Įkraunama...
Įkraunama...

Blogiausios vairavimo mokyklos

QUOTE(Mandročkė @ 2006 12 22, 15:09)
Netoli Rigveda. Tik jokiu būdu neik ten, arba jei jau surizikuosi, tada nesutik važinėyi su VYTU (pasiskaityk ankstesnius postus "Vairavimo mokyklos ir instruktoriai"). Ten aš apie viską pasakiau, nenoriu dar kartą... doh.gif



Aha, pasiskaitykit "Vairavimo mokyklos ir instruktoriai", ten ir as esu parasiusi ka manau apie savo vairavimo mokykla, generole ir siulyma automatine vazinetis.. tiek trumpai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mandročkė @ 2006 12 22, 15:09)
Netoli Rigveda. Tik jokiu būdu neik ten, arba jei jau surizikuosi, tada nesutik važinėyi su VYTU (pasiskaityk ankstesnius postus "Vairavimo mokyklos ir instruktoriai"). Ten aš apie viską pasakiau, nenoriu dar kartą... doh.gif


Oo beje.. Mandrocke, ka turi pries Vytauta? Man visai neblogai su juo sekesi.. einu susirasiu tave kitoj temoj.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wakatta @ 2007 12 10, 11:44)
Aha, pasiskaitykit "Vairavimo mokyklos ir instruktoriai", ten ir as esu parasiusi ka manau apie savo vairavimo mokykla, generole ir siulyma automatine vazinetis.. tiek trumpai  mirksiukas.gif
Papildyta:
Oo beje.. Mandrocke, ka turi pries Vytauta? Man visai neblogai su juo sekesi.. einu susirasiu tave kitoj temoj..  rolleyes.gif

nu tikrai o kas del VYTO?
Atsakyti
QUOTE(Basava @ 2007 12 11, 18:51)
nu tikrai o kas del VYTO?

nepanasu, kad apie si instruktoriu raso g.gif
Atsakyti
Na as irgi gyvenu Siaures pr., netoli AutoABC, bet net negalvojau ten eiti mokytis schmoll.gif
Pasidomejau, kad ten didziausia kaina Kaune, beto kaip matau atsiliepimai apie instruktorius negeri. Tai manau gerai padariau.

Nezinau kokios ten dar blogiausios Kaune mokyklos, bet pati tai mokiausi pries pusmeti vairavimo mokykloj "Linauta", kuri yra netoli ABC ir tikrai likau patenkinta. Kaina tikrai maza, beto labai fainas instruktorius buvo su gera masina. Tai va, visoms rekomenduoju ten mokytis. Jau 5 menesius sekmingai vazineju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vpusku @ 2006 09 21, 22:35)
Prie prekybos centro Savas yra mokykla Noriu vairuoti. Manau, kad ten tikrai nieks nereks, kaip  Auto abc. Ten mokiausi ir baigiau, gal pries kokius du menesius. Nebloga mokyklele. Zinnau , ka siulau. 4u.gif

o pas kokį instruktorių mokinaisi?
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2008 05 24, 21:28)
o pas kokį instruktorių mokinaisi?

na o man pati blogiausia nes ten ligonis instruktorius, ten jo mokykla yra tai Algio Kalvinsko vairavimo mokykla
Atsakyti
QUOTE(Alina_S @ 2008 05 20, 19:14)
Na as irgi gyvenu Siaures pr., netoli AutoABC, bet net negalvojau ten eiti mokytis schmoll.gif
Pasidomejau, kad ten didziausia kaina Kaune, beto kaip matau atsiliepimai apie instruktorius negeri. Tai manau gerai padariau.

