Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

QUOTE(rausva debesele @ 2012 08 04, 23:11)
Tiek magijos yra ir tame kad kai vaikas papraso mamos duoti jam valgyti tai mama jam ir duoda valgyti nes jis naudoja mat specialu teksta, o ne is meiles jam. Tuo ir skiriasi magija nuo santykio, mielosios. Visko, kas yra anapusybe nedera plakti su magija. Santykis su anapusybe - maginis, ar gyvas, va kur esme.

O jei čia ir magija, tai nieko blogo nematau biggrin.gif dažnai mama bruka maistą vaikui, kai jis to visai nenori smile.gif
mano supratimu, meldžiantis ar ieškant Dievo yra du lygmenys, vienas, kai norima rasti Jį dėl Jo paties, dėl savo dvasinės ramybės, kai žmogus nori pakilti, atsiriboti nuo visų savo gyvenimiškų džiaugsmų, rūpesčių ir kitas, kai norima materialiam ar santykių lygmeny gauti kažkokios asmeninės naudos, tarsi aš pasimelsiu, paaukosiu kažką ir man bus vienaip ar kitaip atlyginta.

Galiu papasakoti tikrą istoriją: seniai jau, kaip sakoma, anais tarybiniais laikais viena moteris,kaimietė, prisidurdavo prie mažos algos užsiaugindama gyvulių. Vieną sykį pabėgo kiaulė, išieškojo visur, nerado, tai pasižadėjo mintyse paaukoti 20 rublių prie vieno šventojo, kad tik atsirastų tą kiaulė gyva, aišku, jai tai buvo didelis turtas. Ir ką, ta kiaulė parėjo pati namo smile.gif Moteris kažkodėl nepaaukojo tų pinigų, gal pagailėjo, nežinau, bet gal po 2 savaičių ta kiaulė padvėsė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cangoroo @ 2012 06 21, 00:06)
Aš tikiu nužiūrėjimu. Viena  draugė nuolat pavydžiai spoksodavo į mano plaukus, maždaug kokie gražūs. Ir pradėjo jie žiauriai slinki, trukineti, išplonėjo per pusę. Tikrai tikiu, kad nužiūrėjo...

Man buvo nutikusi panasi situacija kai man buvo gal kokie 12 metu: viena diena man su drauge bezaidziant lauke pro sali ejo moteris ir mus uzkalbino, pradejo liesti mano plaukus ir sakyt va kokie grazus ir stori tavo plaukai ir pan. Ir po sito ivykio man tikrai pradejo gana smarkiai kristi plaukai verysad.gif o to anksciau nera buve... Tikra tiesa rase viena moteris temos pradzioje - moterys turi labai sunkias "akis", net samoningai nieko blogo nenoredamos, is pavydo gali nuziuret
Atsakyti
QUOTE(rausva debesele @ 2012 08 04, 19:59)
Jezus Kristus. Manau puikiai ta turetumet zinoti. Antrasis Svenciausios Trejybes asmuo smile.gif  Siaip kam idomu, i daugeli tokiu klausimu atsakymus gali rasti YOUCAT-e. Labai aiskiai joje isdestyta medziaga.
Ritualas ir magija ne tas pats. Noriu tiketi kad tuos dalykus atskiriat. Ir krikscionybes esme, pagrindas ir tikslas taip pat - asmeninis santykis su gyvuoju Dievu. Santykiuose magijai vietos nera. Sakramentai ir sventinimu regimos israiskos naudojamos regimai simboliskai perteikti neregimus dalykus.


