Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienio kalbos

QUOTE(babouziuke @ 2006 10 04, 13:30)
Parsisųsti duoda, tik reikia mokėti  ax.gif .
Kai tik paspausi ant nuordos, iššoks langas. Ten matysi lentelę. Lentelės pabaigoje bus 2 mygtukai: Premium ir Free. Tau reikia spausti ant Free. Tada atsidarys naujas langas. Kažkur lango vidury pamatysi bėgančias sekundes. Tai sekundės pasieks 0 sekundžių, jų vietoje atsiras kažkokios raidės ar skaičiai ir šalia bus laukelis, į kurį tursi įrašyti ką matai (tos raidės ar skaičiai - dažniausiai jų būna 3). Kai įrašysi tuos raides ar skaičius, kuriuos matai, šone bus mygtukas Download. Jį paspausi ir prasidės siuntimas.



Tai aš tą žinau... Tik kad paspaudus "free" nebesikrauna skaičiukai ir rodo failo pavadinimą ir rašo, kad šis failas jau parsisiustas tiek ir tiek kartu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hermana @ 2006 10 04, 17:24)
Tai aš tą žinau... Tik kad paspaudus "free" nebesikrauna skaičiukai ir rodo failo pavadinimą ir rašo, kad šis failas jau parsisiustas tiek ir tiek kartu... g.gif


Rapidshare leidžia siųstis tik tam tikrą kiekį per tam tikrą laiką. Reikia laukti valandą, kad parsisiųstum likusias dalis. Ten turi būti parašyta, kiek laiko teks palaukti iki kito parsisiuntimo.
Atsakyti
Hermana siek tiek info idejau cia kaip pagelbet tokiais atvejais..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FAINulka@: 04 spalio 2006 - 18:12
Aš pasigedau literatūros italų k. mokintis blush2.gif
Kažką radau E-mule, bandau atsisiųsti.
Jei pavyks - galėsiu pasidalinti, bet kaip tai padaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 10 04, 19:11)
Aš pasigedau literatūros italų k. mokintis  blush2.gif
Kažką radau E-mule, bandau atsisiųsti.
Jei pavyks - galėsiu pasidalinti, bet kaip tai padaryt?  g.gif


ta prasme, pasigedai internete? nes siaip nusipirkti vadoveliu ar zodynu tikrai nera problema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2006 10 04, 20:07)
ta prasme, pasigedai internete? nes siaip nusipirkti vadoveliu ar zodynu tikrai nera problema ax.gif


Na pasigedau šioje temoje blush2.gif Pati ieškau (reikia ne man, dėl kito žmogaus stengiuosi), bet jei rasiu - su jumis pasidalinsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FAINulka@ @ 2006 10 04, 18:49)
Hermana siek tiek info idejau cia kaip pagelbet tokiais atvejais..


Aciu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Merginos, prieš tai puslapyje daviau nuorodą į prancūzų kalbos pradžiamokslį ASSIMIL. Ten yra tik knygutė be audio. Aš šiandien radau ir audio internete. Jeigu kam reikės, tai rašykit: duosiu eMule nuorodą arba blogiausiu atveju talpinsiu internete.

Beje, dar pasidalinsiu ką radau:
1. Le Petit Robert prancūzų kalbos žodynas. Neverstas į jokią kalbą, t.y. viskas tik prancūziškai. Man patiko, kad daug žodžių yra įgaesinta ir gali pasiklausyti tarimo. Na daug ten visko, man rodos yra ir veiksmažodžių formos ir dar daug gramatinių dalykų. (Kol pari prancūziškai nesuprantu, tai daug ir papasakoti negaliu blush2.gif ).
2. Dictionnaire Robert Collins - kitas žodynas. Čia prancūzų - anglų žodynas irgi sakyčiau visai nieko toks rolleyes.gif .

Viską radau per eMule. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 10 05, 08:58)
Merginos, prieš tai puslapyje daviau nuorodą į prancūzų kalbos pradžiamokslį ASSIMIL. Ten yra tik knygutė be audio. Aš šiandien radau ir audio internete. Jeigu kam reikės, tai rašykit: duosiu eMule nuorodą arba blogiausiu atveju talpinsiu internete.

