Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

labas vakarelis, jo cia faina mintis su tais rubeliu nusiemimais thumbup.gif man patiko. o as savajam dovanojau diploma ireminau ir parasiau uz kokius nuopelnus jis apdovanojamas( uz aisringas naktis, uz supratinguma, aktyvia veikla meiles guolyje ir pan...) dar esu padovanojusi pliusini meskuti ant kurio buvo 30 saldainis prikabintas, o tas meskutis buvo su uztrauktuku kai ji atsegi islenda dar vienas meskutis su 31- uoju saldainiu. kiekviena diena turejo valgyti po saldaini, o paskutine diena( kai suejo musu draugystes 11 berods menuo) atsege uztrauktuka ir suvalge paskutiniji saldainiuka is to mazojo meskucio.
dar esu padovanojusi "meiles sekla" - riesuto kevala perskeli graziai pusiau idedi meiles laiskeli i ji ir suklijuoji kiauta ta. i vazona pilna zemiu ikisi giliai ta kiauta ir ismeigiau sirdeliu tu tokiu ant pagaliuko kur buna, jos kaip geles buvo. vazona apklijavau visokiais graziu zodziu palinkejimais, issireiskimais, o ant geles- sirdutes uzrasiau "meiles sekla". siaip maniau, kad manasis nesupras kas cia per dovana, bet palyginus greitai suprato ir pradejo knistis po tas zemes biggrin.gif rado ta riesuta, bet jo nepraskele, nes ji galima praskelti tik tuo atveju, jei kada nors susipyktumem, ar butu liudna ir pan.... ir daug daug panasauis tipo dovanu esu jam pridariusi, tik sunku visas ir isvardinti, bei prisiminti
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2007 11 12, 22:29)
labas vakarelis, jo cia faina mintis su tais rubeliu nusiemimais thumbup.gif  man patiko. o as savajam dovanojau diploma ireminau ir parasiau uz kokius nuopelnus jis apdovanojamas( uz aisringas naktis, uz supratinguma, aktyvia veikla meiles guolyje ir pan...) dar esu padovanojusi pliusini meskuti ant kurio buvo 30 saldainis prikabintas, o tas meskutis buvo su uztrauktuku kai ji atsegi islenda dar vienas meskutis su 31- uoju saldainiu. kiekviena diena turejo valgyti po saldaini, o paskutine diena( kai suejo musu draugystes 11 berods menuo) atsege uztrauktuka ir suvalge paskutiniji saldainiuka is to mazojo meskucio.
dar esu padovanojusi "meiles sekla" - riesuto kevala perskeli graziai pusiau idedi meiles laiskeli i ji ir suklijuoji kiauta ta. i vazona pilna zemiu ikisi giliai ta kiauta ir ismeigiau sirdeliu tu tokiu ant pagaliuko kur buna, jos kaip geles buvo. vazona apklijavau visokiais graziu zodziu palinkejimais, issireiskimais, o ant geles- sirdutes uzrasiau "meiles sekla". siaip maniau, kad manasis nesupras kas cia per dovana, bet palyginus greitai suprato ir pradejo knistis po tas zemes biggrin.gif  rado ta riesuta, bet jo nepraskele, nes ji galima praskelti tik tuo atveju, jei kada nors susipyktumem, ar butu liudna ir pan.... ir daug daug panasauis tipo dovanu esu jam pridariusi, tik sunku visas ir isvardinti, bei prisiminti

niu fainos idejos thumbup.gif
Papildyta:
tai va vakar buvo mano vyro gimtadienis nors jau dovana buvo vaziavimas i druskninkus i akva parka. bet visgi surengiau tokia nedidele staigmenele prikabinau lapuku su palinkejimais ir balionu ( kalidoriui, kambary virtuvei vonioj)paskui vyras turejo sekti paskui tuos balionus. virtuveij paserviravau jam vienam stala
idejau valgyti , paskui ant torto sudegiau 25 zvakutes .ant saldytuvio ir vonioj irgi lapuku prikabinejau su palinkejimais. paskui jis turejo pavalges eiti i kambary o ten mes abi su dukra laukem su rozyte ir 2 vyno taurem(aisku sau ir vyru) ir sokoladu. nu jam ta staigmena patiko labai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 12, 16:12)
lotuliukas.gif  jam turbut irgi staigmena buvo  lotuliukas.gif

