Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas su mascarpone sūriu

Jooooooo skanu , tuo paciu ir brangu blush2.gif
Atsakyti
Na turiu ir aš 250g sūrio induką,bandysiu ryt pasidaryt torčiuką.
Tiesa, bandysiu iš pusės normos, o tai iš manęs tokia kepėja,bijau ,kad gali nepavykt blush2.gif
Parašysiu kaip sekėsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fify: 21 spalio 2008 - 10:31
Ne tik parasyti , bet ir foto noretume paziureti ax.gif ax.gif ax.gif

Atsakyti
Merginos
Siandien Maximoje mazas 250 gr. mascarpone surio indelis kainuoja 3,49 Lt. Surio galiojimo laikas iki 2008-11-17
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 21 spalio 2008 - 13:40
QUOTE(Inočka @ 2008 10 21, 15:30)
Merginos
Siandien Maximoje mazas 250 gr. mascarpone surio indelis kainuoja 3,49 Lt. Surio galiojimo laikas iki 2008-11-17

Cia kurioj taip? g.gif
Atsakyti
JAEI VIENOJ YRA , TAI IR KITOSE TURI BUTI , AKCIJA MATYT bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 21, 18:45)
JAEI VIENOJ YRA , TAI IR KITOSE TURI BUTI , AKCIJA MATYT bigsmile.gif

Rase, kad galiojimas greit baigiasi, uztat ir pigiau, visose maximose iskart negali baigtis surio galiojimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 10 21, 21:51)
Rase, kad galiojimas greit baigiasi, uztat ir pigiau, visose maximose iskart negali baigtis surio galiojimas lotuliukas.gif

Tai kiek zinau, cia pries pora savaiciu irgi buvo akcija to surio visose maximose, tik kaina buvo 4,99 tai ten visur buvo galiojimas surio iki lapkricio vidurio. Tai dabar, kai arciau termino, tai dar pigiau paleido. Turetu buti visur ta pati akcija. Beveik menuo liko, tai dar spesit tortus ir pagamint ir suvalgyti. Be to, jo tokia konsistencija, kad ir veliau, manau, nieko jam neatsitiks saldytuve.
Atsakyti
mergaitės, o nebandėt šito torčiuko su pirktiniais biskvitais daryt? 4u.gif Įdomu, ar nelabai skonį pagadintų? g.gif Mano orkaitė kažko streikuoja, labai sunku bet ką gerai iškepti. Esu kažkada gaminusi panašų į patį pirmąjį torčiuką, su trapių sausainių pagrindu, turiu visą knygelę sūrio tortų receptų (Cheesecake). Nors nesu kitų išbandžiusi, bet jei kažkuriai bus įdomu, galėsiu vėliau įmesti keletą įdomesnių receptukų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 21 spalio 2008 - 23:09
QUOTE(Bahama mama @ 2008 10 22, 00:08)
mergaitės, o nebandėt šito torčiuko su pirktiniais biskvitais daryt?  4u.gif Įdomu, ar nelabai skonį pagadintų?  g.gif Mano orkaitė kažko streikuoja, labai sunku bet ką gerai iškepti. Esu kažkada gaminusi panašų į patį pirmąjį torčiuką, su trapių sausainių pagrindu, turiu visą knygelę sūrio tortų receptų (Cheesecake). Nors nesu kitų išbandžiusi, bet jei kažkuriai bus įdomu, galėsiu vėliau įmesti keletą įdomesnių receptukų  rolleyes.gif


as praeita savaitgali dariau is pirktiniu biskvitu ax.gif nesu dariusi is pacios keptu blush2.gif cia buvo mano pirmas blynas tongue.gif nu skonis tai man visai geras gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Tai aisku , kad daryk , tik zinai pirktinis yra pirktinis ,atsiduoda sintetika ir be galo saldus tongue.gif
Ir sulieti nesugalvok , issileis i kose doh.gif
Atsakyti
aga istiesiu kaip Cipsiukas sako, nu jautesis toks sintetinis skonis smile.gif ir sulieti tikrai nereikia ax.gif
Atsakyti