Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jaučiatės bendraudami su l.taupiais draugais

Man asmeniškai tos dvi istorijos tai kaip iš fantastikos srities doh.gif Sunku net įsivaizduoti, kad taip gali būti doh.gif nors g.gif
Atsakyti
Istorijos tikrai nerealiai skamba.
Bet jas skaitydama ir aš kai ką prisiminiau. Buvo, kad nuėjau pas giminaičius su butelka ir jie visokių kitokių pristatė, o to butelio net ant stalo nepadėjo. Tai aš iškarto pasakiau, kad noriu paragauti ir jus pavaišinti tuo kuo pati atsinešiau, nes tai atvežtinis butelys. Nežinau ar tiesiog pamiršo padėti ar turėjo kitokių tikslų-negaliu griežtai teigti.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 08 29, 14:56)
kažkada buvau pas pažįstamus svečiuose. Ateidami atsinešėm saldainių dėžę ir kažkokių sveriamų sausainių ir riešutų. Svečiavimosi tikslas buvo atsakomasis vizitas besimezgant kaimyniškai draugystei. Šeimininkė paėmė nuo stalo mūsų atneštas vaišes ir nusinešė virtuvėn. Vėliau atnešė arbatos ir paaiškino, kad daugiau nieko neturi. Naiviai pasakiau, kad mūsų atnešti sausainiai ir riešutai būtų kaip tik prie arbatos. Atsakymą gavau:"Bet juk atnešėt man, ką noriu tą ir darau. Visai nenoriu jūsų vaišinti tais sausainiais". Supykusi pasakiau:" Atsinešiau, kad turėčiau kuo vaišintis" Pokalbis nesimezgė...


bet jinai vis delto pavaisino tais sausainiais? blush2.gif
Atsakyti
O aš turėjau tokius pažįstmus,kur per kiekvieną baliuką ant stalo būdavo išrikiuojama visa batarėja importinių atvežtinių gėrimų,bet tik "pakazuchai".Gerti jų,gink die negalima.Visas balius apsieidavi su nuspalvinta naminuke.Baliai visi būdavo sudėtiniai.Visi atsinešti svečių produktai kažkur nugaruodavo,o ant stalo būdavo tik marinuoti grybai,dešra,salotos.Kotletus šeimininkė kepdavo:mėsa+kvietinės kruopos,o pavakarieniauti eidavo pas draugus.Jeigu savaitgaly važiuodavom prie ežero,kur jie turėjo savo poilsiavietę,tai visas maistas kur susiveždavo draugai,išvažiuodavo į šeimininkės namus.Žodžiu,skregos,kokių reta.Šitos šeimos vyras,buvo palikęs savo žmoną ir paėmęs antrą su dviem vaikais,tai dėl alimentų mokėjimo būdavo toks nepatenkintas,kad o jo joi.Vis skaičiuodavo dienas,kada pasibaigs.Nors svetimiems vaikams,negailėdavo nieko.
Atsakyti
as tai tikrai blogai jauciuosi su labai taupiais zmonem. turime tokius draugus, tai jie pagal musu atlyginimus jau keliems metams i prieki suskaiciuoja kiek mes galime sutaupyti, o jei sugalvojame kartu pietauti (suprantama tik namuose) tai maisto perka tik tiek , kad vos visiems uztektu ir kuo maziau kainuotu, nors mokam per puse.
salia tokiu zmoniu jauciuosi labai nejaukiai, nes ju galvoje vien mintys kaip centuka sutaupyti, bijau prasizioti, kad per ispardavima labai pigiai nusipirkau naujus batus, jauciuosi baisi islaidune, nors uzdirbu maziau uz juos ir galiausiai nebeturiu apie ka kalbetis. doh.gif
Atsakyti
Dažnai einu į gimtadienius kur patiekta maisto per mažai (gal kai pažysta čia vieni kitus gal tai mada, mat čia tik taip Visagine), bet galvoju juk į gimtadienius eini ne valgyt, nors labai blogai kai geri, o užkandos nėr ax.gif
Atsakyti
Čia gal tokie jau žmonės. Aš pvz. pažįstu super turtingus, su pinigais nesiskaito visai, nu bet visad pritrūksta maisto. Perka viską iš parduotuvių, tai visad pvz. mišrainės baigias, pakartoti jau nebėra. Ir kažkaip keistai atrodo, kaip pustuštis stalas lieka. Ir tikrai nei skūpumo ar taupymo, nu bet matyt nemoka apskaičiuoti doh.gif
Atsakyti
as pažįstu viena toky vaikinuka tai dieve dieve... doh.gif gaila man jos drauges pasidaro.. Jiedu draugauja, kartu gyvena, bet valgo atsirai - ji uz savo pinigus, jis - uz savo.pas jy kiek macius tai slapdesres pigiausios ir vien kruopos visokios... as tai nesuprantu kaip taip galima. ir dar jis yra pasakes - kai jau apsizenysim, tai pamirsk visas vynuoges, pyragus, kremus veidui ir dazus. Kaip jums?
KOSMARAS doh.gif
Atsakyti
gera tema. As tai turiu tokia, pussesere, kuri vis mano saskaita PATAUPO. Vos atvaziavo mergaite pas mane per stojamuosius, iskart uzgiedojo, kad dabar bus vargse studente ir as kaip gerai uzdirbanti turesiu ja rupintis, globoti ir maitinti. Galvojau, juokauja mergaite, pasirodo - NE..
Viskas iki tokio lygio, kad
*ji mane kviecia pietauti,issirenka is keliu patiekalu susidedancius pietus ir paskui laukia kol sumokesiu,
*tempaisi i kluba ir labai nustemba, kad as nemoku uz ja ir paskui primygtinai reikalauja, praso, kad sumokeciau, nes esa ji pinigeliu neturi.
*ruko mano cigaretes, taip surukydama pakeli, arba tiesiog ji pasiima ir issinesa namo.
*Kai perkuosi cigaretes parduotuveje, praso ir jai nupirkti.
*paprasius jos, kad paskolintu savo kambariokes fotoaparata, brangioji pussesere pareiskia, kad tures draugei uz ji atsilyginti, as prikraunu tai draugei visokiu gerybi, o paskui suzinau, kad viskas nukeliavo pas mano pussesere.
* Jei parduotuveje duoda grazos geleziniais litais, mano pussesre praso juos atiduoti. Paaiskinimas - tau gi nebetelpa jie i pinigine.
* pradzioje atakuodavo su prasymais paskolinti pinigu, bet paskui suprato, kad negaus ir nutilo.

