Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

QUOTE(raminta1985 @ 2012 07 29, 22:35)
Sveikos visos  4u.gif mūsų istorija mane privertė iš pradžių galvoti, kad aš paranojikė, bet tikiu kad kažkokios jėgos yra. Kiekvieną kartą kai atvažiuoja mano sesuo, jinai labai žiūri į mano dukrytę (jai daugiau nei metukai) ir visada visada mano vaikiukas po to suserga. Užtenka kad kalbam skype ir jinai žiūri į tą mano vaiką ir mano vaikiukas kitą dieną suserga. Man jau darosi baisu, kažin ar padėtų mums raudonas siūlas kaip neseniai pasiūlyta? ir dar, visi mus spaudžia, kad ta mano sesuo krikštytų mūsų vaiką, man pagalvojus net šiurpai per kūną nubėga, ar neatneštume su tokiu poelsiu prakeiksmo ar nelaimės savo vaikui visam laikui? Kaip darytumėt jūs?


O kokie jusu pacios santykiai su seserimi? Jeigu giliai viduje jos del kokiu nors priezaswciu nemegstate ar jauciate kokias nuoskaudas, visai galimas dalykas, kad ta disharmonija vaikas "perima" is jusu ir tuoj pat suserga.

Toliau ar yra priezasciu del kuriu sesuo galetu nemegti vaikelio ar pavydeti?.
Taip pat tai, kuo giliai tikite turi tendencija realizuotis... galbut jusu baimes net nepagristos.
Jeigu sirdis man pasakytu, kad nekrikstyti, tai ir nekrikstyciau. Kas tie visi kurie spaudzia? Kodel jums reiketu klausyti ju nuomones? Juk vaikelis jusu.
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2012 07 29, 23:35)
Sveikos visos  4u.gif mūsų istorija mane privertė iš pradžių galvoti, kad aš paranojikė, bet tikiu kad kažkokios jėgos yra. Kiekvieną kartą kai atvažiuoja mano sesuo, jinai labai žiūri į mano dukrytę (jai daugiau nei metukai) ir visada visada mano vaikiukas po to suserga. Užtenka kad kalbam skype ir jinai žiūri į tą mano vaiką ir mano vaikiukas kitą dieną suserga. Man jau darosi baisu, kažin ar padėtų mums raudonas siūlas kaip neseniai pasiūlyta? ir dar, visi mus spaudžia, kad ta mano sesuo krikštytų mūsų vaiką, man pagalvojus net šiurpai per kūną nubėga, ar neatneštume su tokiu poelsiu prakeiksmo ar nelaimės savo vaikui visam laikui? Kaip darytumėt jūs?


O kodel norite krikstyti vaikuti ? Magija ir krikscionybe nesuderinami dalykai 4u.gif

Ir dar kuri mergaite rase kad nepagerejo situacija nuejus i baznycia. Ejimas i baznycia nera magijos aktas. Baznycia ne registru centras, kur nuejus "atsizymima". Baznycion zmones renkasi dalyvauti eucharistijos sventime, melstis, susiburti, priimti susitaikinimo ir eucharistijos sakramentus ir t.t. Melskites, tikrai pades 4u.gif
Atsakyti
Siandien ir man aktuali si situacija. Kai pagimdziau viena giminaite niekaip neatstojo atvaziuoti lankyti mano kudikelio. Po gimdymo pati norejau ivaziuoti i vezes , pasidziaugti siuo stebukleliu o ne sveciu maratona daryti ir tolinau laika. Ji skambindavo kas pusantros savaites, siule net susitikti kai busiu lauke ar dar kur. Pati pasake kad nebijociau nenuziuresiu. As priestai net nepagalvojau apie nuziurejima. Susimasciau ko ji taip lenda juk aiskiai paskiau kai busiu pasiruosius paskambinsiu. Kadangi tai artima giminaite tai nutariau pagaliau pakviesti, tik pamirsau ziogeli isekti vaikuciui. Na pabuvo, labai jau stebejosi vaiko ramumu, labai ziurejo ( pati turi vaiku). Ir tas toks sutapimas blink.gif ta pacia nakti vaikas verke( ko niekados nebudavo, kaimynai net nezinojo kad pagimdziau kol nepamate musu lauke), diena neramus,(ir taip jau kelias dienas, teperaturos neturi, dantim dar per anksti, pilvo tikrai neskauda) vaikai irgi klausia kas atsitiko broliui kad jis toks. Gal ji ir nenoredama, gal tik sutapimas.Tai va ilindau i si skyreli su ta pacia beda. doh.gif Eisim i baznitele pasedeti, smile.gif tikiu kad viskas susitvarkys.

Papildyta:
QUOTE
*Mirabella*  2012 06 20, 22:54
Yra toks budas. Paimi raudona vilnoni siula ir uzrisi mazgeliu ant rankytes sakydama" uzrisu visus prakeiksmus ir nuziurejimus' (siuo atveju gal uztenka tik naudot zodi nuziurejimas). 

