Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisiversti sportuoti?

QUOTE(Faina @ 2005 05 13, 12:56)
Vis tiek geriau jau namie pasportuot negu nieko. Aš stegiuosi namie, kasdien po kokį 20 min. Sporto klube nebuvau nė karto blush2.gif, nors ir buvau kortelę nusipirkus, mat darbe įkišo. Taigi pati nežinau, kodėl neinu, rodos prieš miegą pasižadu, kad jau eisiu, bet kai darbas baigiasi, tai baigiasi ir visi norai, vien tik pagalvojus kokie darbeliai namie laukia.

o man dar labai patinka kai išeinu pasivaikščioti su savo 3 dukrytėm ir nieks netiki,kad visos mano."3 vaikai,o taip gerai atrodai"tai pats geriausias stimulas pasportuoti. biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
tikrai reikia noro 4u.gif .

Stovėjo pas mane nenaudojamas puse metų orbitrekas, jau tapo kaip interjero detalė... aš jo net nepastebėdavau, nors bandura nemaža ir kelią į balkoną užtveria. biggrin.gif
Vis galvojau nuo ryt...

O po to susiėmiau, nuėjau pas dietologę, pradėjau laikytis dietos, o prie meniu buvo parašyta - "sportuoti su orbitreku 30 min kasdien."
Tai dabar sąžingai tai ir darau. Uždedu kokį įdomų filmą ar TV laidą ir pirmyn, taip ir tos 30 min. greičiau praeina, nes kai monotoniškai mini tuos pedalus, tai jau po 10 min. žiūriu į laikrodį, nes nu jau taip nuobodu pasidaro ax.gif

Taip kad laikantis kompleksinių veiksmų - dietos, sporto, anticelliutinės programos, žymiai lengviai prisiversti, nes supranti kiek "vargo" kainuoja tau kiekvienas šokolado gabaliukas.
Ir aš kokį saldumyną kartais suvalgau, tik tada dar papildomų 20 min. pridedu, ir taip jau sunkiai pasidaro, kad kitą kartą prisimenu ir atsisakau to gabaliuko vardan to, kad nereikėtų minti papildomus metrus...
Atsakyti
Vakar pamačiau dvi senas pažįstamas-jos taip gerai atrodė, kad pavudo kirminėlis ėmė mane graužti. Taigi nusptrendžiau kažką daryti:mažiua valgau ir tuoj einu sportuot, iki ax.gif kartais pavydas yra geras daiktas blush2.gif
Atsakyti
Aš kaip sumoku pinigus tai vaikštau sportuoti nes pinigų gaila smile.gif
Bet va, kaip padarau pertrauką, tai ojojoj kiek laiko praeina, kol vėl nueinu tą pirmą įmoką už sportą sumokėti. Tai nuotaikos nėra, tai galvą skaudą, tai draugės seniai nemačiau...žodžiu -n priežasčių biggrin.gif
Va ir šiuo metu po gero pusmečio pertraukos jau 3 mėnesiai kaip renkuosi naują klubą. Atrodo lyg ir išsirinkau...bvet vis nerandu laiko nueiti blush2.gif
Nutempkite prašau mane i Šilainių Jėgos sportą..... lotuliukas.gif
Atsakyti
Jeigu zmogui sportuoti nepatinka, tai kaip gi jam prisiversti? g.gif Na gerai, per prievarta nueis i sporto kluba menesi ar du ir bus viskas. Jei is pradziu nera uzsidegimo, tai labai mazai tiketina, kad tas uzsidegimas atsiras veliau.
Atsakyti
Kaip prisiverst sportuot?
atsistoji nuoga pries veidrodi itrauki sedmenis ir apziuri save is visu pusiu kokia 10 min.Super padeda sakes kai sportuot uzsimanai ir leki i sporto sale arba prie radiatoriaus atsilenkimu daryt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif na gal ir perdejau bet cia patikrintas budas ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Is pradziu ir as tingejau. Bet uzteko tik vienakart nueiti i kluba - o man ten taip patiko, kad tikrai verstis ir prievartautis nereikia biggrin.gif Tik kartais tingisi vaziuoti, bet kai jau nuvaziuoji tai viskas ciki biggrin.gif
Manau, reikia tik vienakart nuvaziuoti i kluba, ir jei patiks, tai pati lauksi rytojaus, kada vel ten nuvarysi mirksiukas.gif
O namie sportuoti... SUnkus atvejis biggrin.gif Kazkada dar i mokykla kai ejau, tai kas ryta 20 min. bodyflexa darydavau. Buvo super! Ir gal kokius metus taip. Bet po to visokios permainos, egzaminai, studijos ir kt, tai buvau apsileidusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 18 sausio 2006 - 17:54
as tai internete pasiziuriu Kurnikovos nuotrauku ir kaipmat uzsimanau i kluba.
na ir aisku sumoketi pinigai uz abonementa.
dar uzsimanau i soliariuma pasidegint, pirty pasikaitint.
sporto klubas vienintele vieta kur galiu iseit viena, be vaiko (vyras ziuri), tai lekiu 3k. per savaite ir megaujuos.
Atsakyti
Mano patarimas tikriausiai bus kaip ir daugelio: norint prisiversti sportuoti, reikia gerai pasižiūrėti į veidrodį bigsmile.gif .
Atsakyti
Jau su sportu man kaip sunku! Nesu stora, bet kunas vis tiek ne toks kai sportuoji, reikia siek tiek raumenuku. Atsimenu kai studente buvau, nusipirkau abonementini, pasportuoju kokius du menesiu ir viskas, nebenoriu daugiau. Po metu ir vel uzsimanau, nusiperku, pasportuoju pora menesiu ir vel metu. Pasaka be galo.. Jau daug laiko praejo kai paskutinisyk sportavau, vel noriu, jau ir apranga turiu, reiks eit. Sakau gal su metais ir tos kantrybes daugiau atsiranda. Pradzioj 2 kartu per savaite tikrai uzteks, dar kokiam baseine paplaukiosiu, o paskui bus matyt.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(anciux @ 2006 09 21, 16:58)
Butent. Ir kaip ta nora islaikyt ir kur ta paskatinima atrast neisivaizduoju  blink.gif Sikart temsiuos ir savo vyra kartu, tai gal su jo pagalba daugiau menesiu istemsiu  biggrin.gif

Tai gal ne tą sporto rūšį renkiesi. lotuliukas.gif Na aš einu į sporto klubą kaip į šventę. Man sportas didžiausias malonumas. Lankau aerobiką, bet jei vaikščiuočiau į treniruoklių salę arba baseiną, tai turbūt irgi ilgai neištverčiau - kievieną dieną vis tas pats ir tas pats... O va aerobikoj treneriai vis sugalvoja kažką naujo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2006 09 20, 22:59)
man tas pats doh.gif uzsidegu noriu noriu, po poros men ar net po men nebenoriu doh.gif

o as buvau kaip pasiryzus, tai 2 metus variau biggrin.gif ir dar kaip!o po to pradejau sau nuolaidziaut doh.gif bet dabar vel pasiryzau thumbup.gif kai labai tingiu, uzsimerkiu ir vaziuoju lotuliukas.gif
Atsakyti