Nu taip smile.gif
Dbar gyvename naujame bute ir neturime paveikslų nei kitokių grožybių ant sienos. Tai nusprendžiau kalėdom padovanoti savo didelę juodai baltą fotografija su minimum drabužėliu(kol dar jauna ir graži smile.gif ). Bet čia su sesers pagalba neapseisiu, reikia menininko ieskoti.
Papildyta:
Dar vienais metais su dukra anksti atsikėlėm, ant torto pridėjome tiek žvakių kiek metelių (tortas pirktas vakare ir kruopščiai paslėptas), uždegėm jas, iš ankščiau dar buvau užsakius puodelį su savo ir dukters atvaizdu, į jį padarėme arbatos ir dainuodamos su gimimo diena prikėleme tėti. O šeis metais nupikome šuoli parašiutu ir pasakėme ryte prieš važiuojant i aerouosta, tai laimingas buvo smile.gif
Atsakyti
man tas kilimelis patiko bet jauciu cia kai lietuvoj tai is po nakties neberasi jau jo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Aciu visoms uz idejas! labai daug radau info, ir dar pati prigalvojau smile.gif
Kadangi Kaledu dovanu ispakavimo metas buna kazkoks nelabai idomus, paduoda dovana, paziuri kas ten, visi kaip faina, ir kita dovana eina.. tai sakau gal si meta nors pasijuoksim biggrin.gif tikiuosi liksiu suprasta, seip seima humoro jausma turi, bet ka gali zinot g.gif .
Pasidalinsiu savo idejomis, draugo mama mokytoja tai padovanosim " mokytojos islikimo reikmenys" i kosmetine pridesim, valerijonu, sokolado, nagu laka ir dar ka nors... seimos draugui zalia arbata zadu supakuoti i kokia mandra dezute ir uzdeti kanapes lapa, parasysiu tipo Zalia zole su imbieru ir kokia zala ar nauda daro organizmui, draugui, zadu kvepalus ideti i stiklini inda ir apipilti saldainiais, bet dar nezinau g.gif
Viska zadu originaliai ir pigiai supakuoti, turiu tapetu rulona, ir visokiu spalvotu purskiamu dazu, tai reikia kokias dar geles islankstyti ir trafaretus, dar kokiu snaigiu ir bus liuks! ax.gif
Atsakyti
Humoro tema - gera tema thumbup.gif
Mes, pavyzdžiui, dažniausiai renkamės praktiškumą, t.y. dovanoti stengiamės tai, kas naudinga, reikalinga. Paties žmogaus paklausiam, ko maždaug reikia, nori... arba stebim ir bandom sugalvoti, aišku, tai procesas, reikalaujantis daug pastangų biggrin.gif Kita vertus, neišlieka paslapties ir netikėtumo efekto g.gif bet pasistengus, galima tą paslaptį išlaikyti, kad dovanos gavėjas, nežinotų, ko tikėtis smile.gif
Atsakyti
O as maximom maciau tikrai faina dovanele, galvoju teciui su kaledomis padovanoti. Raktu pakabukas - alkotesteris, kaina apie 30lt. bet faina toki daikciuka tureti vairuojantiems
Atsakyti
As vyrui irgi dovanosiu kalendoriu is savo sexy nuotraukyciu tongue.gif Gales ofise pasikabint tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2007 11 16, 19:59)
O as maximom maciau tikrai faina dovanele, galvoju teciui su kaledomis padovanoti. Raktu pakabukas - alkotesteris, kaina apie 30lt. bet faina toki daikciuka tureti vairuojantiems

tik kad tas daikciukas pieno riebuma rodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2007 10 31, 10:05)
O aš vakar mačiau vienoje dovanų pardovkėje Skaistybės diržą  biggrin.gif . Padarytas iš metalo ir odos, beveik 500 Lt kaštuoja.

teko tokį "aparatą" pakuoti, bože bože lotuliukas.gif
tik dovana sakė kainavo 600 ar 800 doh.gif šiaip faina, bet tokius pinigus tikrai kam kitam išleisčiau biggrin.gif pvz,m dalis kelionės jau išeina blush2.gif ax.gif
QUOTE(Nathane @ 2007 11 14, 16:32)
draugo mama mokytoja tai padovanosim " mokytojos islikimo reikmenys" i kosmetine pridesim, valerijonu, sokolado, nagu laka ir dar ka nors...
super mintis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leita: 18 lapkričio 2007 - 09:21
QUOTE(Alder @ 2007 11 09, 18:47)
Labai gerai draugei esu dovanojus savo pačios padarytą knygelę (66 priežastys, kodėl tu esi mano draugė). Vienam lapely buvo po vieną priežastį. Daugiausia tokią, kad tik mes abi galim suprasti... tikrai mums reikšmingą. O 66 todėl, kad tik tiek sugalvojau...  blush2.gif  Ji labai labai džiaugėsi. Skaitydama juokėsi ir verkė. Iki šiol nešiojasi tą knygelę visur su savim...  wub.gif


gal gali parodyk ką ten prirašei??? ir kaip ją padarei, kad ji gali nešiotis su savim??
jei ne didelė paslaptis, pasidalink, gražiai skamba... 4u.gif
Atsakyti
As ir draugei tokia knygute esu dovanojusi, tik rasiau, ne kodel ji yra drauge, o koks ji saunus zmogus ir kiekviename lape po sakini parasyta apie ja
Atsakyti