Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisiversti sportuoti?

Reikia, kad pats norėtum sportuot, o ne verstum save: va reikia eit, nes visi eina doh.gif . Tie, kurie pradeda sportuoti tik dėl mados, ilgai neužsibūna. Čia jau reikia nusiteikti ilgam ir nuobodžiam darbui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . O ne nubėgau, mėnesį pasportavau, po to mečiau. Taip rezultatų nebus blush2.gif mirksiukas.gif . Mano patarimas: nusiteik pasportuot nors pusę metų, pirmai pradžiai.
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2006 09 22, 09:59)
Reikia, kad pats norėtum sportuot, o ne verstum save: va reikia eit, nes visi eina  doh.gif .  Tie, kurie pradeda sportuoti tik dėl mados, ilgai neužsibūna. Čia jau reikia nusiteikti ilgam ir nuobodžiam darbui  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . O ne nubėgau, mėnesį pasportavau, po to mečiau. Taip rezultatų nebus  blush2.gif  mirksiukas.gif . Mano patarimas: nusiteik pasportuot nors pusę metų, pirmai pradžiai.

tai čia ir klausimas, kaip padaryti, kad pats norėtum
Atsakyti
manau geriausia, jei sportuot eitum su kazkuo, na, kad ir su drauge, bus ne taip liudna o ir motyvacijos daugiau, ypac jei drauge lieknesne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 09 23, 11:26)
tai čia ir klausimas, kaip padaryti, kad pats norėtum

Atsakymas labai paprastas - pasirink tokia sporto saka, kuri tave pati trauktu. Tada ne prisiversti reikes i treniruote eiti, o negalesi sulaukti tos sekancios treniruotes wink.gif Juk sportas - tai ne vien nuobodus musiskiai Sporto klubai smile.gif Juk yra begale alternatyviu sporto saku - begimas, dviratis, l. atletika, sokiai, orientavimosi sportas, slidinejimas, ciuozimas, rieduciai, ivairus kovu menai, plaukimas, tenisas, krepsinis, rankinis, tinklinis, ir t.t... ir pan...
Taip pat, bent jau man, labai svarbus yra varzybu (pradziai tarp megeju) elementas. Tuomet tikslas tampa ne svori reguliuoti, o aplenkti ar kitaip nugaleti varzova. Juk taip daug smagiau smile.gif O kai uzsikabliuoji - svoris pats sisireguliuoja biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 09 23, 12:26)
tai čia ir klausimas, kaip padaryti, kad pats norėtum

Na, padaryti, kad pats norėtum, tai tik nuo tavęs priklauso lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . ''Padaryti'' kažką labai sunku, nes yra arba nori, arba ne. Labai daug nuo žmogaus priklauso, tiksliau nuo jo valios. Pati atsėdėjau salėj tris metus beveik diena iš dienos (dirbau, ne tik sportavau lotuliukas.gif ). Tai atidirbau akį: žmogus ateina, pašneki su juo ir žinai ar ilgai vaikšios ar ne. Aišku aš kalbu apie rimtą sportą, t.y. kai sportuoji nuolatos. O ne porą mėn. per metus (nors mano nuomone ir tai yra gerai. Vistik kažko darymas yra geriau nei nieko).
Atsakyti
Manau, kad reikia susirasti kitą priežastį sportuoti nei vien dėl svorio metimo. Pavyzdžiui aš, einu sportuoti tam, kad pakelčiau savo kraujo spaudimą, kuris būna kartais tikrai labai mažas. Praeita mėnėsį nesportavau, nes neturėjau laiko (tiksliau, sakiau kad neturiu laiko 4u.gif ) ir dėl to gėria daugiau kavos nei įprastai. Sh.... gavos. Vėl nuo spalio kačialinuosi ir jaučiuosi puikiai, ir be abejonės, svoris vėl mažėja, kad buvo prieš tai visai sustoję.

Todėl, manau, reikia priežasties, kodėl man reikia sportuoti.

Ai, ir dar. Kai pagalvoji, eisi jauna ir aptukus. Na, negerai. Bet man dar baisiau pasidaro, kai pagalvoju, kad kai aš būsiu bobulytė ir pavyzdžiui kaip mano močiutė, neturėsiu jėgų apeiti aplink namą, nes niekada nesportavo, iš vis plaukai pasišiausia piestų: todėl ir varau beveik kas antra diena sportuoti 4u.gif

Galiausiai, jeis sportuoji, tai ir laikysena net kitokia nepaisant to, kad esi apkūni. blush2.gif
Atsakyti
geriausia prisiversti sportuoti - atsistoti kas vakara pries veidrodi ir pasibaisti lisnu kilu,lisnu celiulito gabalu ax.gif jeigu visa tai tenkina- tai toliau sedi namie prie teliko ar pan.. o jei ne- griebi sportine tase,isimeti kedukus ir leki greiciau sportuoti smile.gif padeda kartais bigsmile.gif
Atsakyti
Sunkiai ir as prisiverciau sportuoti blink.gif Bet uztat dabar, 4 metai lankau aerobika 5 k.per savaite ir kaifuoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shiva1 @ 2006 09 23, 21:17)
manau geriausia, jei sportuot eitum su kazkuo, na, kad ir su drauge, bus ne taip liudna o ir motyvacijos daugiau, ypac jei drauge lieknesne biggrin.gif

Va va, man lygiai tas pats- jei su manim niekas neis, aš irgi neprisiruošiu ax.gif O lašinukai be jokio gailesčio vis auga- per pusę metų +8kg doh.gif Bet dabar taip ant savęs supykau, kad jau pasiryžau sportuot fitness3.gif ir dar draugę šiaip taip prikalbinau. taigi eisim sporto klubo ieškot, nes iš sporto namie tik šnipštas išeina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfė: 22 spalio 2006 - 14:47
Toms,kurioms sunku pradeti patarciau vaikscioti.Nors 15 min,bet kiekviena diena ir bet kokiu oru.Tai irgi sportas,bet vaiksciot lengviau nei koki presa kacialint.
O kai gryztat is pasivaiksciojimo,ziurek,noras ir koki pratimuka padaryt atsiranda.

Isbandyta. thumbup.gif
Atsakyti
Aha, vaikscioti thumbup.gif O pasivaiksciojus jau ir prasibegti galima, o poto ilgiau, greiciau.... ir nepastebesit, kai be to jau nebegalesit gyventi wink.gif
Beje, uzsieni labai populiaru vaiksciojimas su lazdomis, panasiom kaip slidinejimo. Tiesiog eini intensyviai, sportiskai, ir kartu rankom su lazdom remiesi, lyg slidinetum. Tai ypac tinka stambesniem ar vyresnio amziaus zmonem. Dirba kurkas daugiau raumenu grupiu, nei paprastai einant...
Atsakyti
Pamačiau temelę, nu galvoju pasisemsiu stiprybės sportams biggrin.gif bet kažkaip nelabai patikėjau, na gal čiut čiut. blink.gif Bet gal vistiek pradėsiu sportuot, bent jau galvot ta linkme pradėjau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 21 lapkričio 2006 - 00:02