galeciau taip vardinti ir vardinti. Tu smulkmenu daug susideje per pusantru metu nuo jos istojimo. O seniau ir pavaisinti ja man nebuvo didele problema, nesu tikrai skriaga,(greiciau atvirksciai) gyvenau viena ir tikrai pinigeliu netruko, suprantu, kad ji studente, o as dirbanti,bet visa tai yra perauge i elementaru isnaudojima. Bandziau su ja kalbetis graziai, sakyti, kad nenoriu nebenoreti su ja susitikti vien del to, kad vel ir vel reikes viska uz ja moketi.
Kas baisiausia, mano giminaite turi tevelius, kurie tikrai yra PASITURINTYS ZMONES, tiesiog mano puseseryte islaidi, o ir sponsore tureti labai patogu. Vis suzinau, kaip ji soliariuminasi, eina su podruzkem i prabangius klubus, tusinasi, bet vos tik prisipraso kur eiti su manimi, pinigai kazkur dingsta ...
Zinau, kad cia mano problema, kad nemoku pasakyti NE. Bet tikrai nebezinau kaip toje situacijoje elgtis...
Skaudziausia, kad tai,kad as remiu ju dukra,jos tevai nezino ir elgiasi su manimi laaaabai pasiputeliskai. Jie gi laaabai reiksmingi zmones, o as...
Kad ir dabar, atavziavo mano mieloji islaikytine savaite pries mokslus ir gyvena pas mane graudu veideli nutaisiusi, mol , as neturiu kur gyventi - priglausk, kol i bendrabuti neleidzia, bet siukstu, nesakyk mano tevams, nes as jiems pasakiau, kad esu barake. Maitinosi, zinoma , is manes (o ka sakyti zmogui graudziai ziurinciam kaip tu valgai ir geri?) , ruke is manes,viso kito neleidau. Vargse mergaite nusipirko dzinsus. sutaupe...
Atsakyti
verysad.gif AŠ ŽINAU MOTERĮ,KURI Į GIMTADIENĮ VAIKAMS NEŠA SENAS DOVANAS.Sako nereik lepinti ,juk svarbu ,kad atėjau,o ne kokią dovaną atnešiau lotuliukas.gif .va taip g.gif
Atsakyti
viskas . issiliejau....
kazkaip geriau pasidare
Atsakyti
Nerami, o tu negali kažkaip "pastatyti į vietą", nes tampa tarsi norma, kad tu finansuoji viską, tėvų duotus pinigus ji kaupia, tokia dviguba buhalterija rolleyes.gif
Atsakyti