Žinau pakankamai, todėl ir sakau, kad už bet kokių ritualų yra magija.
Trejybės apskritai nėra, religijos prikūrė visokių pasakų, kuriomis tiki milijonai žmonių, bet tai nepadeda jų augimui.
O terminas "gyvasis dievas" apskritai kažkoks dirbtinis ir nelogiškas...Bet argi religijos skatina mąstyti?
Tik mes jau nukrypome nuo temos- nužiūrėjimas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 04, 23:48)
Žinau pakankamai, todėl ir sakau, kad už bet kokių ritualų yra magija.
Trejybės apskritai nėra, religijos prikūrė visokių pasakų, kuriomis tiki milijonai žmonių, bet tai nepadeda jų augimui.
O terminas "gyvasis dievas" apskritai kažkoks dirbtinis ir nelogiškas...Bet argi religijos skatina mąstyti?
Tik mes jau nukrypome nuo temos- nužiūrėjimas.



Jusu pasauleziura magine, todel ir izvelgiat magija uz bet kokio ritualo. Manau tai naturalu.
Galima filosofuoti iki pamelynavimo, taciau viena yra ziureti i obuoli ir jo savybes teorizuoti, o kita imti i jo atsikasti, isiskoneti ir pazinti. Kito budo bent kiek suvokti tokia nepraktiska tiesa apie Dievo trejybiskuma tikiu, kad nera.
Hm.. na idomus Jusu pasirinkimas. Jezu atmetat, tuo tarpu Jo dovanota malda naudojat, ar bent kitiems rekomenduojat... Argi labai nuoseklu? Jezus aiskiai prisistate, kad yra Dievas. Taigi mums jis paliko siaura pasirinkima - arba tiketi, kad Jis - Dievas, arba laikyti visisku pamiseliu.
Del zmoniu augimo.. Irgi idomus pareiskimas. Nelabai suprantu, kuom gristas. Galbut tiesiog tokia jusu patirtis? Mano patirtis kitokia smile.gif
Gyvasis Dievas. O koks gi kitoks? Man Viespati vadinti gyvuoju atrodo ir labai logiska ir naturalu. Manau cia patirties dalykai.

Bet taip. magijos skyrelis, tegu zmones kalbasi apie magija.

Atsakyti
QUOTE(rausva debesele @ 2012 08 05, 13:30)
Jusu pasauleziura magine, todel ir izvelgiat magija uz bet kokio ritualo. Manau tai naturalu.
Galima filosofuoti iki pamelynavimo, taciau viena yra ziureti i obuoli ir jo savybes teorizuoti, o kita imti i jo atsikasti, isiskoneti ir pazinti. Kito budo bent kiek suvokti tokia nepraktiska tiesa apie Dievo trejybiskuma tikiu, kad nera.
Hm.. na idomus Jusu pasirinkimas. Jezu atmetat, tuo tarpu Jo dovanota malda naudojat, ar bent kitiems rekomenduojat... Argi labai nuoseklu? Jezus aiskiai prisistate, kad yra Dievas. Taigi mums jis paliko siaura pasirinkima - arba tiketi, kad Jis - Dievas, arba laikyti visisku pamiseliu.
Del zmoniu augimo.. Irgi idomus pareiskimas. Nelabai suprantu, kuom gristas. Galbut tiesiog tokia jusu patirtis? Mano patirtis kitokia smile.gif 
Gyvasis Dievas. O koks gi kitoks? Man Viespati vadinti gyvuoju atrodo ir labai logiska ir naturalu. Manau cia patirties dalykai. 

Bet taip. magijos skyrelis, tegu zmones kalbasi apie magija.


Kiekvieno žmogaus pasaulėžiūra yra kintanti, keičiantis jo gyvenimiškai patirčiai. Manoji labai toli nuo bet kokios magijos. Esu ne teoretikė, o praktikė. Jėzaus aš neatmetu, nes toks žmogus išties gyveno. Žmogus. Ir tau asmeniškai jis nepasakė, kad yra dievas. Tai kažkas parašė. Ar viskas, kas parašoma, yra neginčijama tiesa?
Nenaudoju jokių religinių maldų, nes man jos nereikalingos.
Yra Tėvas ir Motulė Žemė. Kam dar kažkokios trejybės?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 08 05, 14:41)
Kiekvieno žmogaus pasaulėžiūra yra kintanti, keičiantis jo gyvenimiškai patirčiai. Manoji labai toli nuo bet kokios magijos. Esu ne teoretikė, o praktikė. Jėzaus aš neatmetu, nes toks žmogus išties gyveno. Žmogus. Ir tau asmeniškai jis nepasakė, kad yra dievas. Tai kažkas parašė. Ar viskas, kas parašoma, yra neginčijama tiesa?
Nenaudoju jokių religinių maldų, nes man jos nereikalingos.
Yra Tėvas ir Motulė Žemė. Kam dar kažkokios trejybės?