Beje, dar pasidalinsiu ką radau:
1. Le Petit Robert prancūzų kalbos žodynas. Neverstas į jokią kalbą, t.y. viskas tik prancūziškai. Man patiko, kad daug žodžių yra įgaesinta ir gali pasiklausyti tarimo. Na daug ten visko, man rodos yra ir veiksmažodžių formos ir dar daug gramatinių dalykų. (Kol pari prancūziškai nesuprantu, tai daug ir papasakoti negaliu  blush2.gif ).
2. Dictionnaire Robert Collins - kitas žodynas. Čia prancūzų - anglų žodynas irgi sakyčiau visai nieko toks  rolleyes.gif .

Viską radau per eMule. ax.gif

Sveika, Assimil yra ir internete mp3 failiukai atskiroms pamokoms, jei reik galiu imest smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 10 05, 08:58)

Beje, dar pasidalinsiu ką radau:
1. Le Petit Robert prancūzų kalbos žodynas. Neverstas į jokią kalbą, t.y. viskas tik prancūziškai. Man patiko, kad daug žodžių yra įgaesinta ir gali pasiklausyti tarimo. Na daug ten visko, man rodos yra ir veiksmažodžių formos ir dar daug gramatinių dalykų. (Kol pari prancūziškai nesuprantu, tai daug ir papasakoti negaliu  blush2.gif ).
2. Dictionnaire Robert Collins - kitas žodynas. Čia prancūzų - anglų žodynas irgi sakyčiau visai nieko toks  rolleyes.gif .

Viską radau per eMule. ax.gif



Tai Le Petit Robert yra ir kompiuterinis variantas? Butu neblogai toki tureti smile.gif
Atsakyti
Laba diena, skaiciau nuo pradziu, bet matyt busiu praziopsojus ka.
Pradedu mokintis vokieciu kalba nuo siandien blush2.gif universitete pasirinkau kaip papildoma, paziuresiu kiek mane ten laikys ir ka as ismoksiu
Ar kas nors galetumet kas zint, ideti nuoroda i kokius psl kur galima mokintis visai visai nuo pradziu, kad butu patikrinta jau bandziusiu smile.gif

Va cia galiu ideti nuoroda i lt kalba, zinau, kad jums nereiks, bet gal kas turit draugu ar pan kurie nori mokintis, labai paprastai ir lengvai smile.gif
LIETUVIU KALBA INTERNETE
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 10 05, 11:26)
Laba diena,  skaiciau nuo pradziu, bet matyt busiu praziopsojus ka.
Pradedu mokintis vokieciu kalba nuo siandien  blush2.gif  universitete pasirinkau kaip papildoma, paziuresiu kiek mane ten laikys ir ka as ismoksiu
Ar kas nors galetumet kas zint, ideti nuoroda i kokius psl kur galima mokintis visai visai nuo pradziu, kad butu patikrinta jau bandziusiu smile.gif

Va cia galiu ideti nuoroda i lt kalba, zinau, kad jums nereiks, bet gal kas turit draugu ar pan kurie nori mokintis, labai paprastai ir lengvai smile.gif
LIETUVIU KALBA INTERNETE

Sveika prisijungusi 4u.gif .
O ko tiksliai reikia vokiečių kalbai: vadovėlių, gramatikos, audio pamokų?
Kokias dar kalbas moki? Nes dauguma litwratūros internete yra iš anglų arba rusų kalbų.



Hermana, Le Petit Robert yra kompiuterinis variantas 2005 metų, bet užima virš 500 MB. Jeigu turėsiu sveikatos ir kantrybės, tai gal sumesiu kurią dieną į internetą ax.gif .

Fainulka, ASSIMIL audio nebereikia man, nes jau radau šiandien. Nebent reikia dar kam nors, tai tada galėtum duoti nuorodas, nes aš siunčiausi per eMule. rolleyes.gif

O aš jau pradėjau po truputį mokintis iš Popovos ir Kazakovos vadovėlio (rusų kalbos). Man tas vadovėlis labai patinka, nes viskas labai aišku, o dar ir audio radau , tai iš viso fantastika. Svarbiausia man, kad ten pradedama nuo mokymo skaityti ir + prie viso šito eina gramatika ir naujo žodžiai thumbup.gif .

Fainulka, gal tu kur internete esi mačiusi proghramas Open Book 2.3 versiją su vaistukais ir French Before You know It Deluxe su vaistukais? Jau kur žinojau visur išknisau, ir eMule ir internetą, bet niekur nerandu verysad.gif .
Pas mane yra French before you know it Lite, bet ten nieko gero, nes negaliu savų žodžių įsidėti verysad.gif , o ten kas duota, tai tik lašas jūroje.
Tos abi programos yra skirtos mokytis iš kortelių.
Atsakyti