Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas su mascarpone sūriu

Siandien darysiu kazka panasaus blush2.gif
Atsakyti
Šiandien antrą kartą tortą su mascarpone dariau. pirmąjį gavosi essen.gif Tikiuos ir šį bus ne blogiau 4u.gif Beje, pirmąjhį maišiau rikotą su mascarpone per pus, šį kartą tik su mascarpone, tai įdomu bus ax.gif
Atsakyti
Merginos, kurios pacios kepat biskvita, pagal koki recepta kepat? g.gif Gal pasidalinsit? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 10 18, 22:11)
Merginos, kurios pacios kepat biskvita, pagal koki recepta kepat? g.gif  Gal pasidalinsit? mirksiukas.gif



As kepu pagal toki:

4 kiausiniai,
4 v.s.karsto vandens,
125 g miltu,
100 g krakmolo,
200 g cukraus,
3 a.s.kepimo milteliu (nubraukti sauksteliai)

Kiausinius su karstu vandeniu 1 min.plakti mikseriu iki putu. Is leto plakant pilti cukru ir dar plakti 2 min. Miltus sumaisyt su krakmolu ir kepimo milteliais ir persijoti i tesla. Puse miltu supilti i tesla, ismaisyti saukstu, supilti kita puse miltu ir ismaisyti. Mase supilti i kepimo popieriumi isklota torto forma. Kepti 180 lapsniu ikaitintoje orkaiteje. Kepimo laikas priklauso nuo orkaites, tikrinti ar iskepe, pagaliuku. Biskvita atausinti ir perpjauti i 3 dalis. As naudoju 26 cm skersmens forma.
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 18, 23:19)
As kepu pagal toki:

4 kiausiniai,
4 v.s.karsto vandens,
125 g miltu,
100 g krakmolo,
200 g cukraus,
3 a.s.kepimo milteliu (nubraukti sauksteliai)

Kiausinius su karstu vandeniu 1 min.plakti mikseriu iki putu. Is leto plakant pilti cukru ir dar plakti 2 min. Miltus sumaisyt su krakmolu ir kepimo milteliais ir persijoti i tesla. Puse miltu supilti i tesla, ismaisyti saukstu, supilti kita puse miltu ir ismaisyti. Mase supilti i kepimo popieriumi isklota torto forma.  Kepti 180 lapsniu ikaitintoje orkaiteje. Kepimo laikas priklauso nuo orkaites, tikrinti ar iskepe, pagaliuku. Biskvita atausinti ir perpjauti i 3 dalis. As naudoju 26 cm skersmens forma.

Aciu aciuks.gif Paskutini karta pagal panasu recepta kepiau, tik ten krakmolo ir miltu vienodas kiekis buvo, bet ne tame esme. Kiek kepu, man vis skonis nepatinka - labai kiausiniai jauciasi ir man baisiai neskanu del ju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 10 18, 22:33)
Aciu  aciuks.gif Paskutini karta pagal panasu recepta kepiau, tik ten krakmolo ir miltu vienodas kiekis buvo, bet ne tame esme. Kiek kepu, man vis skonis nepatinka - labai kiausiniai jauciasi ir man baisiai neskanu del ju schmoll.gif



Na man kazkaip nesijaucia kiausiniai blush2.gif ar gal as nejautri kvapam 4u.gif
Atsakyti
Na va ir as pasoviau biskvita keptis is sesiu kiausiniu clap.gif . Vakare darysiu Maskarpones pertepima. Tikiuos gausis viskas gerai - labai norisi pasilepinti kai toks oras rudeniskai niurus :/
Atsakyti
QUOTE(Oklahoma @ 2008 10 20, 12:41)
Na va ir as pasoviau biskvita keptis is sesiu kiausiniu clap.gif  . Vakare darysiu Maskarpones pertepima. Tikiuos gausis viskas gerai - labai norisi pasilepinti kai toks oras rudeniskai niurus :/

taigi bus didziulis biskvitas blush2.gif
Atsakyti
Oi lauksim lauksim mes tortuko laulsim !!! biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Blogai iskilo - pridege popierius kuriuo buvau uzdengus :/
user posted image

Na vakare gal kai dar labiau paskusiu suodzius ir krema padarysiu gal geriau atrodys...
Tiksliai, kad pirmas blynas prisviles smile.gif
Atsakyti
Tai , kad ne popieriumi , o folija reikia pridenkti biskvita ax.gif
Nieko , nutarkuok su tarka pridegelius ir viskas bus OKEI thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na pagaliau pagaminom. Kaip barako salygom - visai neblogai gavosi. Tiesa su zelatina nepavyko :/ yra gumuliukai, bet skoniui per daug nekenkia. Ir nesigavo tiesiai perpjaut, bet kremas aplygina smile.gif Dabar per nakti pastoves ir ryt bus sunaikintas smile.gif butinai gaminsiu dar karta smile.gif
Svarbiausia, kad skanu
user posted image

Atsakyti