Dziaugiuosi, kad man nereikia nei spiraliu, nei kontraceptiku, nei dar kazko...  thumbup.gif

Pas maniski ir reakcija gera smile.gif , Bet visada man yra baime ar spes ar laiku , vistiek nera labai patogu. O vyras irgi sako noretu kaškokios kitos apsaugos , nes per tiek metu jau truputi pabodo. Kartais sako kad toks jausmas kad su svetima o ne su žmona, nes turi bojoti ir save kontroliuoti kad nepastočiau.
Atsakyti
sweikos mamos ir ne tik smile.gif
pagimdziau pries tris menesius,kolkas dar nesisaugau,nes nzn kokias priemones rinktis...su savo ginekologu tartis net nebandau nes zinau,kad kis brangiausias priemones,kuriu neikasiu,esu uzuomarsa,tad zinau,kad tableciu tikrai negersiu,nes pamirsiu visa laika,spirales nenoriu,nes ne is vienos pazystamos girdejau,kad ziauriai nemalonu ir kai kurioms organizmas ju net nepriima...
zvakutes naudojau anksciau,bet jokio poveikio...o prezervatyvai g.gif ,vyras i juos net nenori ziuret,tai esu pasimetus ir nezinau ka daryt,gal jus ka nors ptarsit,please 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sleeta @ 2006 10 03, 08:40)
sweikos mamos ir  ne tik smile.gif
pagimdziau pries tris menesius,kolkas dar nesisaugau,nes nzn kokias priemones rinktis...su savo ginekologu tartis net nebandau nes zinau,kad kis brangiausias priemones,kuriu neikasiu,esu uzuomarsa,tad zinau,kad tableciu tikrai  negersiu,nes pamirsiu visa laika,spirales nenoriu,nes ne is vienos pazystamos girdejau,kad ziauriai nemalonu ir kai kurioms organizmas ju net nepriima...
zvakutes naudojau anksciau,bet jokio poveikio...o prezervatyvai g.gif ,vyras i juos net nenori ziuret,tai esu pasimetus ir nezinau ka daryt,gal jus ka nors ptarsit,please 4u.gif

Sveikute, jei tu vis dar maitini tai pasirinkimas labai mazas... g.gif
Tu rasei kad naudojai zvakutes ir jokio poveikio O KOKS TAS POVEIKIS TUREJO BUTI???
As patarciau tik tabletes o del uzuomarsumo turi mobilu uzsistatyk priminima....
O vyro poziuris tai isvis idomus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2006 10 03, 10:50)
Sveikute, jei tu vis dar maitini tai pasirinkimas labai mazas... g.gif
Tu rasei kad naudojai zvakutes ir jokio poveikio O KOKS TAS POVEIKIS TUREJO BUTI???
As patarciau tik tabletes o del uzuomarsumo turi mobilu uzsistatyk priminima....
O vyro poziuris tai isvis idomus doh.gif

nemaitinu visai as,o zvakuciu poveikis buvo mano PIRMOJI DUKRA.nesuveike skias ax.gif
del priminimu,tai man jie yra ar nera su atmintim visai negerai,o vyru buna visokiu
Atsakyti
gydytojas rekomendavo man detis spirale,tai is to iformacijos srauto pamirsau jo paklaust kiek kainuoja ta spirale ir viska kas susije su jos idejimu...
man sake detis paprasta,nes hormoniniu as negaliu el galvos traumos...gal kas galit papasakot apie sita dalyka(kainas ir pan.)buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif sveikos, apie spirales yra užvestos net kelios temos (apie varinę, mireną, spiralės įdėjimą) prašome prieš užduodant klausimus pasinaudoti paieška ir susirasti jau parašytą informaciją mirksiukas.gif
Atsakyti
Sleeta, gali ir įkalbint vyrą, kad prezervatyvus naudotų. Juk ne tu viena nori apsisaugot nuo nėštumo
Atsakyti
QUOTE(sleeta @ 2006 10 03, 07:40)
sweikos mamos ir  ne tik smile.gif
pagimdziau pries tris menesius,kolkas dar nesisaugau,nes nzn kokias priemones rinktis...
zinau,kad tableciu tikrai  negersiu,nes pamirsiu visa laika,spirales nenoriu,nes ne is vienos pazystamos girdejau,kad ziauriai nemalonu ir kai kurioms organizmas ju net nepriima...
zvakutes naudojau anksciau,bet jokio poveikio...o prezervatyvai g.gif ,vyras i juos net nenori ziuret,tai esu pasimetus ir nezinau ka daryt,gal jus ka nors ptarsit,please 4u.gif


Nu liuks viska surasei drinks_cheers.gif man tas pats galioja. rodos, toks platus pasirinkimas kontraceptiniu priemoniu, o realiai rinktis nera ka... ta prasme, arba nepriimtina Tau ar Tavo vyrui, arba atrodo nepatikima... ypac klausimas tampa aktualus, kai turi pakankamai vaikuciu. nu galgi zieda pabandyk? gal jis patiks. tik del patikimumo tai nezinau schmoll.gif skaiciau, kad ir su juo imanoma pastot doh.gif neismastau ir as ka daryt g.gif
Atsakyti