Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(Dujokaukee @ 2007 07 11, 21:54)
Įdėsiu, nors ir labai bijau viešumo blush2.gif

Mano snukutis

As iskart matau tau rusvus akiu seselius ir persiko spalvos lupu blizgesi thumbup.gif Reiketu paryskinti akytes,- siulau pabandyt dumines akis, tik juodu piestuku nebrauk per visa apatini voka iki vidinio akies kampucio, o tik siek tiek ties isoriniu akies kampu iki mazdaug akies vidurio; virsutini voka: juodas piestukas, juodi seseliai, rudi seseliai (kaip buvau idejus pvz). Dar tavo akytems siulyciau toki makiaza: visa akies voka padenk sviesiai rusvu seseliu, o ties virsutinio akies voko raukslele dek sokolado rudumo seselius, t.y. brezk bananine linija ax.gif nezinau ar gerai paaiskinau, pabandysiu paieskot tau pvz....
Atsakyti
Gera vaizdine medziaga, tikrai nesunku pasidaryti sau toki makiaza:
http://www.videojug....al-daytime-look

Taip pat gali drasiai bandyti sita, tik reiktu siek tiek tamsesniu seseliu:
http://www.videojug....es-of-eyeshadow

O va dar kazkas i ta puse...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ačiū už patarimus, jūs nuostabios wub.gif
Šiandien jau bandžiau taip pasidažyti ir visai nieko išėjo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 07 12, 13:32)
Ačiū už patarimus, jūs nuostabios wub.gif
Šiandien jau bandžiau taip pasidažyti ir visai nieko išėjo. ax.gif

O kurgi foto su makiazu? ax.gif laukiam laukiam mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 07 12, 14:56)
O kurgi foto su makiazu? ax.gif laukiam laukiam mirksiukas.gif  4u.gif


Na, man vakar buvo atestatų teikimas, tai ta proga pasidažiau būtent pagal tas pamokas internete. Tai čia fotografavausi vakar iškart po viso renginio dokumentams. Nesu įsitikinus, ar gerai matysis, bet, suprantat, kitaip negaliu parodyti, kadangi neturiu fotoaparato. unsure.gif Šiaip aš nemėgstu ryškiai dažytis, nes juk ne į vestuves kasdien einu hihihi.gif

Mano snukutis su makiažu

P.S. Prisiekiu, nenaudojau jokio lūpdažio - mano lūpos natūraliai ryškiai raudonos ir putlios. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dujokaukee: 12 liepos 2007 - 13:27
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 07 12, 14:27)
Na, man vakar buvo atestatų teikimas, tai ta proga pasidažiau būtent pagal tas pamokas internete. Tai čia fotografavausi vakar iškart po viso renginio dokumentams. Nesu įsitikinus, ar gerai matysis, bet, suprantat, kitaip negaliu parodyti, kadangi neturiu fotoaparato. unsure.gif  Šiaip aš nemėgstu ryškiai dažytis, nes juk ne į vestuves kasdien einu hihihi.gif

Mano snukutis su makiažu

P.S. Prisiekiu, nenaudojau jokio lūpdažio - mano lūpos natūraliai ryškiai raudonos ir putlios. ax.gif

na visai gi neblogai thumbup.gif o skaistaliukus dejai? siaip as tau dar akis labiau paryskinciau, gal taip pat siek tiek daugiau blakstienu tuso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 07 12, 16:13)
na visai gi neblogai thumbup.gif o skaistaliukus dejai? siaip as tau dar akis labiau paryskinciau, gal taip pat siek tiek daugiau blakstienu tuso ax.gif


Skaistalų nenaudoju ir iš tiesų nelabai noriu. Manyčiau, jog mano amžiuje dar to nereikia. Dievinu savo odos blyškumą. ax.gif O šiaip kas liečia tušą, tai bijau daugiau jo tepti, kadangi po to gal atrodysiu kaip lėlė. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 07 12, 15:23)
Skaistalų nenaudoju ir iš tiesų nelabai noriu. Manyčiau, jog mano amžiuje dar to nereikia. Dievinu savo odos blyškumą. ax.gif  O šiaip kas liečia tušą, tai bijau daugiau jo tepti, kadangi po to gal atrodysiu kaip lėlė. hihihi.gif


Pabandykit tušą ryškiau užtept ir antakius su rudu pieštuku. Kad drąsiau būtų, tai tik eksperimentui namie mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 07 12, 16:30)
Pabandykit tušą ryškiau užtept ir antakius su rudu pieštuku. Kad drąsiau būtų, tai tik eksperimentui namie  mirksiukas.gif


O kam antakius? Man ir taip zlastis ima, kad jie per ryškūs... blink.gif O be to, neturiu rudo pieštuko...
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 07 12, 15:23)
Skaistalų nenaudoju ir iš tiesų nelabai noriu. Manyčiau, jog mano amžiuje dar to nereikia. Dievinu savo odos blyškumą. ax.gif  O šiaip kas liečia tušą, tai bijau daugiau jo tepti, kadangi po to gal atrodysiu kaip lėlė. hihihi.gif

Ypatingom progom gali brukstelt skaistaliukais-butent jie isbaigia makijaza mirksiukas.gif pvz vos rusvus ar rausvus rolleyes.gif o del tuso-kaip lelytei atrodyt juk kartais irgi faina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 07 12, 15:34)
O kam antakius? Man ir taip zlastis ima, kad jie per ryškūs... blink.gif O be to, neturiu rudo pieštuko...


Todėl, kad antakiai yra veido akcentas, o dabar atrodot pernelyg blankiai ax.gif Tik, aišku, spalva ne tamsiai ruda turėtų būti. Vienžo paklausėt, aš atsakiau, o jau pasirinkimo reikalas jūsų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 07 12, 16:37)
Ypatingom progom gali brukstelt skaistaliukais-butent jie isbaigia makijaza mirksiukas.gif pvz vos rusvus ar rausvus  rolleyes.gif o del tuso-kaip lelytei atrodyt juk kartais irgi faina lotuliukas.gif


Na, aš truputį kitokio stiliaus žmogus, todėl lėliškumas ar barbiškumas man nėra priimtinas ax.gif Mėgstu daugiau dramatišką išvaizdą.
Atsakyti