Įkraunama...
Įkraunama...

Pagurklis ir putlūs žandai

QUOTE(Monika852 @ 2010 07 29, 09:19)
Labas rytas merginos, galiu pasidalinti savo patirtimi. Mano svoris pastaraisiais metais sviruodavo, bet žandai niekada nesikeitė. Buvo stori. Nežinau nuo ko tai priklauso, bet pažįstu ne vieną žmogu su tokia problema.
Pradėjau bėgioti, po pirmos savaitės visi šeimiškiai: "Ką tu padarei, kad pas tave žandų nebeliko?". Tikrai patariu BĖGIOTI !!! Rezultatai efektyvūs ir greitai pasirodo.


O kiek laiko begiojate? t.y 1h ar 30min ? smile.gif
Atsakyti
Pas mane prie pat namų yra stadionas. Taigi prieš bėgimą nueidavau 2 ratus (1 ratas - 250m) pėsčiomis, tada 3 ratus nubėgdavau. Tada vėl 1 ratą pailsėjimui nueidavau, poto 2 nubėgdavau ir vėl 2 nueidavau. Iš viso gaudavosi 5 ratai nubėgti, 5 nueiti. Gal ir nelabai dideli normatyvai, bet nenorėdavau persitempti, kad poto nepaeičiau, nes šiaip neesu labai sportuojanti smile.gif Esu apskaičiavusi, kad tuos 5km nubėgdavau per 9min. O šiaip dar mankšta darydavau, dar tas ėjimas.. tai gal iš viso 30-45min.
Atsakyti
QUOTE(Monika852 @ 2010 07 30, 01:23)
Pas mane prie pat namų yra stadionas. Taigi prieš bėgimą nueidavau 2 ratus (1 ratas - 250m) pėsčiomis, tada 3 ratus nubėgdavau. Tada vėl 1 ratą pailsėjimui nueidavau, poto 2 nubėgdavau ir vėl 2 nueidavau. Iš viso gaudavosi 5 ratai nubėgti, 5 nueiti. Gal ir nelabai dideli normatyvai, bet nenorėdavau persitempti, kad poto nepaeičiau, nes šiaip neesu labai sportuojanti smile.gif Esu apskaičiavusi, kad tuos 5km nubėgdavau per 9min. O šiaip dar mankšta darydavau, dar tas ėjimas.. tai gal iš viso 30-45min.


Tai nemazai. As begioju,bet ne tiek daug. Be to,tikriausiai kai begate verzliai iskvepiate ora pro burna (t.y ikvepiate ora pro nosi ,o kai iskvepiate, pilna burna padarote ikvepto oro ir iskvepiate [bet per burna.] Arba dudele iskvepiate (lupos suciauptos.) Nezinau,tikriausiai nieko nesupratote,bet gal taip Jus iskvepiate? Nes cia gaunasi kaip savotiska zandu manksta smile.gif
Atsakyti
Aš pro nosį įkvepiu ir pro burną dūdele iškvepiu. smile.gif Kai vaikščiodavau į aerobiką, trenere liepdavo taip kvėpuoti ir sakė, kad visaip sportuojant idealus kvėpavimas yra toks.
Atsakyti
QUOTE(Monika852 @ 2010 07 31, 20:51)
Aš pro nosį įkvepiu ir pro burną dūdele iškvepiu. smile.gif Kai vaikščiodavau į aerobiką, trenere liepdavo taip kvėpuoti ir sakė, kad visaip sportuojant idealus kvėpavimas yra toks.


Mhm,zinau. Bet kiti nemoka gerai kvepuot begiojant ir apskritai sportuojant smile.gif Tai va,manau,jog toks kvepavimas yra gera zandu ir veido manksta smile.gif
Atsakyti
Gali būti. Nelabai girdėjau apie tai smile.gif Tiesiog pastebėjau, kad bėgiojant sumažėja... Lygtais dar skaičiau apie tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika852 @ 2010 07 31, 19:51)
Aš pro nosį įkvepiu ir pro burną dūdele iškvepiu. smile.gif Kai vaikščiodavau į aerobiką, trenere liepdavo taip kvėpuoti ir sakė, kad visaip sportuojant idealus kvėpavimas yra toks.



Ar tikrai toks kvepavimas taisyklingas? Ar gerai begant ikvepti ora pro nosi?
Mano treneris sake, ikvepti reikia pro burna, kad plauciams deguonies netruktu,.

Taciau as rudeni salto oro prisigaudau ir pradedu sirgti.
Atsakyti
Taip, tikrai toks kvepavimas yra taisiklingas. Nežinau ką tavo treneris galvoja smile.gif Juk žymiai sunkiau bėgioti pro burną įkvėpiant, greičiau uždusti. Beto, tu teisi, galima lengvai susirgti. O pro nosį įkvėpiant deguonis labai gerai pasiskirsto, bei geriau dega kalorijos...
Atsakyti
sveikos;D norėjau paklaust kokį masažiuką būtų galima daryt, kad sumažint pagurklį?
Atsakyti
Pas mane irgi yra panaši problemėlė dėl pagurklio, tiksliau dėl grakštaus smakriuko. Aš jo neturiu. Neturi nei tėtis, nei mama. Bet tėčio ir mamos, abiejų laikysena yra prasta kaip ir mano.Keista, bet sesės tokia problema nekamuoja, pas ją neatsiranda jokių pagurklių, tai aš galvoju, kad su genais gal galima kovoti smile.gif

Tik man neaišku, ar ten gali būti pas mane riebaliukai, kai žemiau nulenkus galvą atsirandą tas pagurklis, nes esu labai labai liekna. Gal ten koks raumuo tiesiog toj padėty susiformavęs. Vienu žodžiu, planuoju registruotis pas ortopedą dėl laikysenos ir tuo pat užklausti ar tai turi įtakos kaklui, smakrui ir t.t. Nes pas mane šitas kompleksas, dėl žandikaulio ir pagurklio, tai.... gun_rifle.gif Reikia atsikratyti smile.gif ir kuo greičiau
Atsakyti
Vakar pasibaisėjau,kai pamačiau kątik darytose nuotraukose, koks pagurklis pas mane susidaręs blink.gif kokie yra ypač veiksmingi būdai greitai pagurklį išnaikinti?
Atsakyti
maziau valgyti ir daugiaus sypsotis smile.gif
Atsakyti