Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

merginos gal zinot gera bureja kuri nuima porcias ir visas negeras energijas kurios tau palinketos? gal is cia minimu kuri tai moka daryti ? busiu labai dekinga uz informacija, galima i az.
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 09 15, 19:06)
merginos gal zinot gera bureja kuri nuima porcias ir visas negeras energijas kurios tau palinketos? gal is cia minimu kuri tai moka daryti ? busiu labai dekinga uz informacija, galima i az.

tos burejos tik dar labiau tave apters visokiais brudais. nebuk naivi tokia, nera pas tave ten jokios porcos. biggrin.gif
tik man nepatinka, kad ten tos druskos reikia tiek daug. oda nenueis? biggrin.gif
smile.gifmetodas

dabar pagalvojus issigandau, kad moteriskes ims savo kudykelius sodinti i toki suru vandeni. druskos kiekis imanomas ir visai mazas. kituose saltiniuose rusu kalba info yra daugiau. taip valytis visai be jokios zalos galima per kiekviena delcia. tik druskos as tiek nedeciau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yeah: 15 rugsėjo 2014 - 18:41
Kažkada kažkur girdėjau, kad įsisegti grafkutę į vidinę pusę dėvimų rūbų (po kaire puse). Tik žiūrėkit nepasidurkit mirksiukas.gif
Ir dar kokios vyresnės moters: mamos, anytos, sesės, kaimynės ar pan. paprašyti, kad šlapia ranka perbrauktų per veidą, po to nukratytų ranką (tarsi energiją nukratant) ir su naminiu rūbu (geriausia kokio chalat kampu, kurį vilki tuo metu), pašluostytų veidą.

P.S. aš to nebandžiusi, tik nuogirdos smile.gif Bet sako, kad pildosi tai, kuo tiki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 09 15, 21:54)
Kažkada kažkur girdėjau, kad įsisegti grafkutę į vidinę pusę dėvimų rūbų (po kaire puse). Tik žiūrėkit nepasidurkit mirksiukas.gif
Ir dar kokios vyresnės moters: mamos, anytos, sesės, kaimynės ar pan. paprašyti, kad šlapia ranka perbrauktų per veidą, po to nukratytų ranką (tarsi energiją nukratant) ir su naminiu rūbu (geriausia kokio chalat kampu, kurį vilki tuo metu), pašluostytų veidą.

P.S. aš to nebandžiusi, tik nuogirdos smile.gif  Bet sako, kad pildosi tai, kuo tiki mirksiukas.gif



Aciu, bandysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 09 15, 23:01)
Aciu, bandysim   4u.gif

dievuliau kokia jus patikli. visai be "stuburo". pakliusit i rankas kokiam sarlatanui, tai nezinia ka su jumis padarys. tikit viskuom kas ka pasako, net nepagalvojat, kad zmogus neismano apie ka kalba. druska tai moksliskai iradyta, kad padeda, o bobutes su slapiom rankom ir sijonu apaciom, tai ka as zinau. kokiam amziuje gyvenam. tamsumas neispasakytas. geriau nesidomekit jus ezoterika ir nugyvensit ilga laiminga gyvenima. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yeah: 16 rugsėjo 2014 - 15:59
QUOTE(yeah @ 2014 09 16, 15:58)
dievuliau kokia jus patikli. visai be "stuburo". pakliusit i rankas kokiam sarlatanui, tai nezinia ka su jumis padarys. tikit viskuom kas ka pasako, net nepagalvojat, kad zmogus neismano apie ka kalba. druska tai moksliskai iradyta, kad padeda, o bobutes su slapiom rankom ir sijonu apaciom, tai ka as zinau. kokiam amziuje gyvenam. tamsumas neispasakytas. geriau nesidomekit jus ezoterika ir nugyvensit ilga laiminga gyvenima.  4u.gif


jeah labai jau nekoks jusu sis komentaras, tikekit kuo jus norit, o kad zmones dalinasiinformacija tai dziugu.
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 09 16, 22:26)
jeah labai jau nekoks jusu sis komentaras, tikekit kuo jus norit, o kad zmones dalinasiinformacija tai dziugu.

