Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

QUOTE(Navy1 @ 2014 09 23, 02:59)
Sveikutės,
o ką daryti jei pati supykus palinkėjau kai ką negerą savo vyrui?
Tik pati vėliau pamąsčius pagalvojau, kad labai blogai padariau ir tikrai nenorėčiau, kad tai ko palinkėjau išssipildytų.. unsure.gif
Ar galima nuimti blogą palinkėjimą? Tuo metu buvau labai supykus ir tikrai buvau tikra, tuo ką linkėjau.


Mintyse sudeginkit savo zodzius, isivaizduokit lauza ir kaip pasiustos mintys, energija susinaikina jame.

Daugiau budu kaip neutralizuoti neigiama energija rasite: www.kartomantija.lt arba www.forumas.kartomantija.lt
Atsakyti
Klausykit, o tai visi aktoriai, dainininkai, fotomodeliai ir tttt, jie visi yra "nužiūrėti"?
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2014 11 02, 17:27)
Klausykit, o tai visi aktoriai, dainininkai, fotomodeliai ir tttt, jie visi yra "nužiūrėti"?

kaip matot nuziurejimas tera isgalvotas dalykas, nors yra pasiteisinimas, kad ju aura galinga ir ju nepramusi. biggrin.gif
Atsakyti
Ar gali buti taip, kad kai nuziuretasis supranta, kad buvo nuziuretas, tai nuziurejimas dingsta? g.gif
Visu Sventuju dienos proga "supratau", kodel man pastaruosius pora menesiu slenka plaukai ir kazkaip po to suvokimo du rytus atsibudau be iskritusiu plauku ant pagalves thumbup.gif
Atsakyti
manau, nužiurėjimas labiau kimba prie emocingų žmonių, pas ką problemos su antra čakra smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, neradau kur daugiau parašyti, nes temos apie būrėjas visos užrakintos. Gal kas turite senuko kontaktus kuris gyvena prie žaliųjų ežerų, lygtais Voitekas vardu. Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Meditacija.
Atsakyti
Dar meditacija. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2017 08 21, 11:45)


Lenny Rossolovski, sukures nemazai geru darbu. Pries klausant jo meditaciju, patartina perskaityti aprasa prideta prie ju.
Atsakyti
QUOTE(MoonBloom @ 2014 11 27, 18:05)
manau, nužiurėjimas labiau kimba prie emocingų žmonių, pas ką problemos su antra čakra smile.gif


Buna, kad ir patys save "nuziurim" smile.gif Kai kazkas gyvenime eina ne taip, pirma mintis gali buti, kad esu nuziuretas, nors taip buna reciau negu tikroveje. Bet teisingai pastebeta, kad prie emocingu zmoniu kimba dazniau, jie yra jautresni ir labiau pasiduodantis kitu itakai.
Atsakyti

Savarankiškai bloga palinkėjimą galima nuimti taip:

Uždekite žvakę. Isivaizduokite priešais save tą žmogų, kuriam prikalbėjote ir dėl savo žodžių gailitės.

Žvakė, turi degti tarp jūsų ir to žmogaus. Tada minutėlę pasedėjus ir pažiūrėjus į žvakės liepsną, nuoširdžiai atsiprašykite už savo žodžius.

Jeigu sudėtinga isivaizduoti kitą žmogų, galima padaryti kitaip.

Uždekite žvakę. Galvokite apie zmogų, kurio norite atsiprašyti. Ant popieriaus lapo, nupieškite ką prikalbėjote, čia žinoma gali būti bet kokios linijos, apskritimai, nesvarbu kas gausis piešiant. Svarbu, kad tą palinkėjimą nupieštumėte.


Kai užbaigsite, uždekite lapą nuo žvakės ugnies ir deganti padėkite ant lekštutės, atspariai karščiui, pasakykite

" Viskas kas buvo blogai palinkėta, pasakyta. Viskas sudegė!"

Atsakyti
Moonlightmagic,

Juk paprasciau atsiprasyti zmogaus ir Dievo mirksiukas.gif Juk Dievo zvakes neveikia 4u.gif
Atsakyti