Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

labai šaunios visų idėjos,perskaičiau visą temą wink.gif kai kurių idėjas gal ir pasiskolinsiu,artėja 3 gimtadieniai doh.gif
pamenu vieną kartą darėme draugei dovaną :sukūrėm pasaką apie jos gyvenimą,panaudojom visus "bairius" kurie su ja susiję, darėm su photoshopu nuotraukas,viską klijavom,rašėm na laiko tikrai daug labai atėme, po to ji labai įsižiūrėjusi vieną vaikiną tai padovanojom pompą ir ant jos užrašėm :atkimšk laimę su "to žmogučio vardas" ir kadangi ji turėjo pravardę "karlsonas" na visi ją taip vadino smile.gif tai pasiuvom jo kostiumą, įdėjom didelį stiklainį uogienės ir medinį šaukštą,ir dar kažkokias smulkias rimtas dovanėles smile.gif visiem viskas lb patiko...bet ji įvertino tik tas rimtas dovanėles doh.gif tai buvo šiek tiek gaila viso sugaišto gailo,tai kitą kartą žinosim kad dovanot rimtas dovanas smile.gif
o pati gavau 16 gimtadienio proga tokią gražią dėžę o joje buvo,tapetas visas papuoštas su tokiais rožiniais pūkučiais,ir kitoj pusėj labai gražiai parašyti palinkėjimai,ir kažkas apie vaikinus (tuo metu jo ieškojau) po to buvo šautuvas su tm limpančiom strėlytėm visas su rūžavais pūkučiais ir antrankiai su jais (na kad rast vaikiną jį nušaut su amūro tuo šautuviuku ir prirakint biggrin.gif ) ir princesės rinkinys, ai dar mini kalianas,na man labai patiko thumbup.gif thumbup.gif
o db pati galvoju ką dovanoti draugei 18 gimtadienio proga,noriu kad ji prisimintų ilgai.minčių turiu tik reikia jas sudėliot smile.gif kažkur radau idėją kad galima padovanoti laidotuvių vainiką ir užrašyti "sudie vaikyste " bet ar ne per žiauru? man tai patiktų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 11 04, 14:49)
labai šaunios visų idėjos,perskaičiau visą temą wink.gif kai kurių idėjas gal ir pasiskolinsiu,artėja 3 gimtadieniai doh.gif
pamenu vieną kartą darėme draugei dovaną :sukūrėm pasaką apie jos gyvenimą,panaudojom visus "bairius" kurie su ja susiję, darėm su photoshopu nuotraukas,viską klijavom,rašėm na laiko tikrai daug labai atėme, po to ji labai įsižiūrėjusi vieną vaikiną tai padovanojom pompą ir ant jos užrašėm :atkimšk laimę su "to žmogučio vardas" ir kadangi ji turėjo pravardę "karlsonas" na visi ją taip vadino smile.gif tai pasiuvom jo kostiumą, įdėjom didelį stiklainį uogienės ir medinį šaukštą,ir dar kažkokias smulkias rimtas dovanėles smile.gif visiem viskas lb patiko...bet ji įvertino tik tas rimtas dovanėles doh.gif  tai buvo šiek tiek gaila viso sugaišto gailo,tai kitą kartą žinosim kad dovanot rimtas dovanas smile.gif

nu tikrai labai fainai buvot sugalvoje, bet gaila, kad drauge neivertino jusu triuso.
QUOTE(astuškinas @ 2007 11 04, 14:49)
kažkur radau idėją kad galima padovanoti laidotuvių vainiką ir užrašyti "sudie vaikyste " bet ar ne per žiauru? man tai patiktų lotuliukas.gif


nu man tai ziaurokai skamba tas vainikas.esu girdejus atveji, kai jubiliatui vainikas patiko, bet va tevams tai didelis sokas buvo.
Atsakyti
Labas mamytes, sauniu cia minciu radau, bet gal kas galit patarti ka padovanoti vyro tevui.Jam per 60m.suku galva jau kuri laika g.gif
Atsakyti
siulau keleta ideju smile.gif
http://www.supermama...?...247138&st=0

tikiuosi kazkam bus naudinga 4u.gif
Atsakyti
Turiu ir as ka pasiulyt.
http://www.supermama...howtopic=200746
Atsakyti
Laba,

Užsimušdama ieškau aktyvios dovanos draugui, kurio gimtadienis darbo dieną. Noriu tokios, kad būtų linksma, netradiciška ir prisiminimas liktų ilgam...

