Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

mėgstu pradžiugint draugus per jų šventes, visaip bandau rast kas jam geriausia. kažkaip neįdomu pinigus dovanot, bet sykį draugės finansai šlubavo, tai aš pakeičiau pinigus po 10lt kupiuras i dariau varpelius smile.gif susukau, su smeigtuku susegiau atsargiai kad nesuplešyt, pirkau didelių karolių i siūlų, tai padariau viduriuką kad kaip tikras atrodytų, o paskui visus sudejau į krūvą i surišau. sudejau į gražią dėžutę. draugei lb patiko

šiaip tai kažkaip gavosi tradicija, kad kai tik kuriai sueina 40m, tai nuperku gražų maišelį mažą ir į jį supilu 40lt po 1litą. įduodu taip į rankas, kad nematytų ką tik pašnibždu, kad "tai tavo visų metų turtas" kiek taip dariau, visom patiko. o ir aš pasilinksminu, kai mikre prašau iškeist 40lt po litą... tokie vairuotojų veidai linksmi būna smile.gif


darbe jau kažkiek laiko bandom švęst teminius vakarėlius, tik esmė surast "vakaro vinį" . šventėm mergvakarį - buvo būtinos raudonos kojinės, nes gavom visos baltus seselių chalatus... labai šauniai atrodėm


kitam gimtadieniui rengiames jūrininkais... nusipirkom telniaškas, jubiliatui kapitono kepure ir užsakėm laivą Kauno mariose. jėga buvo tada, kai tą dieną lijo kaip iš kibiro smile.gif prasėdėjom darbe su užlkandžiais o plaukimą atidėjom


kartą šventėm "Latino" klube. labai patiko, nes mokė šokt salsa, aistros liejosi, klubai judėjo smile.gif čia manau ir gimtadienius ir mergvakarius galima švęst

savo Jonui buvom į darbą pilvo šokėją pakvietę, atvilkom visos kaljanus, smilkalų, aptemdėm šviesas..... Jonui net žabtai atvipo kai akis atrišom o šokėja šoka....

dabar bus gimtadienis, užsakė mažą jaukų restoranėlį, kuriame įrengta karaokė. tema "kelias į žvaigždes" ir liepė apsirengt kaip žvaigždėm... na kas gali būt geriau kaip sublizgėt karteli....
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2007 12 04, 17:45)
mėgstu pradžiugint draugus per jų šventes, visaip bandau rast kas jam geriausia. kažkaip neįdomu pinigus dovanot, bet sykį draugės finansai šlubavo, tai aš pakeičiau pinigus po 10lt kupiuras i dariau varpelius smile.gif susukau, su smeigtuku susegiau atsargiai kad nesuplešyt, pirkau didelių karolių i siūlų, tai padariau viduriuką kad kaip tikras atrodytų, o paskui visus sudejau į krūvą i surišau. sudejau į gražią dėžutę. draugei lb patiko

šiaip tai kažkaip gavosi tradicija, kad kai tik kuriai sueina 40m, tai nuperku gražų maišelį mažą ir į jį supilu 40lt po 1litą. įduodu taip į rankas, kad nematytų ką tik pašnibždu, kad "tai tavo visų metų turtas" kiek taip dariau, visom patiko. o ir aš pasilinksminu, kai mikre prašau iškeist 40lt po litą... tokie vairuotojų veidai linksmi būna smile.gif
darbe jau kažkiek laiko bandom švęst teminius vakarėlius, tik esmė surast "vakaro vinį" . šventėm mergvakarį - buvo būtinos raudonos kojinės, nes gavom visos baltus seselių chalatus... labai šauniai atrodėm
kitam gimtadieniui rengiames jūrininkais... nusipirkom telniaškas, jubiliatui kapitono kepure ir užsakėm laivą Kauno mariose. jėga buvo tada, kai tą dieną lijo kaip iš kibiro smile.gif prasėdėjom darbe su užlkandžiais o plaukimą atidėjom
kartą šventėm "Latino" klube. labai patiko, nes mokė šokt salsa, aistros liejosi, klubai judėjo smile.gif čia manau ir gimtadienius ir mergvakarius galima švęst

savo Jonui buvom į darbą pilvo šokėją pakvietę, atvilkom visos kaljanus, smilkalų, aptemdėm šviesas..... Jonui net žabtai atvipo kai akis atrišom o šokėja šoka....

dabar bus gimtadienis, užsakė mažą jaukų restoranėlį, kuriame įrengta karaokė. tema "kelias į žvaigždes" ir liepė apsirengt kaip žvaigždėm... na kas gali būt geriau kaip sublizgėt karteli....

