Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

aš į viniotinį dėjau majonezo - grietinės mišinį - tikrai neprikepė schmoll.gif .. Kitą kartą bandysiu į pyragą kart usu faršu įdėt marinuotų ar žalių pievagrybių.. Turėtų būt labai neblogai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 19, 16:35)
Ir man popierius po omletu buvo tiesiog drėgnas, todėl nusiėmė labai lengvai. Gali būti, kad tavo orkaitėje viskas iškepa greičiau, tad jei patį omletą kepei tiek laiko, kiek nurodyta recepte, jis, kaip sako Čalykušu, sukepė, todėl ir popierius prikepė 4u.gif

Sonatina, o pas tave elektrinė orkaitė ar ne?
Nes man dabar neaišku kokioje orkaitėje greičiau kepa g.gif .
Atsakyti
Sveika Sonatina. Aciu tau uz receptus!
Kol kas osbandziau tik du -
Vistiena su darzovemisj ogurto padaze - gavosi labai skanu, ir jogurtinio padazo gavau to Kuhne firmos, dariau su bulvem, morkom ir sparaginem pupelem. Ir nebuvo kietos nei bulves nei morkos ( skaiciau kad buna jog jos neiskepa ), viskas puikiai iskepe. Labai saunus patiekalas dar ir tuom, kad tik idejai i orkaite - ir dvi valandas ramu - nieko daryt nereikia, paskui tik isimi ir valgai smile.gif .
Na ir kepiau pyraga su obuoliais ir jogurtu. Gavosi skanus tikrai labai smile.gif . Tik kai kepiau man tas uzpiltas jogurtas su kiausiniais tai iskilo, o kaip isemiau - susmego. Ar taip ir turi buti? Ar turi iskilti tas uzpilas jogurtinis ar ne??
Atsakyti
O aš katik išsikepiau Kotletus su suflė pagalvėlėmis,nu kaip gražiai iškepė ir skanu thumbup.gif tik gaila fotiko dar neturiu,nes vyras tik ryt gryžta.
Aš dariau maždaug iš akies,nes man su sūnumi daug nereikia,iš kalakutienos faršo ir kaip Sonatina dėjau po gabalėlį sūrio thumbup.gif tai tikrai verta pamėginti.
Dėkui Sonatina aciuks.gif
Atsakyti
Šiandien eilinį sykį kepiau varškinius ragelius iš dviejų normų. Pusę kepiau su džemu kepiniams, o kitus su marmeladiniais saldainiais, tai vyras pirmiausia patvarkė su džemu, nors man tai abeji labai skanūs thumbup.gif Ir dar pietums gaminau risotto su vištiena, tik aš vietoje vištienos naudojau kalakutienos file, o vietoje svogūnų laiškų dėjau žaliąją poro dalį ir dar dėjau cukinijos. Skonis fantastiškas thumbup.gif Labai patiko abiems su vyru ir net persivalgėm kaip kokie drakoniukai blush2.gif
Atsakyti
Laba diena, Westa nurodė man šį puslapį, ačių Westai, ir aišku ačiū Sonatinai aciuks.gif

šiandien kepiau kiaušinių-faršo vyniotinį (gimtadienio proga) tai skanumėlis essen.gif:
visi labai gyrė blush2.gif

garnyrui dėjau ryžius, nes buvo svečių vyrų - galvojau, kad tik nesurytų to skanėsto viso iškarto hihihi.gif sakau, kas labiau išalkę - dėkitės daugiau ryžių.
biggrin.gif

tikrai labai skanu. skardos nei popieriaus netepiau niekuom, dėjau tiesiai ant popieriaus, ir prie niekur neprilipo schmoll.gif gal reikia daugiau palaukti,kad atvėstų? o gal reikia, kad kepimo popierius būtų kokybiškas - vokiškas geresnis nei lenkiškas - atkreipkit dėmesį ax.gif

ir dar - majonezo niekuom, nekeičiau - dėjau majonezą mirksiukas.gif

artimiausiu metu irgi nusimato šio patiekalo gaminimas thumbup.gif wub.gif ačiū dar kartą Sonatinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 19, 14:34)
O kiek turiu skardų? g.gif  Geras klausimas bigsmile.gif  Kokias 4 - 5 metalines ir 5 - 6 rūšių silikonines (įskaitant ir formas keksiukams tongue.gif ) blush2.gif

swoon.gif


sonatina, mačiau čia turėjai kažkokių minčių 'atidaryt temą, neatidaryt...', tai galiu pasakyt, kad daugiau jų neturėtum laugh.gif

dėka tavo receptų mano virtuvėje atsirado:
- matavimo indai (2) biggrin.gif ,
- blenderis su plaktuvu,
- torto kepimo forma (pirma, bet ne paskutinė ax.gif ),
- kočėlas laugh.gif ,
- dideli maišymo dubenys...
neskaitant naujų produktų mano meniu, tokių kaip ryžių actas, saldus čili padažas...
neatsimenu, ar viską surašiau, bet dar laukia eilėj silikoninis kilimėlis, silikoninės formos ir dar daug visko.
taigi prekybos centrai jau turėtų tau ir procentą išspaust, nes mačiau, kad ne viena tokia esu biggrin.gif


ne visi gaminti patiekalai man patiko, pvz. suši tortas, dešrelės su cukinijomis, keptos cukinijos su parmezanu.
bet ar tai galima sakyt nepavyko, kai šešiskart ilgesnis patiekalų sąrašas pavyko ir patiko labiau nei fantastiškai. ir kai kurie patiekalai tampa kasdieniais mūsų valgiaraštyje. sonatina, neturiu žodžių, kaip džiaugiuosi, kad esi ir stengiesi dėl mūsų wub.gif
dar begalės receptų negaliu išbandyt, nes kol kas neturiu normalios orkaitės, bet jau tuoj tuoj ją turėsiu ir pirmu numeriu bandysiu morkų pyragą, jau dabar seilė tįsta, kai apie jį pagalvoju essen.gif
iš tos ilgos savo kalbos norėjau, kad žinotum, mums reikia tavo triūso blush2.gif
Atsakyti
Sonatina, varkės tinginys gavosi puikiai, ryt ragausim kai dukra žvakutes užpūs bigsmile.gif
Šį vakarą iškepiau ir kinietiškus paplotėlius bigsmile.gif Gavosi puikiai thumbup.gif Vyras užmaišė ir išminkė tėšlą, o aš pasirūpinau faršu (veršienos) ir suklijavau paplotėlius. Gavosi labai gražūs, nesuplyšę. Kitą sykį tik dėsiu aštresnių prieskonių, nes mes mėgstame aštriai (šį kartą prisikračiau tabasco laugh.gif ir užsigėriau kefyru , nėščia aš kai sako doh.gif )
Vyras prašė, kad pasakyčiau tau Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2006 09 19, 17:41)
O aš katik išsikepiau Kotletus su suflė pagalvėlėmis,nu kaip gražiai iškepė ir skanu  thumbup.gif  tik gaila fotiko dar neturiu,nes vyras tik ryt gryžta.
Aš dariau maždaug iš akies,nes man su sūnumi daug nereikia,iš kalakutienos faršo ir kaip Sonatina dėjau po gabalėlį sūrio  thumbup.gif  tai tikrai verta pamėginti.
Dėkui Sonatina aciuks.gif

drinks_cheers.gif tikrai labai skanus patiekalas wub.gif aš jau 3 kartus gaminau, vis kitokį įdarą sugalvodama, nepriklausomai nuo įdaro, visąlaik išeina super skanu thumbup.gif thumbup.gif

Sonatinai user posted image
Atsakyti
westa, tikrai gera mintis bigsmile.gif Galima visokių gėrybių uždėti ant faršo ir tik tada susukti smile.gif

babouziuke, mano orkaitė elektrinė, bet ir kiekvienoje elektrinėje orkaitėje kepimo laikas gali skirtis...

Liucile, ačiū 4u.gif Labai malonu, kad vištiena patiko smile.gif O pyrago užpilas man neiškilo... Nelabai jis ir turėtų iš ko iškilti, nes jame nėra nei kepimo miltelių, nei plaktų baltymų... Tad jeigu nusileido, viskas gavosi taip, kaip ir priklauso tongue.gif

Kaliteja, ačiū, tikrai labai malonu, kad kotletai patiko smile.gif

dute1, labai smagu, kad rageliai jums taip patinka thumbup.gif O risotto ir mums labai patiko tongue.gif

Lindra, labai ačiū smile.gif Smagu skaityti, kad vyniotinis visiems patiko ax.gif O kepimo popierius tikrai būna labai skirtingas...

yuki thumbup.gif Prisijuokiau iš tavo pirkinių sąrašo biggrin.gif
O kad ne visi patiekalai patiko, tai labai natūralu - gi kiekvieno mūsų skoniai skirtingi smile.gif

TauRe, pirmiausiai labai sveikinu su nestuke.gif O tavo tinginys atrodo tiesiog thumbup.gif Tikiuosi bus ir toks skanus, koks yra gražus... Smagu, kad paplotėliai patiko (ir labai įdomus tobasco ir kefyro derinys tongue.gif ) Perduok vyrui, kad nėra už ką 4u.gif

Mama_Tania, ačiū smile.gif Labai smagu skaityti, kad improvizacijos būna sėkmingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 19, 15:27)
1.Arinva, o kaip atklijavai popierių? g.gif

2.Kalorijas skaičiuokitės prieš gamindamos - vėliau pretenzijos nepriimamos tongue.gif


1. na aš su peiliu jį taip po truputį gražiai ir atplėšiau nuo popieriaus ax.gif
2. tai aš ir suskaičiavau prieš todėl ir žinau kad koloringas ax.gif bet dėl to tikrai nepriekaištauju čia tik taip pastebėjimas blush2.gif

QUOTE(Čalykušu @ 2006 09 19, 15:33)
man toks vaizdas kad tu per daug suskrudinai omletą g.gif man irgi prilipo, bet gi jis šlapias toks ir lengvai vyniojasi g.gif

schmoll.gif schmoll.gif tikrai nesuskrudinau nes pats omletas buvo minkštas, šlapias g.gif gal rimtai čia popierius kaltas
o gal vis dėlto čia tie sūrio produktai g.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2006 09 20, 02:33)
Sonatina, varkės tinginys gavosi puikiai, ryt ragausim kai dukra žvakutes užpūs  bigsmile.gif

o kaip tinginys atrodo mega_shok.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti