Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

IngridaB, labai džiaugiuosi, kad tiek daug visko išbandei ir radai daug šeimai patinkančių patiekalų smile.gif

tavi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šian laukia vištiena su jogurto padažu... Tik be morkų dėsiu baklažano ir pomidorų ax.gif
Atsakyti
westa, baklažanai tai gerai biggrin.gif O pomidorus būtinai nulupčiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 20, 13:54)
westa, baklažanai tai gerai biggrin.gif  O pomidorus būtinai nulupčiau... ax.gif

taip taip, bus plikomi ir lupami bigsmile.gif

Sonatina, ar reik druskint daržoves ir mėsa? Ar skanumo užteks padažo ir sūrio g.gif . nenoriu persūdyt g.gif

Sonatina dar patarimo reik doh.gif . Nu gi dangčio neturiu skardai, gal galu folija uždengt g.gif
Atsakyti
westa, aš daugiau visiškai nieko nededu - nei druskos, nei jokių prieskonių smile.gif Bet jeigu mėgstate aštriau ar labiau prieskoniuotai - tai gali ko nors įberti... Druskos tai tikrai turėtų užtekti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 20, 11:18)
Purių blynų receptą be nuotraukos smile.gif  Vakar juos vėl kepiau, į kefyro masę dar įtarkavau kelis obuolius... rolleyes.gif Tikrai skanūs blynai, primenantys vaflius... Net neabejoju, kad vaflinėje gautųsi dar skaniau smile.gif

Na nusirašiau ir reiks pamėginti,tik va klausimas,ar druską dėti smulkią,nes kaip stambi persisijoja g.gif doh.gif
Atsakyti
Kaliteja, aš visada naudoju smulkią jūrinę druską... ax.gif
Atsakyti
Westa, aš vištieną jogurtiniam padaže kepdavau tokiam stikliniam giliam inde, irgi dangčio neturėjau, bet puikaiusiai ir be dangčio iškepė thumbup.gif

Sonatina, dar klausimuks, sakyk o tą kiaušinių faršo vyniotinį, gal ant silikoninio kilimėlio kepei? Planuoju įsigyt tą kilimėlį, tai galvoju, bus proga ir tą vyniotinį išsikept biggrin.gif

O dabar jau bėgu keksą kept bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2006 09 20, 15:18)
Sonatina dar patarimo reik  doh.gif . Nu gi dangčio neturiu skardai, gal galu folija uždengt  g.gif


Tikrai gali, nes as irgi uzdengusi folija kepiau. Pries pat baigiant kept kokiom 7 mi natitengiau, tai pavirsius graziai ir skaniai apskrudo.
Atsakyti
westa, folija tikrai gali uždengti smile.gif O kažkuri mergina rašė, kad kepė skardoj išvis neuždengusi ir gavosi normaliai... (nors aš kažkada pamiršau uždengti, tai labai apdegė sūris... doh.gif )

Ingute, vyniotinį kepiau ne ant kilimėlio, nes jis neuždengia visos skardos...
Atsakyti
Dėkui Sonatinai už receptus thumbup.gif
Ką gaminau:
Prancūziška svogūnų sriuba - labai nustebino skonis, patiko
Kiaušinių ir faršo viniotinis - labai skanu, tik viniojosi sunkiai
Makaronų lizdeliai grietinėlės padaže - patiko (tik lizdelius parduotuvėje sunku buvo surasti, radau tik labai didelius, tai į keptuvę tik 6 tilpo, tiesa pasakius mažesnių parduotuvėj dar neradau)
Vištiena su daržovėm jogurto padaže - skanu, bet paliko mažiausią įspūdį (mano skoniui buvo per mažai prieskonių)
Vištiena garstyčių padaže - gaminasi labai paprastai, gavosi super thumbup.gif
Žuvies filė prancūziškai - tiesiog puikus skonis

Mano šeima ir aš likom sužavėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 20, 15:28)
westa, folija tikrai gali uždengti smile.gif  O kažkuri mergina rašė, kad kepė skardoj išvis neuždengusi ir gavosi normaliai... (nors aš kažkada pamiršau uždengti, tai labai apdegė sūris... doh.gif )

Ingute, vyniotinį kepiau ne ant kilimėlio, nes jis neuždengia visos skardos...

Sonatina, aš rašiau, kad neuždengus kepiau mirksiukas.gif Tik sūrį dėjau likus maždaug 15 min. iki kepimo pabaigos thumbup.gif

Aišku tada dėl kilimėlio rolleyes.gif O tai ką tada kepi ant to kilimėlio?

Na va, kriaušinis-šokoladinmis keksas jau orkaitėj thumbup.gif
Ir tešla kaip kažkas rašė tikrai nesigavo skysta schmoll.gif Labai normali ax.gif
Žiūrėsim kaip gausis, turėtų būt labai skanu bigsmile.gif Pyliau 25 ml kraiušių sunkos nuo konservuotų kriaušių ir 25 ml brendžio biggrin.gif
Atsakyti