Įkraunama...
Įkraunama...

Darykite kavą atvirkščiai;)

QUOTE(cosma @ 2007 03 15, 11:24)
o jeigu aš kavą geriu be cukraus, tai turbūt nieko gero nesigaus g.gif

Na va,isbandziau kava gaminti siuo budu ir likau suzaveta bigsmile.gif .Niam-niam wub.gif .
As taip pat geriu kava tik be cukraus,todel idbarsciau tik kelias krupikes,na ir super gavos thumbup.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 03 16, 12:56)
As jau uzsikaiciau vandeneli,tik nesupratau ar reikia uzdengti puodeli ar nea g.gif

Taip,uzdengti reikia mirksiukas.gif .Skanaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pasakiska kavute gaunas thumbup.gif Aciu, Solo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
nors ir ne daznai kava geriu,bet rytoj butinai isbandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidariau ir as siandien tokia kava,visai skanu bigsmile.gif ,tik va puodelio neuzdengiau. blink.gif
Ryt dar karta ismeginsiu tik reiks neuzmirsti puodeli uzdengt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2007 03 23, 23:20)
Pasidariau ir as siandien tokia kava,visai skanu bigsmile.gif ,tik va puodelio neuzdengiau.  blink.gif
Ryt dar karta ismeginsiu tik reiks neuzmirsti puodeli uzdengt. g.gif


O puodelį nebūtinai reik uždengt, man kai rodė, tiesiog ant vandens paviršiaus uždedi tą kavą, palaikai kelias minutes, kol ji daugmaž nusėda, tada labai nedideliais judesiais už ąselės pajudinkite puodelį ("shake") turėtų gautis balta puta biggrin.gif
Atsakyti
bandžiau,daugiau taip kavos nedarysiu dry.gif man netiko smile.gif
Atsakyti
Nu ką, reiks ir man rytoj pabandyt ax.gif
Atsakyti
Bandziau ir as tokia kava daryt ...nu nezinau ,lygiai tokia pat ,kaip ir daroma paprastuoju budu ax.gif
Atsakyti
Niu va pabandziau ir as tokia kavyte pasidaryti smile.gif tikrai kitokia nei iprastu budu darant ir lb skani wink.gif))
Atsakyti
Išbandžiau ir aš šiandien šį atvirkštinį būdą thumbup.gif Tikrai daug skaniau nei užplikyti kavą vandeniu.
Atsakyti
na ir mane chia sugundet su shituom receptu, tik kad dazhniausiai cukraus nelabaj dedu, tai nezinia ka chia reiks sugalvot, o jei ir dedu, tai toki naturalu, kuris net i cukru nepanashus. reiks visvien pamegint!
gal dar kokiu ypatingu receptu zinote, nes reikia nauju veju ipust i kavos gaminimo ir gerimo procesa biggrin.gif
Atsakyti
Pabandžiau ir aš kavą daryti atvirkščiai. Skonis niekuo nesiskiria nuo įprastai užplikytos kavos, bet puta gaunasi thumbup.gif , gražiai atrodo šitaip paruošta kavutė. Dabar dažnai tokią pasidarau ir svečiams padarau smile.gif .
Atsakyti