Del pasauleziuros nesigincysiu. Tai intymi, verta pagarbos sritis.
Religiniu maldu nenaudojate? Hm.. Turiu tamstos siuloma metodine medziaga, kur minima Teve Musu malda. Ar as kazka maisau?
Kad esat praktike - dziugu.
Nei vienam tikinciam krikscioniui nekyla klausimu del Jezaus asmens, nes tai - patirtim patikrinamas dalykas. Kaip ir viskas, kas yra rasoma Sventame Raste ir teigiama KB mokyme. Taigi tikima ne todel, kad kazkas parase.
Manau maza skirtumo, koki mes isivaizduojam ar pajegiam suvokti Dieva. Jis YRA toks koks YRA. Kristus apreiske Dievo trejybiskuma galutinai. Nors apie tai kalbama yra ir ST. Zmogus visada apie Dieva zino tiek, kiek Dievas jam pats atskleidzia. Trejybiskumas labai nepraktiska tiesa. Juk zmogui ji tik miglotai suvokiama. Man tai labai iskalbingas faktas
Zeme yra nuostabus Dievo kurinys, bet tik kurinys, o ne dievybe.
Atsakyti
QUOTE(rausva debesele @ 2012 08 05, 20:30)
Del pasauleziuros nesigincysiu. Tai intymi, verta pagarbos sritis. 
Religiniu maldu nenaudojate? Hm.. Turiu tamstos siuloma metodine medziaga, kur minima Teve Musu malda. Ar as kazka maisau?
Kad esat praktike - dziugu. 



Kartoju: kiekvienas normalus žmogus keičiasi, jo pažiūros taip pat keičiasi. Mano knygos info yra pasenus, jos nebenaudoju. Normalu, kad daug kas pasensta...
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 08 04, 22:30)
O jei čia ir magija, tai nieko blogo nematau biggrin.gif dažnai mama bruka maistą vaikui, kai jis to visai nenori smile.gif
mano supratimu, meldžiantis ar ieškant Dievo yra du lygmenys, vienas, kai norima rasti Jį dėl Jo paties, dėl savo dvasinės ramybės, kai žmogus nori pakilti, atsiriboti nuo visų savo gyvenimiškų džiaugsmų, rūpesčių ir kitas, kai norima materialiam ar santykių lygmeny gauti kažkokios asmeninės naudos, tarsi aš pasimelsiu, paaukosiu kažką ir man bus vienaip ar kitaip atlyginta.

Galiu papasakoti tikrą istoriją: seniai jau, kaip sakoma, anais tarybiniais laikais viena moteris,kaimietė, prisidurdavo prie mažos algos užsiaugindama gyvulių. Vieną sykį pabėgo kiaulė, išieškojo visur, nerado, tai pasižadėjo mintyse paaukoti 20 rublių prie vieno šventojo, kad tik atsirastų tą kiaulė gyva, aišku, jai tai buvo didelis turtas. Ir ką, ta kiaulė parėjo pati namo smile.gif Moteris kažkodėl nepaaukojo tų pinigų, gal pagailėjo, nežinau, bet gal po 2 savaičių ta kiaulė padvėsė smile.gif



