Įkraunama...
Įkraunama...

Apsisaugojimo priemonės

QUOTE(Spragtukas @ 2006 10 31, 22:34)
Nu liuks viska surasei  drinks_cheers.gif man tas pats galioja. rodos, toks platus pasirinkimas kontraceptiniu priemoniu, o realiai rinktis nera ka... ta prasme, arba nepriimtina Tau ar Tavo vyrui, arba atrodo nepatikima... ypac klausimas tampa aktualus, kai turi pakankamai vaikuciu. nu galgi zieda pabandyk? gal jis patiks. tik del patikimumo tai nezinau schmoll.gif skaiciau, kad ir su juo imanoma pastot doh.gif neismastau ir as ka daryt g.gif

ziedo man nesiule daktaras,o siaip man atrodo,kad ir jis su hormonais,o man visai hormonu negalima,uztat ir pasirinkimas tik varine spirale verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sleeta @ 2006 11 01, 12:32)
ziedo man nesiule  daktaras,o siaip man atrodo,kad ir jis su hormonais,o man visai hormonu negalima,uztat ir pasirinkimas tik varine spirale verysad.gif


Taip, ziede yra hormonu, bet kur kas mazesne doze nei tabletese ar pleistre. o kodel Tau isvis hormonu negalima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 01 lapkričio 2006 - 17:33
QUOTE(Spragtukas @ 2006 11 01, 18:33)
Taip, ziede yra hormonu, bet kur kas mazesne doze nei tabletese ar pleistre. o kodel Tau isvis hormonu negalima?

esu turejus rimta galvos trauma,kurios pasekmes buvo smegenu operacija,o esant tokiems organizmo sutrikimams hormonu negalima(del to man abu kartus neleido gimdyti paciai)
Atsakyti
Kol kas naudoju 100-procentinį apsisaugojimo būdą - susilaikymą blush2.gif , nes labai jau nemalonūs pojūčiai verysad.gif (susidarė skausmingi randeliai). Labai tikiuosi (o dar labiau - mano vyras), kad per laiką viskas susitvarkys. Paskaičiau, kad žvakutės, tepaliukai gali padėti sumažinti skausmą. O kokia tikimybė pastoti, juos naudojant? Būčiau dėkinga, jei parašytų turinčios patirties smile.gif
Atsakyti
Timona, visa tema apie pharmatex kontraceptikus: http://www.supermama...showtopic=37764
Atsakyti
man mirena nepatiko
Atsakyti
QUOTE(Astutelama @ 2007 01 04, 01:00)
man mirena nepatiko


kodel nepatiko?
Atsakyti
man irgi aktuali si tema...
is karto po gimdymo tai geriau kontraceptines, nes buvo issireguliavus veikla kiausidziu..todel reikejo su tabletemis atstatyti..
taciau kai susitvarke viskas nutraukiau jas gerti..kazkaip nebenoriu kisti tos chemijos..
dabar su vyru nutraukiam..bet..tikrai galvoju jog negeras apsisaugojimo budas. prezervatyvu nepripazystam, visokios zvakutes isbandytos, bet nepatinka irgi..spirales nenoriu.
tai kas belieka? g.gif
Atsakyti
o as norejau paklaust.. turiu beda visa gyvenima - nereguliarias menesines.. tiesiog ziauriai nereguliarias.. pries gimdyma budavo taip kad menesiniu nebudavo puse metu, 3 menesius, 2 menesius o kartais budavo kas menesi.. tai dabar klausimas. as pasigimdziau vaikuti, maitinau tik 1 menesi, dabar maziukei jau 2 su puse menesio, o man menesines vis dar neprasideda.. su MB taip norisi normalaus smileysex.gif o negalim, nes negaliu pradet gert kontraceptiku.. gal galima pradet gert ne per 1 menesiniu diena? ar teks laukt..? verysad.gif
Atsakyti
Kaip isspresti sia problema? Prieš tai kelis menesius naudojau kontraceptini zieda, bet nuo jo visiskai dingo lytinis potraukis, sexas pasidare nemalonus. Zvakuciu negaliu naudot, nes nuo ju atsiranda stiprus perstejimas, tiek man , tiek mano vaikinui. Prezervatyvu taip pat negalim naudot, nes vos tik ji uzmovus, vaikinui iskart dingta erekcija. O vaikelio dar lyg ir nesinoretu... Teisingiau - as noreciau, bet draugas dar tikrai nenori.
Atsakyti
O tablečių nenori pabandyt? Jei ginekologė parinktų tinkamas, gal nuo jų nebūtų tokio poveikio kaip nuo žiedo?
Atsakyti
Tai, kad butent tik žiedas ir yra man tinkamiausias kontraceptikas, gydytoja jį ir parinko, nes esu apkūni, ir turiu kitų su tuo susijusių sveikatos sutrikimų. Todėl žiedo šalutinis poveikis yra silpniausias, bet deja ne toks jau silpnas kaip įsivaizdavau.
Atsakyti