Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

Labas rytas nestuke.gif

Judesiukus pajauciau budama 18 sav. Bet jie buvo tokie svelnus prisilietimai heart.gif Labai issigasdavau, kad mano leliunas judejo ne kiekviena diena, bet gydytoja paaiskino, kad taip ir turi buti, nes leliukas dar mazas ir jam reikia semtis jegu. O jis jusu pilvelyje vartosi ir juda kiekviena diena, bet paprasciausiai jus jauciate ne visus jo judesiukus, nes jam dar per sunku is visu jegu jus pakliudyti smile.gif Bet tikrai ateis laikas, kai jis skaiciuos jums sonkaulius, sokines ant slapimo pusles, zagses ir t.t. laugh.gif Ir tarp kitko tas laikas ateis labai greit thumbup.gif
Atsakyti
Pajutau judesiukus 19 sav! Ir nuo tada kiekveina dienele. Jei diena patingi, tai nakti negaliu miegoti... vis laukiu is kurio dabar galo spyris ateis... clap.gif
Atsakyti
Mums jau 18ta savaite, o ash dar absoliuciai nieko nejauciu sad.gif
labai liudziu del to... bet vis tikiuosi, kad gal jau greit...
Atsakyti
Sveikutes nestuke.gif

Skaitau ir taip gera darosi smile.gif Pirma karta pajutau 2.gif judesiukus 16 savatei baigiantis smile.gif O vakar kai jau gulejau lovytej, tai jutau ne tik krebzdenima, bet ir stipru judejima, kad net uzdejus ranka labai gerai jautesi kaip jis ten spardosi smile.gif labai faina, kai jau ti, kad esi tikrai nebe viena rolleyes.gif
Atsakyti
si sestadieni ir as jau aiskiai pajutau wub.gif mums 17 su puse savaiteles. Manau kad mums laukiancioms nestuke.gif - kuo anksciau tuo geriau - kazkoks ypatingas ryshys atsiranda su 2.gif
Atsakyti
QUOTE (meskule @ 2004 06 07, 08:30)
mum su leliuku eina 23 savaite.judesiukus jaučiu nereguliariai kolkas.ir nervuojuos jau prasibudus nuo 6 ryto ko jis nejuda.ir ant 1 šoniuko ir ant kito gulu ir nieko-o po 5 minučių ateina palaima-mažius taip įspiria,kad suskausta.ar tikrai nepastoviaio dar galim jaust?taip neramu,kai dieną pūkšėdama nejaučiu. sad.gif

as irgi panikas keliau del to, vyras neiskente mane pas daktare siandien nuveze,sakau as jai" lelius viena diena stipriai juda,kita vos vos jauciu" ji pan paaiskino( gal visa pusvalandi) kad lelius dar visai mazas ir svoris jo mazas, mes visai neprivalom jausti ji kiekviena diena vis stipriau ir stipriau ( tai turi buti tik nuo 32 sav) ji aiskino, kad leliukui daug vietoj judeti,jis ten sukasi,vartosi,o kadangi vietos daug mes nevisada ji jauciam,kartais jis tiesiog miega,,nes gi naujagimiai miega po 21 val. tai pilve tas pats, beto kartais jie apsivercia koojytem i nugara tada tie judesiai ir susilpneja,kaip mum atrodo. Galiausiai ji mane istyre echoskopu ir parode mano auksa ( jam 22sav) kuris judejo mano pilvuke is visu jegu, ir kaip pasirode apsvertes kojytem i nugara mano todel as ir silpnai ji jausti pradejau, be to jo parode kad jis labai aug juda ir pasake" nu matai jis juda bet ar jauti ?" pasakiau- "NE" ji sako tai kodel namie nerimauji? as irgi nuo pacio ryto pradedu panikas kelti jei jis nejuda, bet pasirodo viskas ciki smile.gif
sake iki 24 sav. kai kurios isvis nejaucia leliuku, nes gimda nejautri, bet ateis laikas ir visos pajusit thumbup.gif 2.gif
Atsakyti
Labai sirdziai artima tema, nes viena diena, kai dar buvo 15 savaiciu + kazkiek dienu buvau apspardyta laugh.gif ilgai ir aiskiai, o paskui mazylis kad aprimo.... Kartais vos vos, po truputi pakrebzda... tai baimes buvo sociai, akusere irgi aiskinti ir raminti turejo, kol galu gale patikejau, kad mano maziukas neprivalo pastoviai spardytis ir kitaip dukti. O bendradarbes dar uztikrino, kad jau virs 30 savaiteliu greiciausiai karts nuo karto pasvajosiu, kad daugiau tu 2.gif ramybes valandeliu pasitaikytu rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mazylis vakar toki dziaza dave, kad net vyrui dziaugsmo apteko, kai pagaliau buvo apdovanotas gausiais spyriais i delna thumbup.gif Baladojosi kokia valanda be pertraukos laugh.gif

Mums 23 sav.
Atsakyti
as judesiukus pajutau labai anksti (taip visi sako) apie 16 savaitele. jauciau svelnius bambsejimus abiejuose sonuose. wub.gif veliau judesiukai stiprejo, o dabar galiu net matyti kylancius gumbelius pilve, mergytes kojytes ar keliukus.labai faina, na, bet mes jau dideles.linkiu sulaukti ivairiu spyriu nuo savo mazyciu.ikiukas
Atsakyti
aš pajutau 14-15 sav. tiek mums dabar yra wink.gif , t.y. vakar, apie valandą bumbsėjo nelabai aukštai dešiniam šone, pavalgius ir prigulus, o šiandien irgi kartą kitą jutau , bet ne toj pačioj vietoj, tai aukščiau, tai kitam šone wub.gif ( 2.gif trečias)
Kai mažius juda-ramiau ant dūšios, o tai visokios mintys apninka unsure.gif
Tiesa, kažkuri rašė, kad pajuto judesius 13 sav. teoriškai to niekur nerašo, bet praktiškai jau girdėjau nekart, kad taip gali būt wink.gif , ypač, lieknoms, jautresnėms wink.gif
Atsakyti
Mums jau 19ta savaite, o ash dar nieko nejauciu sad.gif
Kita savaite eisiu pas gydytoja, nes emiau nerimauti...
ar kam nors yra taip buve, kad tiek ilgai nejaustumet? nes kai pasiskaitau cia visos jau nuo 15-16 savaites jaucia...
Atsakyti
Meq, nemanau, kad turetum nerimauti, nes skaiciau, o ir daktare sake, kad normalu jei judesiukus pradesiu jausti nuo 20-21sav. zinoma blogiau nebus, jei su daktare pasikonsultuosi.
sekmes
Atsakyti