Man nelabai tinka variantai, bet gal kas kada pasinaudos tuo apie ką dabar galvoju:
- Palošt lošimo automatais;
- Važiuot į Lokės pėdą (ne visom dienom dirba! verysad.gif )
- Pasivažinėjimas su Segway po Vilnių (sakė, kad vasarą labai smagu)
- Pasivažinėjimas kartingais
- Važiuot į Druskininkų ar Vilniaus akvaparką
- Užsisakyt kaimo turimo sodyboj kubilą prie ežero, sėdėt jame ir gert šampaną... (bet čia gal su šiaip draugu nelabai tinka biggrin.gif )


O iš staigmenų, manau (ketinu neužilgo išbandyti) smagu būtų pabust ryte nuo skambučio į duris, o atdarius jas išvyst draugą (-ę), su tortu rankose bei degančiom žvakutėm, žvaliu balsu traukiantį "su gimimo diena" tongue.gif

Labai gerai draugei esu dovanojus savo pačios padarytą knygelę (66 priežastys, kodėl tu esi mano draugė). Vienam lapely buvo po vieną priežastį. Daugiausia tokią, kad tik mes abi galim suprasti... tikrai mums reikšmingą. O 66 todėl, kad tik tiek sugalvojau... blush2.gif Ji labai labai džiaugėsi. Skaitydama juokėsi ir verkė. Iki šiol nešiojasi tą knygelę visur su savim... wub.gif

Dar gana gerų dovanų idėjų yra čia.

O savo gimtadienį švenčiau (ir visiems labai patiko) ČIA radus pasiūlymą grupėms daryti ekskursiją po Kauno fortus, Naktinį Kauną, šventimą Viduramžių pilyje... Dabar jau neberandu tų skelbimų, gal nebadaro, ar tiesiog nematau... Mes važiavom į Raudondvario pilį, ten padarė ekskursiją, programą su šokais, karaoke, atskira pilies salyte vaišėms ir tada, sutemus, su deglais važiavom į fortus... Buvo super! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alder: 09 lapkričio 2007 - 17:49
sveikos 4u.gif

ir aš vieną idėją parašysiu, panašių buvo, bet tokios rodos namačiau (perskaičiau viską nuo pirmo psl.)
tai buvo dovana mano vyrui (kol dar nebuvo vyras... wub.gif )
taigi teta pasiuvo pagalvės užvalkalą, ant kurio iš abiejų pusių reklamos firma uždėjo mano nuotrauką, su užrašu "Labas rytas!" vienoj pusėj ir "Labanakt" kitoj.
Jam patiko thumbup.gif
Atsakyti
Aš savo brangiausiam kažkada albuma dovanojau su nuotraukomis, pirmoje nuotraukoje buvau su paltu, kepure ir kitais ziemos atributais, kitose po viena drabužėli nuo saves nusiimdavau, paskutineje tik su apatiniais, o paskutiniame lape parašiau, norėsi pamatyti daugiau turėsi atvažiuoti, tada dar gyvenom atskirai. buvo sužavėtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reenata @ 2007 11 10, 14:05)
Aš savo brangiausiam kažkada albuma dovanojau su nuotraukomis, pirmoje nuotraukoje buvau su paltu, kepure ir kitais ziemos atributais, kitose po viena drabužėli nuo saves nusiimdavau, paskutineje tik su apatiniais, o paskutiniame lape parašiau, norėsi pamatyti daugiau turėsi atvažiuoti, tada dar gyvenom atskirai. buvo sužavėtas smile.gif

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reenata @ 2007 11 10, 11:05)
Aš savo brangiausiam kažkada albuma dovanojau su nuotraukomis, pirmoje nuotraukoje buvau su paltu, kepure ir kitais ziemos atributais, kitose po viena drabužėli nuo saves nusiimdavau, paskutineje tik su apatiniais, o paskutiniame lape parašiau, norėsi pamatyti daugiau turėsi atvažiuoti, tada dar gyvenom atskirai. buvo sužavėtas smile.gif

thumbup.gif o jus cia apti fotografavotes na ta prasme namu salygomis ar kazkur ejote i studija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 10, 20:20)
thumbup.gif o jus cia apti fotografavotes na ta prasme namu salygomis ar kazkur ejote i studija ax.gif

Namų salygomis. Fotografavo sesuo, tik kai nuejau i fotoatelje pasiimti nuotrauku, vyrukas labai taip šypsojosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reenata @ 2007 11 12, 11:37)
Namų salygomis. Fotografavo sesuo, tik kai nuejau i fotoatelje pasiimti nuotrauku, vyrukas labai taip šypsojosi  blush2.gif

lotuliukas.gif jam turbut irgi staigmena buvo lotuliukas.gif
Atsakyti