Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

QUOTE(babouziuke @ 2006 09 25, 11:23)
Sonatina, gal gali patari  4u.gif .
Turiu gabalą kaulienos, noriu ją supjaustyti gabaliukais ir kaip nors su kuom nors pakepti ir patroškinti, bet nežinau su kuo. Atskirai kepinsiu daržovių mišinį.
Tai galvoju ar tą mėsa su kokiu sultiniu patroškinti ir kokios grietinėlės pilti  blush2.gif.
Nu nesugalvoju niekaip  unsure.gif .

Siūlau pabandyti Kiaulieną Korejietiškai 4u.gif Labai skanu rolleyes.gif Tik aš kai gaminau, vietoj cukraus dėjau medaus essen.gif
Atsakyti
Man iškilo klausimas dėl klasikinio Creme Brulee blush2.gif Tiksliau dėl tų indelių. Kaip suprantu, jie turi būti atsparūs karščiui ir viename indelyje išeina viena porcija (125ml)? O kaip gudriai išsisukti, kad nereikėtų pirkti daug indelių, jei man reikės maždaug 10 žmonių pavaišinti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
kriziuk, labai džiaugiuosi, kad pyragas visiems patiko smile.gif O dėl nuotraukų pasiskaityk štai čia 4u.gif

Dacor, ačiū, lauksiu daugiau atsiliepimų smile.gif

matre, malonu, kad vyniotinis patiko ax.gif

babouziuke, gal tikrai išmėgink kiaulieną korėjietiškai, kaip siūlo Letta g.gif

prieblanda, žinoma, gali padaryti viską viename inde, bet įdėjus kiekvienam į lėkštutę nebebus viso vaizdo... O ir šio deserto visas malonumas - kiekvienam pramušti susidariusią plutelę... g.gif Aš arba rinkčiausi kokį kitą desertą, arba vis dėlto įsigyčiau indelių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 25, 14:03)
Aš arba rinkčiausi kokį kitą desertą, arba vis dėlto įsigyčiau indelių...  g.gif


o kur tų indelių būna? Ir aplamai, senokai ieškau indelių užkepėlėms, bet.... Arba nematau, arba deficitas tongue.gif
Atsakyti
Jutare, aš pirkau Žana parduotuvėje Kaune, dar panašių mačiau Rimi Megoje...
Atsakyti
Aš tai dariau Creme Brulee paprastuose dubenėliuose. Na tokie, kur salotas valgom ar dribsnius su pienu ax.gif Jokių specialių orkaitei nepirkau ir Creme Brulee skaniai išėjo:) Nekasdieniškas skonis ax.gif

O va savaitaglį kepiau jogurtinį pyragą su obuoliais, kuris man turbūt nelabai gavosi. Šiaip skanus pyragas, bet nežinau ar obuoliai turėjo sukepti ar likti traškūs? Pas mane obuoliai kažko nesukepė g.gif Nors kepiau tai ilgiau nei recepte nurodyta. Man skanesnis buvo bruknių pyragas su jogurtu. Anas tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 25, 07:55)
Sandriuks, ir kaip pavyko svečių priėmimas? bigsmile.gif


Viskas pavyko neblogai,tik paukštienos nedariau,nes būtume nesuvalgę ax.gif ax.gif Tai palikau kitai dienai,padarysiu vyreliui pietums mirksiukas.gif Ačiū už rūpestį 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kepiau Sokoladini torta su kriausemis buvo labai skanu thumbup.gif tik kita karta deciau siek tiek daugiau cukraus, nes vaikam truko saldumo smile.gif
Sluoksniuotos teslos pyrageliai su bekonu ir sagos gavosi kone pagrindinis greitas uzkandis thumbup.gif labai super thumbup.gif
O varskinis tinginys seimynai patiko, bet man isvis nelabai patinka zalia varske, man ji veliasi blush2.gif taigi i populiariausiu sarasa neitraukiau, bet retkarciais gaminsiu mirksiukas.gif
O vistiena su darzovemis jogurto padaze gavosi labai skani thumbup.gif tik bulves siek tiek kietokos, kaip veliau pasiskaiciau, tikriausiai del to, kad dejau saldytas darzoves virsui blush2.gif
cia dar nepabaiga mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ajajaj kokia gera tema thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir kaip aš jos anksčiau nemačiau g.gif Porą mėnesių Lietuvoj atostogavau, tai valgyt nereikėjo daryti. Dabar vėl pas vyrą ruošiuosi, tai pradėjau po kulinarijos forumą šmirinėti. Lobis tavo tema, Sonatina thumbup.gif Kai grįšiu, tai pulsiu viską iš eilės gaminti bigsmile.gif
Atsakyti
Katik išviriau norvegišką žuvienę ax.gif Man labai patiko thumbup.gif
[attachmentid=71776]
Atsakyti
Kepu kiausiniu-farso vyniotini ax.gif Atrodo ir kvepia labai skaniai... Dar kepiau ananasinius keksiukus, ale man kazkas nesigavo blush2.gif Na, neturejau sviesto, tai aliejaus ipyliau, ale jauciu pamazinau miltu, nes sukrito labai... Paskui idejau daugiau miltu, tai antas kepimas gavosi gerai, tik dar neragavom, nes karsti ax.gif
Sonatina, tu daug kur naudoji zeles lapelius... O kiek tada det paprastos zele??? Gal kur minejai, ale nerandu blush2.gif
Atsakyti
Štai mano keksas su kriaušėmis ir šokoladu biggrin.gif
user posted image
Laaaaabai skanus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Man patiko, kad jis toks šlapias gaunasi bigsmile.gif
Sonatina, ar tai turi būt ar čia man tik taip gavosi? g.gif

O vištiena jogurtiniame padaže patiko mano vyrui, kuris nemėgsta visai vištienos blink.gif Vadinasi įvertinimas 100 balų iš 10 lotuliukas.gif Na, o man nelabai patiko bulvės iš to troškinuko, nes nuo padažo rūgštokos pasidarė unsure.gif Bet man svarbiausia, kad vyras ir mažoji įvertino thumbup.gif

Tokie mano šios dienos kepinių įspūdžiai 4u.gif
Atsakyti