Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

Pas mus vakar irgi aiskiai pasibelde kazkuris tai lelius, nors anksciau irgi kazka jausdavau bet gal nesupratau kad is tikruju juda. Mums jau 16+5. Pagal tuos judesiukus ypac kai buna pirmas lelius juk nustato gimdymo data tai vadinasi tos kurios laukiasi pirmo ir jaucia anksciau tai ir gimdys anksciau?
Atsakyti
As realiai pradejau jausti tik 6 menesi. Jauciau kaz koki kutenima, bet judesiu ne. Per ultragarsa maciau maziuka, judejo oi oi kiap, o as nieko nejauciau smile.gif Bet del visa ko pasikonsultoti reikia, ir reikalui esant ultragarso tyrima pasidaryk dar
Atsakyti
QUOTE (Niki @ 2004 06 09, 14:10)
Pagal tuos judesiukus ypac kai buna pirmas lelius juk nustato gimdymo data tai vadinasi tos kurios laukiasi pirmo ir jaucia anksciau tai ir gimdys anksciau?

Man pasake, kad si taisykle 'nebegalioja'. Aisku, gal kai kurie gydytojai dar remiasi sia teorija, bet KMUK ir gydytoja, ir akusere nuramino, kai as, kaip uoli busima mamyte, skubejau pranesti apie judesiuku pradzia. Atseit, si teorija pasenusi, o musu nestuke.gif vienos tokios isijautrine, kad labai anksti pajaucia, kitu gimda ne tokia 'nerami', tai veliau. Cia subjektyvus dalykas ir gimdymo datos jis nelemia.

Meg, nuosirdziai manau, kad neverta tau nerimauti! TIKRAI normalu su pirmu vaikiuku dar 19 savaitele judesiuku nejausti. Mano viena drauge pajaute 19 savaiciu pirmus judesiukus, o pvz viena moteriske, su kuria gulejau kartu ligonineje, tik 24!!! Jai jau akusere supykusi aiskino, kad jau turi jaustis, o ta - ne ir viskas. Bet sulauke, be jokiu paniku. Siaip paprastai turetu pradeti spurdeti iki 22 savaiteles, padainuok savo maziukui dainele apie zuikucius laugh.gif , pries tai kazko uzvalgius, ir ramiai isiklausyk i tai, kas pilvuke dedasi. Bent as taip dariau, kai pradejau savo mazylio judesiuku laukti wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Meg @ 2004 06 09, 12:17)
Mums jau 19ta savaite, o ash dar nieko nejauciu sad.gif
Kita savaite eisiu pas gydytoja, nes emiau nerimauti...
ar kam nors yra taip buve, kad tiek ilgai nejaustumet? nes kai pasiskaitau cia visos jau nuo 15-16 savaites jaucia...

Meg kaip kaip rasiau, man tas pats buvo, vos neisvariaus is proto saves ir vyro,nes pergyvenau kad lelius tai nesispardo,tai mazai spardosi, o pasirode, kad net iki 24 sav. moteris gali nejausti judesiuku, nes leliukas dar visai maziukas, sveria apie 100-200g, o gimdoje kolkas vietos daug, man pries pora dienu dare echo ir rode,kaip lelius audringai juda,o as nejauciau tu judesiu, nes jis gyiai guli, daktare isaiskino,kad visom buna skirtingai, tos kurios jaucia anksciau ju gimda yra jautri( bet el to buna ir daugiau skausmu, pilvo tempimu ir t.t) o kurios veliau jausti pradeda ju gimda nejautri ir tai geriau, o lelius maziukas, pas mane jis labai zemai todel velai ji pajutau tik nuo 20 sav. o dabar jis isvis apsiverte kojytem i nugara,todel labai silpnai jauciu judesiukus, bet juo 24-25 sav jau visos jausim savo lelius kaip futbolistus
nors jei tau bus ramiau-nueik pas daktare,kaip as padariau clap.gif
Atsakyti
Aciu labai visoms uz nuraminima... lengviau pasidare... nors vakar dar susineraminus baisiai gulejau lovoj ir kalbinau savo 2.gif , kad greiciau su manim bendraut pradetu... tik jauciu toki silpnuti lyg sprigtuka kas ish vidaus suduotu... paskui dar karta... galvoju, jau man cia paranoja turbut... per daug prisifantazavau... o paskui nurimo... tai jei cia ne ish mano fantaziju srities, tai gal tai ir buvo mazylio pasisveikinimas... na ziuresim toliau... tikiuosi, kad nebusiu susapnavus...
gal tikrai mano gimda nejautri, nes ash jokiu tempimo, nieko nejauciu, nors pilvukas po truputuka auga...
Atsakyti
QUOTE (Meg @ 2004 06 10, 08:20)
Aciu labai visoms uz nuraminima... lengviau pasidare... nors vakar dar  susineraminus baisiai gulejau lovoj ir kalbinau savo  2.gif  , kad greiciau su manim bendraut pradetu... tik jauciu toki silpnuti lyg sprigtuka kas ish vidaus suduotu... paskui dar karta... galvoju, jau man cia paranoja turbut... per daug prisifantazavau... o paskui nurimo... tai jei cia ne ish mano fantaziju srities, tai gal tai ir buvo mazylio pasisveikinimas... na ziuresim toliau... tikiuosi, kad nebusiu susapnavus...
gal tikrai mano gimda nejautri, nes ash jokiu tempimo, nieko nejauciu, nors pilvukas po truputuka auga...

