Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jaučiatės bendraudami su l.taupiais draugais

QUOTE(ssilva @ 2006 08 28, 21:15)
Tai jau tikrai blink.gif Pakviecia i svecius, o po to skaiciuoja, ar apsimokejo doh.gif Bet giminiu nepasirinksi blink.gif

Teisingai. Mano atveju, artimi giminės neturi draugų, nes tai kainuoja (neva, jei nori turėt darugų, reikia vaikščioti į gimtadienius, važiuot į svečius, o lauktuvėm kiek pinigų išeina doh.gif ), niekur atostogauti nevažiuoja, nes tai kainuoja, o tik dirba ir dirba nuo ryto iki vakaro. Paskolų nėra, buitis viskas ok.

Atsakyti
nekaip jauciuos, todel ilgainiui pradedu nebendrauti, nes jei zmogus nei i kluba, nei i kavine, nei i teatra neina nes gaila pinigu, o man ejimas eilini karta susitikus i parka pasivaiksciot per gerkle lenda, tai jau net neidomu bendraut pasidaro
Atsakyti
perkračiau atminty visus pažįstamus ir neprisiminiau nei vieno, kuris būtų labai jau taupus.
Nelaimingi jie, turbūt, žmonės, tai ir bendravimas su tokiais būtų ne itin malonus
Atsakyti
zmones, kurie taupo vardan taupymo, stengiuosi apeiti. nes dazniausiai visus aplinkinius matuoja pagal savo taupumo skale ir izvelgia lesu svaistyma, ten kur ju ner doh.gif del ko pradeda moralizuoti ir mokinti tinkamai gyvent... jei zmogus, neturtingas, ir taupo tam, kad sudurtu gala su galu, manes, tai nenervina. uz tokia drauge galiu ir sumoket kavinej... bet skregu, kurie viska kisa i kojine ir dar verkia, kaip jiems truksta pinigu, nors faktai kalba visai ka kita, negaliu pakest schmoll.gif geriau jau patyletu mad.gif
Atsakyti
Tokių draugių neturiu, bet ko gero jausčiausi ne kaip, jei pradėtų kiekviename žingsnyje stabdyti.
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 08 29, 11:43)
zmones, kurie taupo vardan taupymo, stengiuosi apeiti. nes dazniausiai visus aplinkinius matuoja pagal savo taupumo skale ir izvelgia lesu svaistyma, ten kur ju ner  doh.gif  del ko pradeda moralizuoti ir  mokinti tinkamai gyvent... jei zmogus, neturtingas, ir taupo tam, kad sudurtu gala su galu, manes, tai nenervina. uz tokia drauge galiu ir sumoket kavinej... bet skregu, kurie viska kisa i kojine ir dar verkia, kaip jiems truksta pinigu, nors faktai kalba visai ka kita, negaliu pakest  schmoll.gif  geriau jau patyletu  mad.gif


drinks_cheers.gif musu poziuris panasus smile.gif
Atsakyti
kažkada buvau pas pažįstamus svečiuose. Ateidami atsinešėm saldainių dėžę ir kažkokių sveriamų sausainių ir riešutų. Svečiavimosi tikslas buvo atsakomasis vizitas besimezgant kaimyniškai draugystei. Šeimininkė paėmė nuo stalo mūsų atneštas vaišes ir nusinešė virtuvėn. Vėliau atnešė arbatos ir paaiškino, kad daugiau nieko neturi. Naiviai pasakiau, kad mūsų atnešti sausainiai ir riešutai būtų kaip tik prie arbatos. Atsakymą gavau:"Bet juk atnešėt man, ką noriu tą ir darau. Visai nenoriu jūsų vaišinti tais sausainiais". Supykusi pasakiau:" Atsinešiau, kad turėčiau kuo vaišintis" Pokalbis nesimezgė...
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 08 29, 09:43)
zmones, kurie taupo vardan taupymo, stengiuosi apeiti. nes dazniausiai visus aplinkinius matuoja pagal savo taupumo skale ir izvelgia lesu svaistyma, ten kur ju ner  doh.gif  del ko pradeda moralizuoti ir  mokinti tinkamai gyvent... jei zmogus, neturtingas, ir taupo tam, kad sudurtu gala su galu, manes, tai nenervina. uz tokia drauge galiu ir sumoket kavinej... bet skregu, kurie viska kisa i kojine ir dar verkia, kaip jiems truksta pinigu, nors faktai kalba visai ka kita, negaliu pakest  schmoll.gif  geriau jau patyletu  mad.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(Enija @ 2006 08 29, 13:56)
kažkada buvau pas pažįstamus svečiuose. Ateidami atsinešėm saldainių dėžę ir kažkokių sveriamų sausainių ir riešutų. Svečiavimosi tikslas buvo atsakomasis vizitas besimezgant kaimyniškai draugystei. Šeimininkė paėmė nuo stalo mūsų atneštas vaišes ir nusinešė virtuvėn. Vėliau atnešė arbatos ir paaiškino, kad daugiau nieko neturi. Naiviai pasakiau, kad mūsų atnešti sausainiai ir riešutai būtų kaip tik prie arbatos. Atsakymą gavau:"Bet juk atnešėt man, ką noriu tą ir darau. Visai nenoriu jūsų vaišinti tais sausainiais". Supykusi pasakiau:" Atsinešiau, kad turėčiau kuo vaišintis" Pokalbis nesimezgė...