bet informacija reikia moketi atsirinkti. jus to nemokat. lendat i foruma ir skaitot viska is eiles, prisitaikot sau ir viska bandyt ruosiates. jus nueikit, pasieskokit informacijos internete, ne forumuose, ne lietuviu kalba, nes nera normalios info beveik pas mus. nesamoninga sita visa tema, patarimu normaliu isvis nera. perskaiciau ja visa, nors retai taip darau. o jus net suprantu kodel cia atejot, nes sapnu temoje diletantai jums prikalbejo kazin ka. ten irgi nusimanciu nera. o jus jau sau diagnozavot kazka ir atejot i kita tema nuziurejimu nuimineti. komentaras mano kaip tik vykes, nes klaidziojat patamsem nieko nesuvokdama renkat klaidinga informacija. viskas. daugiau nepasakysiu nieko.
Atsakyti
QUOTE(yeah @ 2014 09 17, 10:30)
bet informacija reikia moketi atsirinkti. jus to nemokat. lendat i foruma ir skaitot viska is eiles, prisitaikot sau ir viska bandyt ruosiates. jus nueikit, pasieskokit informacijos internete, ne forumuose, ne lietuviu kalba, nes nera normalios info beveik pas mus. nesamoninga sita visa tema, patarimu normaliu isvis nera. perskaiciau ja visa, nors retai taip darau. o jus net suprantu kodel cia atejot, nes sapnu temoje diletantai jums prikalbejo kazin ka. ten irgi nusimanciu nera. o jus jau sau diagnozavot kazka ir atejot i kita tema nuziurejimu nuimineti. komentaras mano kaip tik vykes, nes klaidziojat patamsem nieko nesuvokdama renkat klaidinga informacija. viskas. daugiau nepasakysiu nieko.

Tai aišku, geriau tegu pas jus ateina, tai pabursite, paraminsite ir dar mokamai turbūt mirksiukas.gif
Žmogus pats turi dorotis su savo baimėmis ir nesvarbu kokį metodą pasirinks, bile tik jam po to ramiau ir jis tuo tiki. Kuo tiki, taip ir yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 09 17, 10:41)
Tai aišku, geriau tegu pas jus ateina, tai pabursite, paraminsite ir dar mokamai turbūt mirksiukas.gif
Žmogus pats turi dorotis su savo baimėmis ir nesvarbu kokį metodą pasirinks, bile tik jam po to ramiau ir jis tuo tiki. Kuo tiki, taip ir yra ax.gif

toje temoje viesai buriama nemokamai, uztat pilna etatiniu klienciu, kurios kas 2 dienas buriasi tuo paciu klausimu vis pas kita tarologe. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yeah @ 2014 09 17, 09:30)
bet informacija reikia moketi atsirinkti. jus to nemokat. lendat i foruma ir skaitot viska is eiles, prisitaikot sau ir viska bandyt ruosiates. jus nueikit, pasieskokit informacijos internete, ne forumuose, ne lietuviu kalba, nes nera normalios info beveik pas mus. nesamoninga sita visa tema, patarimu normaliu isvis nera. perskaiciau ja visa, nors retai taip darau. o jus net suprantu kodel cia atejot, nes sapnu temoje diletantai jums prikalbejo kazin ka. ten irgi nusimanciu nera. o jus jau sau diagnozavot kazka ir atejot i kita tema nuziurejimu nuimineti. komentaras mano kaip tik vykes, nes klaidziojat patamsem nieko nesuvokdama renkat klaidinga informacija. viskas. daugiau nepasakysiu nieko.



is kur jus ziote ka as bandyt ruosiuosi ir ka prisistaikau sau? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(yeah @ 2014 09 18, 12:47)
toje temoje viesai buriama nemokamai, uztat pilna etatiniu klienciu, kurios kas 2 dienas buriasi tuo paciu klausimu vis pas kita tarologe.  biggrin.gif

ir visos viska skirtingai pasakoja tuo paciu klausimu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lin1 @ 2014 09 18, 21:39)
is kur jus ziote ka as bandyt ruosiuosi ir ka prisistaikau sau?  smile.gif
Papildyta:

ir visos viska skirtingai pasakoja tuo paciu klausimu  biggrin.gif

bent mano atveju...
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 09 18, 22:42)
is kur jus ziote ka as bandyt ruosiuosi ir ka prisistaikau sau?  smile.gif
Papildyta:

ir visos viska skirtingai pasakoja tuo paciu klausimu  biggrin.gif
Papildyta:

bent mano atveju...


na, tiesiog is jusu kalbos susidariau toki ispudi. biggrin.gif

o kas liecia burimu, tai as irgi nesuprantu kodel nesusieina tos prognozes ir kodel kitos buriancios galvoja, kad toks daugybinis burimas leidzia placiau pasiziureti i situacija. biggrin.gif
bent jau knygose rasoma, kad antra karta buriantis tuo paciu klausimu kortos teisybes nepasakys. dar esu skaiciusi, kad galima daug kartu buriantis tiesiog prarasti savo sekme, nes neissipildys. mano nuomone tos, kurios ten malasi tose temose su n klausimu, pacios kaltos yra. taip joms ir reikia. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,
o ką daryti jei pati supykus palinkėjau kai ką negerą savo vyrui?
Tik pati vėliau pamąsčius pagalvojau, kad labai blogai padariau ir tikrai nenorėčiau, kad tai ko palinkėjau išssipildytų.. unsure.gif
Ar galima nuimti blogą palinkėjimą? Tuo metu buvau labai supykus ir tikrai buvau tikra, tuo ką linkėjau.
Atsakyti