wub.gif Meg manau kad ne paranoja, man irgi pradzioj atrode, kad gal pati isikalbejau, o jausmas tikrai toks - lyg kazkas svelniai stumteletu ar baksteletu, ar kaip tu sakai sprigta (toki svelnu svelnu) duotu wub.gif manau, kad jau galim sveikinti su judesiukais wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yurgita: 10 birželio 2004 - 09:58
QUOTE (Meg @ 2004 06 10, 08:20)
Aciu labai visoms uz nuraminima... lengviau pasidare... nors vakar dar susineraminus baisiai gulejau lovoj ir kalbinau savo 2.gif , kad greiciau su manim bendraut pradetu... tik jauciu toki silpnuti lyg sprigtuka kas ish vidaus suduotu... paskui dar karta... galvoju, jau man cia paranoja turbut... per daug prisifantazavau... o paskui nurimo... tai jei cia ne ish mano fantaziju srities, tai gal tai ir buvo mazylio pasisveikinimas... na ziuresim toliau... tikiuosi, kad nebusiu susapnavus...
gal tikrai mano gimda nejautri, nes ash jokiu tempimo, nieko nejauciu, nors pilvukas po truputuka auga...

As gal nuo 16 sav. tokius sprigtukus pradejau jausti, man jie dar primine sirdies plakima, tokie trumpuciai tuk tuk pilvo apacioje kazkur, bet nemaniau, kad tai judeseliai, maniau kad jie turi buti kitokie. bet tai butent ir buvo leliukas. Tik 20 sav. galutinai isisitikinau kai echoskopavomes ir 2.gif su kojyte spyre i ekrana ir as vos vos jauciau toki nerysku sprigtuka. Tada apsiraminau,o kazkur nuo 24 sav. judeseliai pomazu ryskejo ir tapo bangomis iskylanciomis virs pilvo. smile.gif
Atsakyti
Mums sekmadieni 16 savaiciu bus,bet as tai nieko nesuprantu man kutena pilvuka praeita savaite dabar vel ir as nezinau ar cia lelius kutenasi ar ne?Nes man bendradarbes aiskino kad cia pilvo oda tempiasi del to ir kutena nes leliui dar anksti.Gal kuriai taip buvo ar teko ka girdet? As kaskaip nelabai dar pergivenu bet noretusi jau g.gif
Atsakyti
Sveikos,
As jau trecia diena, kai kiekviena diena jauciu judesiukus. Nereguliariai dar, bet kiekviena diena po kelis spyrius jau gaunu thumbup.gif . Pradejo judet mazdaug pries pusantros savaites, bet tada dar ne kiekviena diena. Tada tiksliai nezinojau, ar tai tikrai judesiukai, bet pasirodo, tai ir buvo pirmieji spardymai biggrin.gif
Mums 18 savaiciu ir 3 dienos clap.gif
Atsakyti
QUOTE (berga @ 2004 06 18, 10:43)
Mums sekmadieni 16 savaiciu bus,bet as tai nieko nesuprantu man kutena pilvuka praeita savaite dabar vel ir as nezinau ar cia lelius kutenasi ar ne?Nes man bendradarbes aiskino kad cia pilvo oda tempiasi del to ir kutena nes leliui dar anksti.Gal kuriai taip buvo ar teko ka girdet? As kaskaip nelabai dar pergivenu bet noretusi jau g.gif

Manau, tikrai turetum atkirti odos kutenima ir mazucio mylavimus - mazutis kutena 'is vidaus' - kazkaip sunku sumaisyti. Bet pradzioje tikrai galima sumaisyti 2.gif judesius su bilvo burbuliukais, cia jau kita sneka. Paskui jau abejoniu nelieka, kur skrandis suburbuliavo, kur mazutis is visu jegu pasisparde laugh.gif
Atsakyti
Sveikutes visos,

as irgi pradejau jausti 17 sav. pabaigoje, dabar jau eis 20 savaite ir mano 2.gif jau kaip reikiant vartosi, atrodo kad zarnos pilve apsivercia tongue.gif arba iskisa kojyte ar uzpakaliuka, toks guzas issoka ant pilvo, bet siaip labai labai fainas jausmas. gyd. sake, kad kudesnes pajunta anksciau, as irgi galvojau, kad veliau pajusiu. bet dabar man kazkaip ramiau, kai jauciu ji kiekviena diena. ( bet nebutinai, gali spardytis ir kas antra, arba kaip jam jau norisi, kadangi nuo leliuko judrumo dar priklauso.)
Atsakyti
Sveikos nestukes, nestuke.gif
nusprendziau siandien prisijungti prie jusu,nes man vienas klausimas neduoda ramybes.Kaip ten su tais judesiais? huh.gif Esu nescia 30 sav.,bet judesius jauciu nevienodai.Viena diena mazylis judrus,kad net pilvas banguoja,kita diena sujuda virs 10 kartu ir viskas,ir tai pradeda judet,kai guliu ant nugaros .Tai mano pirmas nestumas,patirties dar neturiu. sad.gif
Atsakyti