Va cia tai geras doh.gif ,as turbut pasimesciau tokioj situacijoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 08 29, 15:56)
kažkada buvau pas pažįstamus svečiuose. Ateidami atsinešėm saldainių dėžę ir kažkokių sveriamų sausainių ir riešutų. Svečiavimosi tikslas buvo atsakomasis vizitas besimezgant kaimyniškai draugystei. Šeimininkė paėmė nuo stalo mūsų atneštas vaišes ir nusinešė virtuvėn. Vėliau atnešė arbatos ir paaiškino, kad daugiau nieko neturi. Naiviai pasakiau, kad mūsų atnešti sausainiai ir riešutai būtų kaip tik prie arbatos. Atsakymą gavau:"Bet juk atnešėt man, ką noriu tą ir darau. Visai nenoriu jūsų vaišinti tais sausainiais". Supykusi pasakiau:" Atsinešiau, kad turėčiau kuo vaišintis" Pokalbis nesimezgė...



As net nezinociau kaip elgtis tokioje situacijoje unsure.gif yra gi dar tokiu keistu zmoniu doh.gif
Atsakyti
O man idomi situacija buvo: nusipirkau aš puse arbuzo ir einu namo staiga paskambino draugė ir pakvietė pas sau, galvoju pavaisinsiu arbuzu, o jai liks nešiuosi namo (nes gan didelis gabalas buvo). Tik atėjau pas ją jos motina griebė arbuzą man iš rankų kol aš nusiaviau batus mačiau kaip ji valgė tą arbuzą. Baisu buvo žiūrėt blink.gif lotuliukas.gif visos sultys pro šonus taškesi, kai nuejau kambarin atnesė po viena skiltele perpjauta per pus man ir draugei. Pasijaučiau labai kvailai, daugiau pas ta drauge nieko nenešiau kai ėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutantė: 29 rugpjūčio 2006 - 18:21
QUOTE(Enija @ 2006 08 29, 14:56)
kažkada buvau pas pažįstamus svečiuose. Ateidami atsinešėm saldainių dėžę ir kažkokių sveriamų sausainių ir riešutų. Svečiavimosi tikslas buvo atsakomasis vizitas besimezgant kaimyniškai draugystei. Šeimininkė paėmė nuo stalo mūsų atneštas vaišes ir nusinešė virtuvėn. Vėliau atnešė arbatos ir paaiškino, kad daugiau nieko neturi. Naiviai pasakiau, kad mūsų atnešti sausainiai ir riešutai būtų kaip tik prie arbatos. Atsakymą gavau:"Bet juk atnešėt man, ką noriu tą ir darau. Visai nenoriu jūsų vaišinti tais sausainiais". Supykusi pasakiau:" Atsinešiau, kad turėčiau kuo vaišintis" Pokalbis nesimezgė...

doh.gif doh.gif blink.gif

Papildyta:
QUOTE(mutantė @ 2006 08 29, 19:20)
O man idomi situacija buvo: nusipirkau aš puse arbuzo ir einu namo staiga paskambino draugė ir pakvietė pas sau, galvoju pavaisinsiu arbuzu, o jai liks nešiuosi namo (nes gan didelis gabalas buvo). Tik atėjau pas ją jos motina griebė arbuzą man iš rankų kol aš nusiaviau batus mačiau kaip ji valgė tą arbuzą. Baisu buvo žiūrėt  blink.gif  lotuliukas.gif visos sultys pro šonus taškesi, kai nuejau kambarin atnesė po viena skiltele perpjauta per pus man ir draugei. Pasijaučiau labai kvailai, daugiau pas ta drauge nieko nenešiau kai ėjau.


na bet siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 08 29, 14:56)
kažkada buvau pas pažįstamus svečiuose. Ateidami atsinešėm saldainių dėžę ir kažkokių sveriamų sausainių ir riešutų. Svečiavimosi tikslas buvo atsakomasis vizitas besimezgant kaimyniškai draugystei. Šeimininkė paėmė nuo stalo mūsų atneštas vaišes ir nusinešė virtuvėn. Vėliau atnešė arbatos ir paaiškino, kad daugiau nieko neturi. Naiviai pasakiau, kad mūsų atnešti sausainiai ir riešutai būtų kaip tik prie arbatos. Atsakymą gavau:"Bet juk atnešėt man, ką noriu tą ir darau. Visai nenoriu jūsų vaišinti tais sausainiais". Supykusi pasakiau:" Atsinešiau, kad turėčiau kuo vaišintis" Pokalbis nesimezgė...



QUOTE(mutantė @ 2006 08 29, 19:20)
O man idomi situacija buvo: nusipirkau aš puse arbuzo ir einu namo staiga paskambino draugė ir pakvietė pas sau, galvoju pavaisinsiu arbuzu, o jai liks nešiuosi namo (nes gan didelis gabalas buvo). Tik atėjau pas ją jos motina griebė arbuzą man iš rankų kol aš nusiaviau batus mačiau kaip ji valgė tą arbuzą. Baisu buvo žiūrėt  blink.gif  lotuliukas.gif visos sultys pro šonus taškesi, kai nuejau kambarin atnesė po viena skiltele perpjauta per pus man ir draugei. Pasijaučiau labai kvailai, daugiau pas ta drauge nieko nenešiau kai ėjau.


o tu siaube blink.gif blink.gif blink.gif pasirodo dar ir taip buna doh.gif nu bet gi buna zmoniu ir neisaukletu normaliai,nieko cia jau nepadarysi.. doh.gif
Atsakyti