Nors ne itin tikiu dalykais, bet tikiu kad kiekviena taisykle turi isimtis g.gif

Pridesiu ir as savo istorija. Taip jau atsitiko, kad reikejo laikyti egzamina (gido kvalifikacijai gauti). Kaip tik buvo kazkokie nemalonumai (jau nebepamenu kokie). Perziurejau bilietus, ju 10 niekaip gerai neismoksiu (o egzaminuotoja arsi arsi - kaip cia jai konkurencija bus mad.gif ). Permeciau bilietus akimis ir pazadejau sau jei islaikysiu pravesiu maldininkams (piligrimams) ekskursijas nemokamai (ir siaip kas paprasytu). Neskubedama issirinkau temas ir jas ismokau. Pataikiau ax.gif ekskursijas pravedziau ir piligrimams, ir is uzsienio atvykusiems giminaiciu giminaiciams - nemokamai. Sutapimas ar ne, bet taip buvo.

Kitas dalykas, kazkiek laiko negalejau pastoti (specialiai dienu neskaiciavau, bet metus laiko ir nepastojau). Sekmadieniais einame i baznycia, todel kunigo prasymui, gal galetume paimti piligrimu neatsisakeme. Turime erdvia gyvenamaja vieta, tad pagalvojome kodel gi ne. Be to idomi patirtis, nors svetimi zmones namie, kazkaip neiprasta. Biblijoje parasyta - imi piligrima priimi ir Dieva i namus (na, kazkaip ten). Ta pati menesi as ir pastojau. Gal irgi sutapimas ...

Pagalvojus ir daugiau prisiminciau, bet dirbti reikia smile.gif
Atsakyti
Keirin, o ka bendro turi jusu pasakojimas su nuziurejimais?Yra kita tema apie keistus sutapimus: )
O mano nuomone sutapimu apskritai gyvenime nera ir nebus. Viskas turi priezastis 4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 24 rugsėjo 2012 - 14:31
Kad nužiūrėjimai egzistuoja, tai tikrai, tad kaip nuo jų apsisaugoti? Kažkada nugirdau, kaip būrėja Vaiva aiškino, kad jei eini į tokią vietą, kur gali būti nužiūrėta, reikia užsirišti raudoną siūlą ant rankos. Kiek mazgų? ant kurios rankos? g.gif
O jeigu pajutai, kad tave nužiūrėjo, ką tada? kaip nusiimti nužiūrėjimą? ar tinka septynis kartus apsisukti su veidrodžiu ir žvake? o gal padeda malda?
Atsakyti
buvau nužiūrėta ir prakeikta(?) šiandien buvau pas užkalbėtoją, tai sakė, kad kažkoks vaikinas man keršijo, nes nesuteikiau dėmesio ir nužiūrėjo, o paskiau palinkėjo visą gyvenimą būt nelaimingai..na ir iš tiesų, gali būt..pasikeitė mano elgesys..tapau didesne savanaude, nepastebėdavau žmonių, kuriem rūpiu ir kurie stengiasi dėl manęs...pasakė, kad nuo šiandien iki kito trečiadienio viskas išsivalys...vėmimu (o.O), nežinau, gal tai ir tiesa..tikėkimės, net pati savęs tokios nemėgstu...Per visą tą nesąmonę susipykau su vaikinu ir dabar nžn kaip susitaikyt, kankinuosi, sako, kad susitaikysim..kad pats parbėgs..po 2mėn..kažkaip ilgokai laukt, na, bet tikėkimės suveiks g.gif unsure.gif
sako, kad nuo nužiūrėjimo saugo žiogelis įsegtas rūbuose arba ta turkiška akis, bet tą akį visad su savim nešiojau piniginėj, tai nelabai tikiu tuo dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nellihartje: 02 spalio 2013 - 19:24
As nesioju turkiska aky prie raktu pakabuko, sakoma jei ji suskils, vadinasi kazkas bande nuziureti , o ji pasaugojo:) siaip nlb tkiu visokiais tokiais dalykais smile.gif
Atsakyti