Tikai nepamaisys padarysiu tai. Aciu mergytes uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rausva debesele @ 2012 08 02, 10:24)
O kodel norite krikstyti vaikuti ? Magija ir krikscionybe nesuderinami dalykai  4u.gif

Ir dar kuri mergaite rase kad nepagerejo situacija nuejus i baznycia. Ejimas i baznycia nera magijos aktas. Baznycia ne registru centras, kur nuejus "atsizymima". Baznycion zmones renkasi dalyvauti eucharistijos sventime, melstis,  susiburti, priimti susitaikinimo ir eucharistijos sakramentus ir t.t. Melskites, tikrai pades  4u.gif


Magija yra neatskiriama krikščionybės dalis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 03, 18:40)
Magija yra neatskiriama krikščionybės dalis.

[QUOTE]

Grieztai nesutinku. Magija yra priezasties-pasekmes principas. Krikscionybe yra gyvas santykis su Dievu, meiles santykis.
Atsakyti
[quote=rausva debesele,2012 08 03, 19:28]
[QUOTE]

Grieztai nesutinku. Magija yra priezasties-pasekmes principas. Krikscionybe yra gyvas santykis su Dievu, meiles santykis.
[/quote]

Nesutinku. Gryna stabmeldystė su magijos elementais.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 03, 20:33)
Nesutinku. Gryna stabmeldystė su magijos elementais.



Stabmeldyste yra kazko kito nei Dievas garbinimas. O magijos elementu krikscionybeje nera.
Atsakyti
QUOTE(rausva debesele @ 2012 08 03, 19:41)
Stabmeldyste yra kazko kito nei Dievas garbinimas. O magijos elementu krikscionybeje nera.


O kas ten toks kabo ant kryžiaus, kurio kojas bučiuoja?
Magijos elementai: mišių metu vyno keitimas į kraują, vandens šventinimas (kartais kunigai į vandenį pila ir druską), daiktų šventinimas (žvakės, duona, mašinos, butai, namai ir pan), kaktos tepimas įvairių apeigų metu (tepama ten, kur 6-a čakra) ir t.t.
Atsakyti
Raminta 4u.gif
Idomus pas tave variantas 4u.gif As vaikysteje visada jauciau , kad manes mamos sesuo nemego, keista, net nezinau kodel g.gif Dabar netgi labai normalus santykiai.
Del sirgimu , tai gal tik sutampa taip, nes maziukai ir taip dazniau serga, o del kriksto, tai man tas momentas labai grazus, pasirink krikstotevais tuos zmones, del kuriu neturi jokiu abejoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 04, 20:37)
O kas ten toks kabo ant kryžiaus, kurio kojas bučiuoja?
Magijos elementai: mišių metu vyno keitimas į kraują, vandens šventinimas (kartais kunigai į vandenį pila ir druską), daiktų šventinimas (žvakės, duona, mašinos, butai, namai ir pan), kaktos tepimas įvairių apeigų metu (tepama ten, kur 6-a čakra) ir t.t.



Jezus Kristus. Manau puikiai ta turetumet zinoti. Antrasis Svenciausios Trejybes asmuo smile.gif Siaip kam idomu, i daugeli tokiu klausimu atsakymus gali rasti YOUCAT-e. Labai aiskiai joje isdestyta medziaga.
Ritualas ir magija ne tas pats. Noriu tiketi kad tuos dalykus atskiriat. Ir krikscionybes esme, pagrindas ir tikslas taip pat - asmeninis santykis su gyvuoju Dievu. Santykiuose magijai vietos nera. Sakramentai ir sventinimu regimos israiskos naudojamos regimai simboliskai perteikti neregimus dalykus.
Atsakyti
Per šv. Mišias dega žvakės, apvaloma ugnim, ugnies stichija dalyvauja, krikštijant vandens stichija, laidojant užmetamas kunigo rankom žiupsnis žemės- žemės stichija ir pan.
dar- pavyzdžiui, šventinama duona, kad saugotų nuo gaisro, šv Agotos duona, šv. Antanas, jei neklystu, saugo, gydo gyvulius ir tt. Šventintu vandeniu pakrapijami kambariai, šventinti žolynai irgi turėtų saugoti namus nuo blogio, galima dar kažką prisiminti smile.gif
O pas provoslavus iš viso pilna visokių maldų-užkalbėjimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 08 04, 21:15)
Per šv. Mišias dega žvakės, apvaloma ugnim, ugnies stichija dalyvauja, krikštijant vandens stichija, laidojant užmetamas kunigo rankom žiupsnis žemės- žemės stichija ir pan.
dar- pavyzdžiui, šventinama duona, kad saugotų nuo gaisro, šv Agotos duona, šv. Antanas, jei neklystu, saugo, gydo gyvulius ir tt. Šventintu vandeniu pakrapijami kambariai, šventinti žolynai irgi turėtų saugoti namus nuo blogio, galima dar kažką prisiminti smile.gif
O pas provoslavus iš viso pilna visokių maldų-užkalbėjimų g.gif



Tiek magijos yra ir tame kad kai vaikas papraso mamos duoti jam valgyti tai mama jam ir duoda valgyti nes jis naudoja mat specialu teksta, o ne is meiles jam. Tuo ir skiriasi magija nuo santykio, mielosios. Visko, kas yra anapusybe nedera plakti su magija. Santykis su anapusybe - maginis, ar gyvas, va kur esme.
Atsakyti