Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno senamiesčio pagrindinė mokykla

Maniskis lanko 4 klase, mokytoja Jolanta Grigaitiene. Jei kas nerimauja del to, kokia mokytoja rinktis, tai galiu tik pasakyti, kad visos mokytojos savaip geros. Jolanta rinkomes samoningai, bet manau kad nei kiek nebutume pralose pasirinke ir mokytojos Rasos, kuria vis matau vaikai apsikabine. Dabartiniu ketvirtoku mokytojos tikrai visos labai geros, o rinktis siulyciau atsizvelgiant i vaiko buda, temperamenta, apsilankius pas visas mokytojas ir spresti gyvai.
Atsakyti
Sveikos, mamos 4u.gif
Keliu temą į viršų, nes jau senokai bebuvo pasisakyta...Norėčiau daugiau sužinoti apie šią mokyklą. Mano mergina šiemet baigia pradinę mokyklą ir svarstome galimybę eiti į Senamiesčio pagrindinę nuo 5 klasės. Gal galėtumėte pasidalinti įspūdžiais apie šią mokyklą? Ar stipri mokslo atžvilgiu?
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2017 01 11, 00:21)
Sveikos, mamos  4u.gif
Keliu temą į viršų, nes jau senokai bebuvo pasisakyta...Norėčiau daugiau sužinoti apie šią mokyklą. Mano mergina šiemet baigia pradinę mokyklą ir svarstome galimybę eiti į Senamiesčio pagrindinę nuo 5 klasės. Gal galėtumėte pasidalinti įspūdžiais apie šią mokyklą? Ar stipri mokslo atžvilgiu?


Sveiki,
Atmosfera tikrai gera,vaikai visi išauklėti,tikrai nėra iš asocialių šeimų. Apie mokytojas nieko nežinau tik apie pradines, nes mano trečiokę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marie: 15 sausio 2017 - 08:54
QUOTE(marie @ 2017 01 15, 08:53)
Sveiki,
Atmosfera tikrai gera,vaikai visi išauklėti,tikrai nėra iš asocialių šeimų. Apie mokytojas nieko nežinau tik apie pradines, nes mano trečiokę smile.gif


Dėkui už info.
Bandysim pateikti prašymą į 5 klasę, tik reik sulaukt detalesnės informacijos vasarį, nes kol kas priėmimas nevyksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 16 sausio 2017 - 22:18
QUOTE(Spragtukas @ 2017 01 16, 22:18)
Dėkui už info.
Bandysim pateikti prašymą į 5 klasę, tik reik sulaukt detalesnės informacijos vasarį, nes kol kas priėmimas nevyksta.


Keliu temą į viršų😊
Gal pasidalintumėte atsiliepimais apie progimnaziją? Įstojo mano mergina į 5 klasę,tad norėčiau žinoti,koks mokymosi lygis,mokytojai?Gal apie būsimų penktokų klasių auklėtojus ką nors galite pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2017 06 02, 12:57)
Keliu temą į viršų😊
Gal pasidalintumėte atsiliepimais apie progimnaziją? Įstojo mano mergina į 5 klasę,tad norėčiau žinoti,koks mokymosi lygis,mokytojai?Gal apie būsimų penktokų klasių auklėtojus ką nors galite pasakyti?

Ir man idomu, nuo kitu metu planuojam i 5 klase sioje mokykloje.

Ar jus istojote paprastuoju budu, ar reikejo papildomu pastangu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereses @ 2017 08 31, 14:30)
Ir man idomu, nuo kitu metu planuojam i 5 klase sioje mokykloje.

Ar jus istojote paprastuoju budu, ar reikejo papildomu pastangu? smile.gif

Mes įstojom savo jėgom,arba paprastuoju būdu,kaip rašot.Ši progimnazija mums nepriklauso pgl gyvenamąją vietą,bet patekom.Pirmas mėnuo kol kas džiugina😊Žiūrėsim,kaip bus toliau.Spalį numatomas tėvų susirinkimas+psichologo paskaita.
PS.Klauskit,jei kas konkrečiai domina.
Atsakyti
Labas vakaras,

gal galėtų kas nors plačiau parašyti apie dabartines antrokų mokytojas: Juliją Garšvienę, Jolantą Grigaitienę ir Rasą Burbienę.

Kuri iš jų būtų tinkama vaikui kuris imlus mokslui ir galėtų jį dar labiau motyvuoti, sudominti?
O kuri turi moka sutarti ir turi kantrybės su visokiais vaikais?

Gal šioje temoje perskaičiau, kad nebuvo griežtos tvarkos dėvėti mokyklinę uniformą. Kokia situacija šiuo metu?
Kokia yra popamokinė veikla mokykloje?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 31 gruodžio 2017 - 00:21
QUOTE(Laimė @ 2017 12 30, 23:21)
Labas vakaras,

gal galėtų kas nors plačiau parašyti apie dabartines antrokų mokytojas: Juliją Garšvienę, Jolantą Grigaitienę ir Rasą Burbienę.

Kuri iš jų būtų tinkama vaikui kuris imlus mokslui ir galėtų jį dar labiau motyvuoti, sudominti?
O kuri turi moka sutarti ir turi kantrybės su visokiais vaikais?

Gal šioje temoje perskaičiau, kad nebuvo griežtos tvarkos dėvėti mokyklinę uniformą. Kokia situacija šiuo metu?
Kokia yra popamokinė veikla mokykloje?

Ačiū 4u.gif

na seip truputi aprasiau apie viena is siu mokytoju mirksiukas.gif
na su popamokykline veikla seip nekas-judrieji zaidimai,drama,choras,rangdarbiai(pas Virginija biggrin.gif )seip mokykla,kaip ir turi viena pagrindini sporta KVADRATAS biggrin.gif tai visos kuno kulturos pamokos daugiau linksta i si zaidima.Po pamoku'' sliauzioti ''mokykloj negalima,yra prailginta grupe(mokama)
Uniforma mokykloje reikalinga,bet nera pirmoj vietoj,nors 95 % vaiku eina su uniformom,tad tie kur be ju,patys buna ''baltom varnom''.Mokykloj karta i men buna spalvu diena(vaikas eina ara su uniforma arba isrinktos spalvos rubais biggrin.gif )klasese yra klases fondo -pinigu rinkimas.Ekskursijos taip pat nepigios,nes samdo autobusus 4u.gif
Atsakyti

Gal turite atsiliepimu apie busimas pirmoku mokytojas : Audrone ir Virginija? 

Atsakyti

Gal kas parduoda liemenę pirmokėliui?

Atsakyti
kokie naujausi atsiliepimai 5tokų ir vyresniųjų?
Atsakyti