Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

Liutuke, aciu uz grazius zodzius blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
cia yra keletas patarimu 4u.gif

http://www.videojug....eauty-and-style
Atsakyti
Dėkui už patarimus dėl akių apvedimo, bet pabandžius pamačiau, jog man visai jie netinka doh.gif

Ech, kad ir kaip bepasidažyčiau - atrodau baisiai verysad.gif Man rodos, jog man bet koks makiažas iš viso netinka.
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 07 10, 15:45)
Dėkui už patarimus dėl akių apvedimo, bet pabandžius pamačiau, jog man visai jie netinka doh.gif

Ech, kad ir kaip bepasidažyčiau - atrodau baisiai verysad.gif Man rodos, jog man bet koks makiažas iš viso netinka.


Gal nuotraukų galit įmesti? Manau, kad makiažą tikrai galima visoms atitaikyti kaip ir akinių formą bigsmile.gif Tiesiog vienais atvejais vargo mažiau, o kitais - daugiau doh.gif
Atsakyti
Gal ir galima, tačiau aš vis vien neturiu įgūdžių, kad sugebėčiau save padoriai padažyti. Nesugebu net elementariausių šešėlių užtepti, o ką jau bekalbėti apie visą kitą...
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 07 10, 16:16)
Gal ir galima, tačiau aš vis vien neturiu įgūdžių, kad sugebėčiau save padoriai padažyti. Nesugebu net elementariausių šešėlių užtepti, o ką jau bekalbėti apie visą kitą...


Nu ką galiu pasakyti - praktika praktika ir dar kartą praktika. Jei jūsų bruožai nėra standartiniai, tai ir ne visi makiažai tiks. Man, pvz., netinka nei tos smoky eyes, nei pieštuku apibrėžtos akys, nei išorinis voko kampas tamsiai, o vidinis šviesiai padažyti, nei ten kokius koregavimus daryt ar pan. Viskas išsiaiškinta eksperimento būdu - sėdėdavau prie veidrodžio ir terliodavausi, kol gražiai pavykdavo pasidažyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Azarto pagauta siandien nusipirkau skysta pravedima ir mano nuostabai sugebejau neblogai ne tik pati nusivest linija, bet ir drauge padazyt... smile.gif Tik dbr nezinau kaip brezti, kad atrodytu akys didesnes ir ilgesnes... gal kas turi kokiu ideju? smile.gif
Atsakyti
Grazus
user posted image

user posted image
Atsakyti
Mano makiazas1

Mano makiazas2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 10 liepos 2007 - 18:01
QUOTE(Alaja @ 2007 07 10, 17:22)

wub.gif wub.gif tikra pasaka, akutes labai graziai issiryskina
Atsakyti
Jei žmogus gražus, tai jam bene bet koks makiažas tinka... smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 07 10, 19:01)
wub.gif  wub.gif  tikra pasaka, akutes labai graziai issiryskina

wub.gif wub.gif
Atsakyti