Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

QUOTE(Sandriuks @ 2006 09 26, 20:06)
  Mano  kiaušinių vyniotinis ax.gif  ax.gif kaip skanu mmm jumi, jumi......tik aš faršą pakepinau prieš tai,nes nebuvo laiko blush2.gif reikėjo greičiau mirksiukas.gif
Ir dar grybų padažą padariau,nu apsivalgymas.Įtrauktas į mūsų meniu thumbup.gif  thumbup.gif


jeckau kaip skaniai atrodo bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

kur yra sis Sonatinos receptas? ax.gif
Atsakyti
Sandriuks, vyniotinis atrodo thumbup.gif Džiaugiuosi, kad patiko smile.gif

Neryte, tai yra Kiaušinių – faršo vyniotinis smile.gif
Atsakyti
O mes šiandien valgėme kiaulieną korėjietiškai ax.gif Labai patiko, mėsytė tokia minkštutė, tik kepiau gal kiek trumpiau, apie valandą smile.gif

O kokį faršą dedat į kiaušinių-faršo vyniotinį, kiaulienos ar jautienos, o gal pamaišyti? g.gif

Ir dar iškilo klausimas dėl obuolių - jogurto pyrago, kokį jogurtą naudoti, riebesnį, o gal liesesnį. O jei liesesnis tai gal išbėgs viskas? g.gif
Atsakyti
sonatina,kepiau sian keksiukus su ananasais,tik man jie gavos tokie be kepureliu,tiesus ,su forma lygus,o tu kajp krauni i formeles tesla darai kalniuka ,ar nubrauktai teslos dedi,tavo grazuoliai,o pas mane ne nesuprasi,kad keksiukai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WANDA: 26 rugsėjo 2006 - 20:55
QUOTE(AIRA @ 2006 09 26, 19:41)
O kokį faršą dedat į kiaušinių-faršo vyniotinį, kiaulienos ar jautienos, o gal pamaišyti? g.gif

Aš dėjau kiaulieną,bet manau galima improvizuot kas kaip mėgsta ax.gif ax.gif ir kokią mėgsta mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi issikepiau kiausu-farso apkepa. bijojau kad nepavyks suvyniot, bet pavyko kuo puikiausiai, visai skanu, tik kita karta nedeciau svogunu, jie man jauciasi, o as svogunu nemegstu.
Atsakyti
Baigia kepti kiaušinių-faršo vyniotinis.Nežiūrint vėlaus meto,bus rytoj vakarienei,dar pagaminsiu grybų padažiuką,arba jeigu labai tingėsiu,pasidarysim:majonezas+ketčupas ir traiškytas česnakėlis.Kas liečia gamybą,viskas okey.Gerai atlipo,susivyniojo. bigsmile.gif
Atsakyti
Grybų pyragas išbandytas thumbup.gif Labai skanus karštas su grietinę thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vakar dariau varskini tingini su slyvom, tik turbut cukraus per daug, nes man labai saldu, bet vyrukams mano thumbup.gif
Atsakyti
AIRA, malonu, kad kiauliena patiko smile.gif Aš vyniotinį dariau su kalakutienos faršu...
O jogurto riebumas pyrage manau visiškai nesvarbus, nes kiaušiniai viską surišą vis tiek...

WANDA, gaila, kad keksiukai nepatiko unsure.gif Mūsiškiams visiems tikrai patiko ir nebuvo jokio kvapo g.gif Tiesą sakant, vis aplenkdavau visus keksų ir pyragų receptus su avižiniais dribsniais, bet šįkart surizikavau - ir mes tikrai nenusivylėme smile.gif O kokius dribsnius naudojai?
Visur rašo, kad keksiukų formeles reikia užpildyti 2/3. Tai aš tiek maždaug ir dedu - per kelis milimetrus iki viršaus ir be kauburėlio smile.gif

Shiduh, smagu, kad vyniotinis patiko smile.gif Tai tu ir nedėk svogūnų, kam juos dedi, jei nemėgsti? g.gif Man atrodo, kad būna džiovintų svogūnų, gal juos galima sutrinti į miltelius ir naudoti ax.gif

Spygle, tikiuosi vyniotinis jums patiks 4u.gif

Elena, pyragas atrodo labai viliojančiai rolleyes.gif

Jurblond, smagu, kad tavo vyrukams tinginys patiko smile.gif O kokius sausainius naudojai?
Atsakyti
Sonatina, naudojau selgos, kaip tavo recepte buvo parasyta, vienas sokoladinis pakas, kitas ne biggrin.gif Labai skanu, tik as saldziai nemegstu, matyt dar slyvos saldumo dave. Bet jauciu kol grysiu is darbo jau nebebus ko valgyti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyriskis siandien paragoavo to farso kepsnio idaryto slyvom, morkom, kiausiais. Tai labai gyre, visaip taip rode: thumbup.gif Sake, mmmm, hmmm kaip skanu smile.gif
O galiausiai pareiske, kad skaniausiai tai cia slyvos smile.gif
Tai zvengiau visa ryta...
Atsakyti