Nezinau kokios ten dar blogiausios Kaune mokyklos, bet pati tai mokiausi pries pusmeti vairavimo mokykloj "Linauta", kuri yra netoli ABC ir tikrai likau patenkinta. Kaina tikrai maza, beto labai fainas instruktorius buvo su gera masina. Tai va, visoms rekomenduoju ten mokytis. Jau 5 menesius sekmingai vazineju thumbup.gif

labuka smile.gif pas koki instruktoriu mokinaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zitukas24: 10 birželio 2008 - 15:06
QUOTE(zitukas24 @ 2008 06 10, 16:06)
labuka smile.gif  pas koki instruktoriu mokinaisi?

pas Gedimina smile.gif Nors kiek plepejau su kitom panelėm, kurios kartu su manimi mokėsi, tai ir kiti instruktoriai labai faini ten smile.gif Aš netgi draugę savo įkalbėjau užsirašyti į kursus, tai kitą savaitę pradės mokytis ax.gif
Atsakyti
Rasau ne tik nuo saves,bet nuo visos musu grupes nariu!tikras siaubas Lauryno Kazlausko vai.mokykla esanti karoliniskese asanaviciutes g-ve.vien zmoniu ir ju pinigeliu isnaudojimas.kiek skambinau i kitas mokyklas niekur ner kad teorijos egza reik laikit tik kas dvi savaites,liudijima tau atiduoda tik islaikius egz vairavimo mokykloi,cia iskaitant kokios eiles regitroi.instruktoriai visa laika keiciasi,masinos senuteles,be papildomu nesamone islaikit.As asmeniskai emiau dar 12 papildomu,ir kai prireike tai pasirodo kad net neturiu teises net rinktis instruktoriaus,tik ta kuri jie nurodo doh.gif .vienu zodziu iklimpom iki ausu.pradejom po nauju metu o iki siol puse musu grupes net regitroi nebuvo bash.gif .Pats direktorius labai nemalonus,issisokielis,iskolioja zmones,sako tu o ne jus!kai nori mokytis vazinet su seimos nariu tai turi turet sveikatos pazima,o jie jos neatiduoda tai ir gaunasi kad privalai moket uz papildomus.visko neaprasysi kaip ir kas,bet GERIAU TEN NEIKIT! gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LUVIK: 03 rugsėjo 2008 - 22:09
Sveikatos pazyma turi buti pas tave,jie gali tik kopija tureti,ir visur taip yra.As dabar ant krovinines mokausi tai irgi su kopija,kitaip ir neiseitu nes originalas darbe.
Ir isvis,skunda reikia rasyti ,ir butinai! Tik nezinau ar vartotoju teisem,ar vairavimo mokyklu asociacijai,ar dar kam,ar ministerijai,o geriausia tai visur.Nusodinti tokius parazitus reikia vien tik uz elgesi.
O jei dar sakys "tu"-tai primink ,kad kiauliu lyg kartu neganem,tai ko cia tujinates?
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 04, 11:31)
Sveikatos pazyma turi buti pas tave,jie gali tik kopija tureti,ir visur taip yra.As dabar ant krovinines mokausi tai irgi su kopija,kitaip ir neiseitu nes originalas darbe.
Ir isvis,skunda reikia rasyti ,ir butinai! Tik nezinau ar vartotoju teisem,ar vairavimo mokyklu asociacijai,ar dar kam,ar ministerijai,o geriausia tai visur.Nusodinti tokius parazitus reikia vien tik uz elgesi.
O jei dar sakys "tu"-tai primink ,kad kiauliu lyg kartu neganem,tai ko cia tujinates?

pazima buvom gave visi moksoi,nes iskviete gyditoja,sumokejom ir turejo isdalint,o jie atiduoda tik kai islaikai pas juos vairavima.na vienu zodziu izdivonus daro is zmoniu.as tai aciu dievui jau turiu teises kisenei,bet per juos nespejau issilaikit iki liepos 1d,tai turiu tik dviem metams dabar.bet del skundo tai aciu uz pataryma kur kreiptis 4u.gif
Atsakyti
Kažkokie jie nesveiki...Būtinai rašykit raštus...Netylėkit, nes taip ir toliau tyčiosis iš kitų.....Aš tai kai mokinausi, tai pas mus į regitrą neišeidavai laikyti egzų, kol šulioj neišlaikai, o jei neišlaikai, tai iš naujo laikai bet jau 30lt...Bet tikrai nieks nesiskundė, nes iš anksto žinojom tą tvarką, todėl mokėsi visi...Tiesa, buvo tokių kurie neišlaikė iš kart...Tai perlaikinėjo...Regitroj beveik visi iš pirmo karto išsilaikė... thumbup.gif
Atsakyti