Įkraunama...
Įkraunama...

Apsisaugojimo priemonės

mes irgi iki siol nutrauktu aku "saugomes". Zinau, kad nesaugu, bet jokiu hormoniniu preparatu nebenoriu, nes tiek atsikentejau nuo pasalinio poveikio, kad maza nepasirode.. su prezervatyvais tikrai taip ir yra, kuomet esi priprates be, tuomet labai sudetinga priprasti, juk visai kitokie pojuciai! mums lygiai tas pats blush2.gif ar bandet kuri buciuotis per plevele?
o zvakutes irgi nera patikimos, tai kazkaip saugiau jauciuosi nutraukdama, nei jas vartodama...
o jei suspurdetu lelius po sirdele irgi dziaugtumemes smile.gif nors dar neplanuojam smile.gif
Atsakyti
Mes saugojames spermicidais tongue.gif zinau, nelabai saugu, kaip tik mastau ka papildomai naudoti... prezervatyvai alergizuoja man, o spirales man isvis nepatinka, nepriimtinas man ju veikimas..
Atsakyti
Isidejau varinę spiralę. Minusas - ilgos menesines: 8-9 dienos, pliusai: nereikia kas vakara gerti tabletes ir daug ekonomiskiau, nei bet kuri kita priemone thumbup.gif
Atsakyti
Paciai neteko isbandyti spirales - bet mano draugei teko tongue.gif , tai kai tik iseime ja pertraukai - nespejo ideti kitos, per menesi laiko ji pastojo lotuliukas.gif
Tai kad tos kalbos, jog sumazejo tikimybe pastoti po spirales - manau tik tuscios.
Kai konsultavausi su savo gin. del kontracepcijos - ji visiskai pries spirales statyma, kadangi tu su ja pastoji - tiesiog ta jau uzgimusi vaikuti atmeta, neleidzia jam toliau vystytis.

As to pajusti nenoreciau... Geriau naudoti tokia priemone, kuri pastoti neleistu, negu ta kuri atmeta jau uzgimusius vaikiukus... schmoll.gif

As geriu tabletytes - tik reikia kasdienai zadintuva nusistatyti, kad nepamirsti doh.gif Tik tame visas ju blogumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzanetukas: 13 birželio 2008 - 13:17
as geriu logest, jokio salutinio poveikio nejauciu...nei galvos skausmo nei papildomu kg augimo
Atsakyti
NLA jau 10 metų praktikuojam, ir jokių netyčiukų ax.gif
Atsakyti
4u.gif O ką manot apie kontraceptinį žiedą ax.gif .Man ginekologė jį patarė ir sakė,kad dabar jis labai populiarus ir mėgstamas moterų.Tik,kad va žiūriu,kad niekas apie jį nerašo.Gal kas naudojat tokį ax.gif .Pasidalinkit patirtim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2008 06 19, 21:06)
4u.gif O ką manot apie kontraceptinį žiedą  ax.gif .Man ginekologė jį patarė ir sakė,kad dabar jis labai populiarus ir mėgstamas moterų.Tik,kad va žiūriu,kad niekas apie jį nerašo.Gal kas naudojat tokį ax.gif .Pasidalinkit patirtim  blush2.gif


as dar nebandziau, bet gine jau israse man kontraceptinio ziedo receptuka. tai kai tik pasibaigs MP, keliausiu jo pirkti. siaip mano drauge naudoja, tai sake super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2008 06 19, 21:06)
4u.gif O ką manot apie kontraceptinį žiedą  ax.gif .Man ginekologė jį patarė ir sakė,kad dabar jis labai populiarus ir mėgstamas moterų.Tik,kad va žiūriu,kad niekas apie jį nerašo.Gal kas naudojat tokį ax.gif .Pasidalinkit patirtim  blush2.gif


Naudojau kol sumastem seima pagausinti.Viskas butu gerai, tik kartais jis bandydavo issprusti, nezinau net del ko.Siaip tai jo nesijaute nei man, nei vyrui.Po gimdymo daktare patare naudoti patentex, bet man nelabai patinka.Per daug skysciu buna kai ta zvakute istirpsta, nelabai komfortabiliai jauciuos g.gif Po poros menesiuku kai visiskai ciklas atsistatys noreciau vel pereiti prie ziedo.
Atsakyti
naudojam prezervatyvus
Atsakyti
Iš pradžių prezervatyvai schmoll.gif Nepatiko.... Tada įsidėjau varinę spiralę. Ir vel baisi padėtis. Ištisai tepliojo. Kada mylėtis? doh.gif Kai tik prasides mm, pradėsiu gerti tabletes, kaip ir prieš gimdymą thumbup.gif
Atsakyti
Vario spiralę, esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti