Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

matre, džiaugiuosi, kad pyragas pavyko smile.gif

babouziuke, iš principo neturėtų priklausyti, bes patikrink mediniu pagaliuku, ar tikrai iškepęs...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 26 rugsėjo 2006 - 11:41
Labutis bye1.gif

aš vakar parbėgusi namo kepiau "Kotletus su suflė kepurėlėmis" ax.gif Kaip visada viskas kuo puikiausiai gavosi ax.gif
Dar kartą dėkojimai Sonatinai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 26, 07:38)
tikiuosi vyniotinis ne tik atrodė gražiai ir kvepėjo skaniai, o ir buvo skanus smile.gif
Aliejų į tešlą naudoju labai retai ir renkuosi tokį visiškai be skonio... O kaip tu galėjai miltų pamažinti? g.gif  Aš visada viską bent jau kepiniams kruopščiai matuoju

Oi, vyniotinis tai super duper gavosi....Dar ir siandien vakarienei uzteks, nereiks gaminti thumbup.gif
O as alieju daznai pilu kazkaip... O miltu tai pamazinau, nes is akie pyliau blush2.gif Tingiu as matuoti blush2.gif Tai va, dabar zinosiu, kad naujus receptus bandanat- matuoti butina mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar turiu kelis kvailus klausimus blush2.gif :
1. Ar kekso formą reikia ištepti riebalais, prieš tai kai masę į jį sudėsiu?
2. Keksą į orkaitę statyti žemyna galva ar normaliai?

doh.gif
Atsakyti
babouziuke, jei forma silikoninė ir naudojama ne pirmą kartą - niekuo tepti nereikia... Jei paprasta - aš patepu sviestu...
O ką reiškia žemyn galva ar normaliai? g.gif Dėk taip, kad tešla būtų į viršų, nes kitaip išdribs gi tongue.gif O kokia tavo forma?
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 26, 14:02)
babouziuke, jei forma silikoninė ir naudojama ne pirmą kartą - niekuo tepti nereikia... Jei paprasta - aš patepu sviestu...
O ką reiškia žemyn galva ar normaliai? g.gif  Dėk taip, kad tešla būtų į viršų, nes kitaip išdribs gi tongue.gif  O kokia tavo forma?

Ačiū Sonatina 4u.gif . Reiškias dėsiu žemyn galvą (tešla į viršų) tongue.gif .
Man šiandien vyras specialiai keksui nupirko tefloninę man atrodo 22 cm skersmens Dr. Oetker (atrodo taip parašiau). rolleyes.gif

Čia bus pirmas mano gyvenime keksas, o iš viso tai 4 kartą per gyvenimą kepu pyragą blush2.gif .

Nu jau kaip viskas aišku, tai bėgu kepti. Negaliu sulaukti rezultato wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 09 26, 12:36)
O aš 100 proc. būčiau ištirpinusi  doh.gif . Ir dar vyras sako: aišku, kad reikia tirpinti, kaip tu kitaip išplaksi  blink.gif ?
Ačiū merginos, kad taip greitai aprašėt, nes jau varau kepti  wub.gif .
Ir dar norėjau paklausti ar kekso kepimo laikas nepriklauso nuo to kiokioje formoje (silikoninėje ar metalinėje) kepsiu?


Aš vadinčiau ne plakti, o ištrinti, išsukti. Manyčiau toks terminas mažiau klaidinantis ir aiškesnis
Atsakyti
Sonatina, turiu slyvu ar varskiniui tinginiui tinka?
Atsakyti
Jurblond, manau, kad slyvos turėtų tikti... g.gif
Atsakyti
Sonatina, tavo kriaušių - šokolado keksas nerealus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Skonis pasakiškas bigsmile.gif . Ir vyras buvo baisiai patenkintas, prašė kepti kiekvieną dieną rolleyes.gif . Tikrai pranoko visus mano lūkesčius 4u.gif .
Ainu kitų keksų receptus žiūrėti ax.gif .
Atsakyti
babouziuke thumbup.gif (nes aš su tokiu nerimu laukiau tavo žinutės... ax.gif tongue.gif )
Atsakyti
user posted image


user posted image
Mano kiaušinių vyniotinis ax.gif ax.gif kaip skanu mmm jumi, jumi......tik aš faršą pakepinau prieš tai,nes nebuvo laiko blush2.gif reikėjo greičiau mirksiukas.gif
Ir dar grybų padažą padariau,nu apsivalgymas.Įtrauktas į mūsų meniu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriuks: 26 rugsėjo 2006 - 19:08