Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų, akių pasikeitimai po gimimo

musu sunelis kai gime atrode ka tik po saliario o po pusmecio odele tapo sviesi
Atsakyti
odele ir musu pasviesejo jau,bet plaukuciai ziuriu pas visas jus svieseja,o mes kaiptik gimem baltapukiai (kaip tevelis) bet dabar tamseja plaukuciai -turbut visdelto i mama bus smile.gif
Atsakyti
Musu gime zydrom akim ir tamsiais plaukuciais,galvojom akys pasikeis,nes tevelis tamsus rudaakis,bet nesikeicia,o ir plaukuciai lyg svieseja,bus i mama turbut smile.gif
Atsakyti
Mes irgi pašviesėjom, o aš taip tikėjausi, kad bus...į mamą smile.gif
Atsakyti
Mano bernoiuko ir odele ir plaukai pasviesejo
Atsakyti
Mano dukryte gime juodu plaukuciu,ryskiu veido bruozu,bet issviesejo,veliau ryza buvo,dabar galiausiai vel tamset pradejo,bet ne labai smarkiai. koks galutinis variantas bus,bus matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2012 10 23, 16:45)
Mano dukryte gime juodu plaukuciu,ryskiu veido bruozu,bet issviesejo,veliau ryza buvo,dabar galiausiai vel tamset pradejo,bet ne labai smarkiai.  koks galutinis variantas bus,bus matyt biggrin.gif



Labai panasiai musu sunelis, labai juodu plauku gime, dabar su kiekviena diena jis vis svieseja...
Atsakyti
Mano berniuko ir odele ir plaukai pasviesejo g.gif
Atsakyti
Mano abi mergaites gime labai skirtingos. Pirmoji kai gime, tai buvo sviesiai ryza, o dabr beveik tamsi. O antroji, kai gime, buvo (kaip visi tuo metu sake) mulate - juodi plaukai, ir odele kaip idegusios. Bet taip buvo iki pusmecio, nes pasirodo mano ir mazosios dukrytes skiriasi kraujo grupes, tai kol organizmas neissivale, taip ir atrode - malate lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane irgi labai skirtingai... Pirmoji panele - gime balta kaip sniegelis, buvo pradejus ryzeti, bet galutinis (tikiuosi) variantas - melynake, sviesiaode, blondine. Antroji mergelike - gime juoda, kaip velnias, pilkom akim, tamsesne oda. Paaugo ir ka turim? O gi dar tamsesne oda, kapucino spalvos plaukus ir pilkas akis. Po vasaros - atrodo kaip ivaikinta, nes nei vyras, nei as nesam tiek tamsus. Uztai vyro sesuo ir tevas pajuode. O va stai 3cias numeris - sunus... Gime baltutelis kaip pirmoji sese, akytes pilkos, oda sviesi. Dabar mums jau beveik metai - akys pamelynavo, plaukai absoliuciai blond, oda tamseja, bet cia matyt todel, kad vyrukas... O taip butu pirmosios seses kopija... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nananina @ 2006 08 26, 14:22)
Sveikos mamos,labai noreciau kad parasytumet kokie jusu mazyliai gime.Maniskis tai baltu plaukuciu,ir rudu akyciu.Mums jau metukai,o mes visai nepasikeite. clap.gif  thumbup.gif  gathering.gif  gathering.gif  sunglasses2.gif
O mano drauges mergaite gime juoda,juoda o dabar sviesi.

Mano sunelis gime juodu plaukuciu, labai plaukuotas ir tamsiom akim, vos ne juodom, dabar jau 5 men, tai plaukuciai sviesiai rudi akys irgi svieseja, lyg i zaluma... g.gif lotuliukas.gif Nors as pati esu tamsi, bet tetukas musu sviesus, tai labai jau sparciai panaeja i tetuka sunelis...
Atsakyti
QUOTE(Meka Pinavija @ 2006 08 26, 14:29)
Mano irgi vienos pažįstamos sūnelis gimė tamsus, o dabar šviesus.  lotuliukas.gif


pas mus tas pats 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti