Įkraunama...
Įkraunama...

Apsisaugojimo priemonės

pasiulyciau varine spirale, bet negimdziusioms nelabai galima... O tas erekcijos dingimas tai truputi juokinga (nepyk tik), kazi kodel man kvepia itarimu, kad taviski nori, jog tik tu saugotumeis. psichologiskai reikia nusiteikti. Jei nenorit vaiku, kazkaip reikia saugotis. Jei pastosi, dar ne taip nuliks jam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mdeive @ 2007 10 03, 12:56)
Prezervatyvu taip pat negalim naudot, nes vos tik ji uzmovus, vaikinui iskart dingta erekcija.

Žinai ką, tai gal vaikiną reiktų pamainyt į kokį su stipresne potencija unsure.gif Jeigu jam jaunam amžiuj taip, tai kas bus vėliau? unsure.gif Normaliam vyrui nuo prezervatyvo nieko nesidaro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 10 04, 13:59)
pasiulyciau varine spirale, bet negimdziusioms nelabai galima... O tas erekcijos dingimas tai truputi juokinga (nepyk tik), kazi kodel man kvepia itarimu, kad taviski nori, jog tik tu saugotumeis. psichologiskai reikia nusiteikti. Jei nenorit vaiku, kazkaip reikia saugotis. Jei pastosi, dar ne taip nuliks jam biggrin.gif

buna, buna kad ir dingsta erekcija nuo prezervatyvo...tikrai smile.gif

QUOTE(Noa @ 2007 10 12, 20:35)
Žinai ką, tai gal vaikiną reiktų pamainyt į kokį su stipresne potencija unsure.gif  Jeigu jam jaunam amžiuj taip, tai kas bus vėliau? unsure.gif  Normaliam vyrui nuo prezervatyvo nieko nesidaro schmoll.gif

lyg ir nebuvo rasyta, kad amzius jaunas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 10 04, 14:59)
pasiulyciau varine spirale, bet negimdziusioms nelabai galima... O tas erekcijos dingimas tai truputi juokinga (nepyk tik), kazi kodel man kvepia itarimu, kad taviski nori, jog tik tu saugotumeis. psichologiskai reikia nusiteikti. Jei nenorit vaiku, kazkaip reikia saugotis. Jei pastosi, dar ne taip nuliks jam biggrin.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Noa @ 2007 10 12, 21:35)
Žinai ką, tai gal vaikiną reiktų pamainyt į kokį su stipresne potencija unsure.gif  Jeigu jam jaunam amžiuj taip, tai kas bus vėliau? unsure.gif  Normaliam vyrui nuo prezervatyvo nieko nesidaro schmoll.gif

gal reiketu seksologo konsultacijos g.gif nes "nulinkimas nuo prezervatyvo" tikrai nera normalu.
Atsakyti
gal kuri UK gyvenati susidure su injekcijomis?
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 10 13, 17:39)
gal kuri UK gyvenati susidure su injekcijomis?

ne Uk, bet Švedijoj. Pažinojau, kas turėto tas injekcijas, tai labai nepatenkintos buvo. Dideli šalutiniai poveikiai, o kai jau sušvirškčia, tai ištrauksi atgal, taip ir reikia kentėt.
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 10 15, 11:03)
ne Uk, bet Švedijoj. Pažinojau, kas turėto tas injekcijas, tai labai nepatenkintos buvo. Dideli šalutiniai poveikiai, o kai jau sušvirškčia, tai ištrauksi atgal, taip ir reikia kentėt.

aisku viskas,man irgi pasirode ne kas.bet galvoju gal kas bande blush2.gif is patirties papasakos
Atsakyti
QUOTE(mdeive @ 2007 10 03, 12:56)
Kaip isspresti sia problema? Prieš tai kelis menesius naudojau kontraceptini zieda, bet nuo jo visiskai dingo lytinis potraukis, sexas pasidare nemalonus. Zvakuciu negaliu naudot, nes nuo ju atsiranda stiprus perstejimas, tiek man , tiek mano vaikinui. Prezervatyvu taip pat negalim naudot, nes vos tik ji uzmovus, vaikinui iskart dingta erekcija. O vaikelio dar lyg ir nesinoretu... Teisingiau - as noreciau, bet draugas dar tikrai nenori.

tai pasiūlyk vaikinui išbandyti natūralų šeimos planavimą - pabus kiek be sexo, žiūrėk gal ir prezervatyvą išlaikys... ax.gif beje, kokį sprendimą jis pats mato? g.gif
Atsakyti
Mes pasikliovem ir pasikliaunam nutrauktu lytiniu aktu, nors man sis budas nepatinka, bet nieko geriau nerandam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(andraja @ 2007 10 19, 22:16)
Mes pasikliovem ir pasikliaunam nutrauktu lytiniu aktu, nors man sis budas nepatinka, bet nieko geriau nerandam ax.gif


ale ir vienas nesaugiausių g.gif
Atsakyti
Net nezinau - kartais ir su prezervatyvu gerai gaunasi, o kartais nestovi nors tu ka, vos tik nusiima - vel viskas gerai. Bent jau daug maz gerai, nes problemu buna ne tik tame. Kartais baigia per pora minuciu, kartais niekaip negali baigt... Prie savo dazno negalejimo pasiekt orgazma jau pripratau, bet prie sito - dar nelabai. Zodziu mylejimasis buna kaip loterija - niekad neaisku ar bus orgazmas - jam ar man, o gal abiem, o gal nei vienam, ir neaisku kiek laiko truks viskas - pora minuciu, o gal valanda, o gal pora valandu.....
Atsakyti
Na panašu, kad TB turi problemų... nežinia, ar psichologinių ar fiziologinių, tačiau geriau jau susirūpina, nes nei tau nei jam normalaus seksualinio gyvenimo nėra. Ir čia ne prezervatyvai kalti.
Atsakyti