thumbup.gif onuotraukeliu is teminiu vakareliu neturi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 04 gruodžio 2007 - 18:59
pasidarom nuotraukyčių, bet kad nerengiam fotosesijų...spontaniškai gaunasi...
Atsakyti
Per internetą galima užsakyti dovanų kuponus į norimą grožio saloną ar pan. (www.groziodovanos.lt) Aš užsakinėjau mamai, likau labai sužavėta smile.gif Greitai ir be vargo. Tiesa, aš ėmiau be įpakavimo, bet jie sakė kitą kartą imt su įpakavimu, tada daug prabangiau.
Atsakyti
QUOTE(Giedrita31 @ 2007 12 06, 11:56)
Per internetą galima užsakyti dovanų kuponus į norimą grožio saloną ar pan. (www.groziodovanos.lt)  Aš užsakinėjau mamai, likau labai sužavėta smile.gif  Greitai ir be vargo. Tiesa, aš ėmiau be įpakavimo, bet jie sakė kitą kartą imt su įpakavimu, tada daug prabangiau.



mes vyro kolegai padovanojom čekį į spa Kauno Hermyja ... sakė ten fainai... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2007 12 03, 20:57)
Na, kodėl valentynkei netinkama tokia? Pvz; tu jam kalendorių, jis tau kažką, ir kartu dar kokį savaitgalį pasidovanojat kokioj ypatingoj vietoj.
Na, bet čia tema ne apie tai. Gražu, kai pas jus dviguba šventė. Ir vieną dovaną dovanosi, ar bus atskirai ir Kaledoms ir vestuvių metinėms?
mano vyro gimtadienis yra pries keletą dienų iki Kalėdų, tai tenka pasukti galvą dėl dovanų

bus 2 dovanos smile.gif dar chalatas smile.gif ferrari smile.gif Nes pamises del F-1 cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 12 10, 23:50)
bus 2 dovanos smile.gif dar chalatas smile.gif ferrari smile.gif Nes pamises del F-1 cool.gif


o cia chalatas su ferrari uzrasu ar kaip cia..? blush2.gif
maniskis irgi del formules pakvaises, ir ypac del ferrari... tai svenciu proga irgi noreciau kazka idomaus padovanoti... 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif as per savo 18 gimtadieni is draugu gavau labai originalia dovana- SUOLI su PRASIUTU!!! siaip labai apsidziaugiau, ir manaum, kad kiekvienas apsidziaugtu, kuris yra bent siek tiek ekstremalas ax.gif

poto viena karta dariau, tokia simboline dovana daugui, jaum lb patiko- i 3 litru stiklaini pridejau daug visokiausiu saldainiu, svarbiausia kad butu spalvingi. tada uzdarem ji su tikru dangteliu, aprasinejom ir priedo pridejom atidarytuva biggrin.gif
Atsakyti
Kur gauti ferrari chalata? buvau maciusi jyske kazkada, bet va neberandu jau, o taip sugalvojau padovanoti, nes zinau kad tikrai apsidziaugs, nes jau draugas turi ferrai patalyne, ranklosti, modeliukus, papke, piestukus, tase ir t.t. ir pan biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo,kad originali dovana pati geriausia,nes tikrai nusibode tie kvepalai,pinigines ir pan.

As esu isnuomojusi limuzina, linksmai pasivazinejom kartu.

Kitais metais, uzsakiau masaza. Kol jis buvo masaze, namie jo griztancio lauke skani vakariene ir as ant zemes nubarstytais ziedlapiais.

Siais metais ruosiu staigmena,internete suradau valgomus apatinius,tad nusprendziau juos nusipirkti ir uzsideti vakare bei gundanciai praleisti laika!!!
Atsakyti
As tai dovanas dazniausiai darau pati.. arba ilgai suku galva, ko tas zmogus tirkai noretu, gal kada seniai uzsimine apie koki nors daikta ir kaip buna smagu kai as prisimenu ir padovanoju, tada zmogus labai nustemba. Dar ir vakar draugas sake "tavo dovanos visada kitokios, labai mielos". Siemet draugams kurie seniau negavo saliku, mezgu salykus, kitiems darau papuosalus ar kokias tai interjero detales smile.gif
Ai dar zinot kokia dovana labai miela ir praktiska? arbata.. esu ir pati dovanojusi kaledom arbatu indelius su angeliukais, o pati kai gavau rinkini arbatu ir kavu, patikekit kaip dziaugiausi smile.gif
Tik siemet turiu problema su draugo dovana, jau koki septyneta metu jam dovanoju ivairias dovanas, tai siemet dingo visos idejos sad.gif
Atsakyti
Ipakavau dovana i pieno pakeli. Iteikimo ceremonijoj neatrodysiu kaip durnelis? Kaip reaguotumet gave tokiam stiliui dovanu ?
Atsakyti