Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno senamiesčio pagrindinė mokykla

Sveikos, mamytės,


Gal kas galit rekomenduoti mokytoją 2015 m. pirmokėlei šioje mokykloje? Gal yra dabartinių ketvirtokų mamyčių su komentarais paie savo mokytojas? Būčiau dėkinga...
Atsakyti
Ar yra čia prailginta grupė, iki kelintos valandos?
Kiek mokate (už mėn. ar val.)?
Ar esate patenkinti, ar vaikas noriai lieka prailgintoje grupėje?
Atsakyti
O sakykite, ar ši mokykla tik pradinė ar vis tik ir progimnazija?
Atsakyti
Progimnazija
Atsakyti
QUOTE(VaidaI @ 2015 01 17, 23:19)
Sveikos, mamytės,
Gal kas galit rekomenduoti mokytoją 2015 m. pirmokėlei šioje mokykloje? Gal yra dabartinių ketvirtokų mamyčių su komentarais paie savo mokytojas? Būčiau dėkinga...



Ketvirtokų mamytės atsiliepkite smile.gif
Atsakyti
Gal kuri mamytė galėtų rekomenduoti būsimų pirmokų mokytoją, galite ir per AŽ ar parašykite savo tel., perskambinčiau, ačiū
Atsakyti
QUOTE(eellii @ 2015 04 29, 15:13)
Gal kuri mamytė galėtų rekomenduoti būsimų pirmokų mokytoją, galite ir per AŽ ar parašykite savo tel., perskambinčiau, ačiū

Musu mokytoja buvo Loreta, ir teveliai ir vaikas labai patenkinti

Del prailgintos, bent siais metais yra iki 18 val, kainuoja 70 eur ct. valanda 4u.gif
Atsakyti
Gal kas gali parasyti busimu trecioku mokytoju pavardes 4u.gif .
Atsakyti
Gal zinote ka apie mokytojas: Vaiva Grajauskaitė ir Zita Bacevičienė 4u.gif Reikia apsispresti, pas kuria vaika vesti ax.gif
Atsakyti
Na kas pradejot šeis metais lankyti šią mokyklą, papasakokit įspūdžius. Kas gero , kas blogo, kaip su prailginta grupe? Taip pat domina siumetiniu ketvirtoku atsiliepimai apie mokytojas
Atsakyti
QUOTE(E-mergycka @ 2015 09 30, 08:44)
Na kas pradejot šeis metais lankyti šią mokyklą, papasakokit įspūdžius. Kas gero , kas blogo, kaip su prailginta grupe? Taip pat domina siumetiniu ketvirtoku atsiliepimai apie mokytojas


Mano sūnus eina į pirmą klasę smile.gif Na laiko dar nedaug praėjo, bet jau spėjau apie kaip ką pirmą įspūdį susidaryti. Sūnaus mokytoja Jolanta Skirbantienė man patinka, tokia griežtoka, reikli, bet randa visokių įdomių būdų kaip paskatinti vaikus mokytis smile.gif Dėl būrelių pačioje mokkykloje tai teko nusivilti nes jų labai mažai ir kaip kurių kaina visiškai nesąmoninga. O prailginta grupė man visiškas galvos skausmas. Na kiek teko vaiką pasiimti iš prailgintos grupės , tai ten visiškas bardakas, baisus triukšmas, daiktai išmėtyti po visą klasę, vaikai tiesiog ten būna ir n iekuo neužsiima. Aišku gi patys vaikai ir daro tą triukšmą ir bardaką, bet tai reiškia, kad pedagogė nemoka su jais susitvarkyti ir kažkokia veikla jų užimti ar sudominti. O kai pagalvoju, kad už tą nesamonę mokam daugiau nei už darželį tai ....... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nesamone00: 30 rugsėjo 2015 - 14:54
QUOTE(nesamone00 @ 2015 09 30, 16:54)
Mano sūnus eina į pirmą klasę smile.gif Na laiko dar nedaug praėjo, bet jau spėjau apie kaip ką pirmą įspūdį susidaryti. Sūnaus mokytoja Jolanta Skirbantienė man patinka, tokia griežtoka, reikli, bet randa visokių įdomių būdų kaip paskatinti vaikus mokytis smile.gif Dėl būrelių pačioje mokkykloje tai teko nusivilti nes jų labai mažai ir kaip kurių kaina visiškai nesąmoninga. O prailginta grupė man visiškas galvos skausmas. Na kiek teko vaiką pasiimti iš prailgintos grupės , tai ten visiškas bardakas, baisus triukšmas, daiktai išmėtyti po visą klasę, vaikai  tiesiog ten būna ir n iekuo neužsiima. Aišku gi patys vaikai ir daro tą triukšmą ir bardaką, bet tai reiškia, kad pedagogė nemoka su jais susitvarkyti ir kažkokia veikla jų užimti ar sudominti. O kai pagalvoju, kad už tą nesamonę mokam daugiau nei už darželį tai ....... doh.gif


Sutinku... Dėl prailgintos taip pat nusivylėm. Mokytoja jauna, nemokanti sudominti. Stengiasi, aišku, bet akivaizdu, kad nelabai kol kas gaunasi. Trūksta pedagoginės patirties.
Triukšmas prailgintoje klaikus. Telefonu neina susikalbėti, paprastai prašau išeiti iš klasės, kad galėtume suprasti vienas kitą.
Mūsų pirmokas eina beveik į visus būrelius. Sako, patenkintas.
Atsakyti