Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas su mascarpone sūriu

http://www.cooks.com...carpone,FF.html

daug visko is mascarpone smile.gif
Atsakyti
Mano tortas su mascapone.



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terija:): 25 spalio 2008 - 11:11
TERIJA smile.gif pasakiskai atrodo , taip noretusi i vidu ilysti blush2.gif blush2.gif blush2.gif user posted image
Atsakyti
Galėsim įlysti,bet tik vėliau cool.gif Žėlė gal ir nelabai tinka,bet turėjau,tai ir sunaudojau.Buvau žadėjus dėt į vidų,bet nespėjo sustingti biggrin.gif Kremas gavosi labai gero skonio,tai gal ir tortas bus neblogas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 25, 09:51)
TERIJA smile.gif pasakiskai atrodo , taip noretusi i vidu ilysti  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif user posted image

Deja verysad.gif ..... neliko nei gabaliuko thumbup.gif superinis tortas,bus balių tortas cool.gif
Atsakyti
cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif labai gaila verysad.gif , matyt tikrai pasakiskas buvo g.gif
Atsakyti
Labas rytas,va ir mano "lipdinys" lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
išėjo labai skanus ,visi valgė apsilaižydami thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fify @ 2008 10 26, 11:03)
Labas rytas,va ir mano "lipdinys"  lotuliukas.gif 


Labai grazutis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikaxx @ 2008 10 22, 07:51)
as praeita savaitgali dariau is pirktiniu biskvitu  ax.gif nesu dariusi is pacios keptu  blush2.gif cia buvo mano pirmas blynas  tongue.gif nu skonis tai man visai geras gavosi  thumbup.gif


QUOTE(cipciukas @ 2008 10 22, 10:36)
Tai aisku , kad daryk , tik zinai pirktinis yra pirktinis ,atsiduoda sintetika ir be galo saldus tongue.gif
Ir sulieti nesugalvok , issileis i kose doh.gif



QUOTE(Kikaxx @ 2008 10 22, 10:37)
aga istiesiu kaip Cipsiukas sako, nu jautesis toks sintetinis skonis smile.gif ir sulieti tikrai nereikia  ax.gif

ačiū visoms už atsakymus ir patarimus 4u.gif
Torčiukai nuotraukose - mmmm, kojos linksta pamačius ir įsivaizduojant, koks ten skanumas biggrin.gif Aš dar galvoju, ar neišeitų pačiai namie pasigaminti kažko panašaus į Mascarponės sūrį, pvz., iš varškės ir grietinėlės ar kažko pan. g.gif Gal jau yra bandžiusių? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 25, 19:43)
cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  labai gaila  verysad.gif , matyt tikrai pasakiskas buvo g.gif

Na ko taip liūdnai 4u.gif Iki jūsų šedevrų dar toli....
Dariau su dviem sluoksniais biskvito.Tarp kitko,biskvitas su karštu vandeniu superinis,gaunasi labai geras. O kremo,tai gaunasi daug nors ir dariau ne iš visos normos,bet gavosi skanių ledų.Kas liko sudėjau į indelius ir užšaldžiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terija:) @ 2008 10 25, 09:49)
Mano tortas su mascapone.


labai gaiviai atrodo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fify @ 2008 10 26, 09:03)
Labas rytas,va ir mano "lipdinys"  lotuliukas.gif 

išėjo labai skanus ,visi valgė apsilaižydami  thumbup.gif


Minejai kad is puses normos darysi tortuka, tai cia kokioj formoj? Nes niekaip neapsisprendziu. Noriu daryti is puses normos su 2 biskvitais, tai galvojau, kaip cia geriau padarius... ar i 22 cm, ar i 26 cm g.gif
Atsakyti