Įkraunama...
Įkraunama...

Asmens dokumentai: pasas, pažymėjimai, kortelės

darykis kortele - tai vidinis asmens dokumentas, lietuvoj turi galioti visur. Naujasis pasas - tik kelioninis dokumentas, ir tai nebe i visas salis reikalingas. Didziojoj daly Europos turetu pakakti korteliu. Jei domina keliones i kazkokias salis - reikia dometis, ka jos priima.

kendi - jei tu turi senojo pavyzdzio pasa - tai aisku, kad jis dar visur tinka, salia korteles.
Atsakyti
Tai kazkaip turiu ir pasa ir kortele, ale kur tik benueini, tai vis paso praso g.gif tai kazkaip keista, cia gal todel, kad ne visi jas dar turi? Siaip nesinori visur to paso tasytis, kortele butu patogiau g.gif
Atsakyti
Tai nesiokis tik kortele, kai reikalaus paso, irsversk akis, ir aiskinkis, kodel jo reikalauja. Nes pasas salies viduje tikrai nera reikalingas. Nezinau, nesusiduriau su tokiom problemom, man gal pastaruoju metu nelabai reikejo kokiu nors ypatingu reikalu tvarkytis, o bankuose ar panasiai, kur asmens pazymejimo papraso, tai korteles tikrai per akis.
Atsakyti
kai pakeiciau pavarde tai pasidariau tik kortele, nes neplanavau kazkur i uzsieni vykt, o dabar ir su kortele i uzsieni ramiai (kur nereikia vizos). o cia kai kazkas sako, kad visur reikalauja tik paso o ne korteles, taigi ta kortele ir pasas ( seno modelio) tas pats, tik is iprocio sako duokit pasa, nes vieni turi dar tuos senus pasus, o kiti, jau korteles, kai visiems pasibaigs senuju pasu galiojimai visi naudosis kortelem, o naujojo pavyzdzio pasa tik kelioninis dokumentas vykstant i " vizines" uzsienio salis.
Atsakyti
Zdurela, Kazkas aiskiai parase, kad be korteles tau neduos paso!!! Jei nori tik paso, tau pasakys : turit pasidaryt ir kortele, tik tada galesit rasyt prasyma pasui!!! O jei tau paso nereikia, t.y. jei nesiruosi vaziuot i uzsieni, tai tu jo ir nesidaryk! Pasidaryk tik kortele. Nes ji yra privaloma!!!! Uch..nu tikiuosi aisku tau jau... rolleyes.gif
Atsakyti
Aš kadangi buvau tokia protinga doh.gif kai prieš 3 metus tekėjau pasilikau ir savo ir paėmiau dar vyro pavardę 3 metus pragyvenau su ta litanija kai dabar patapau nestuke.gif , galvoju kuo tas mano mažius dėtas ir visą gyvenimą kai kur klaus reiks rokuot mamytės pavardę, tai dabar jau praėjau biurokratijos kelius pasilikau tik vyro pavardę ir kaip tik šiandien ėjau priduoti naujus dokumentus kad kšduotų ir PASĄ ir KORTELĘ, kortelė tik šiaip, o pasas man reikalingas kaip knygutė, kad ten ir vaikus ipaišytų, o ir į užsienį tenka karts nuo karto patraukti, ir vyrą įpaišys laugh.gif , nu vienžo man reikia visko kaip apžorai laugh.gif
Da eisiu naujas teises issiimsiu smile.gif
Atsakyti
Dabar nei vyro, nei vaikų, nei gyvenamosios vietos į pasą nepaišo wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Dikė @ 2004 09 23, 18:52)
Dabar nei vyro, nei vaikų, nei gyvenamosios vietos į pasą nepaišo wink.gif

KAip nefaina blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 09 23, 18:57)
KAip nefaina blink.gif

Todel, kad pasas dabar tik keliones dokumentas ir jis skirtas tik vizoms wink.gif
Atsakyti
QUOTE (zdurela @ 2004 09 16, 13:59)
nu bliamba is principo nesidarysiu abieju, arba viena arba kita! tik va ka? o tada kariausiu jei kur nors negalios **** gun_bandana.gif bash.gif box.gif

negali daryt vieno ARBA kito. Privalai daryti kortele, ir (jei nori) pasa.
Atsakyti
ponial umn.gif pasidariau jau kortam nes keliones nusimato tik i ten kur vizu nereik tai va ir liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 09 23, 18:57)
KAip nefaina blink.gif

Taip,taip.Būtent dėl to,kad nerašo gyvenamosios vietos,tvarkantis kokius nors popierius būtinai reikia turėti pažymą apie deklaruotą gyvenąmą vietą,ją galima išsiimti migracijos tarnyboje,banke sumokėjus berods 2 litus,tada su banko kvitu eini į migracinę tarnybą ir ten išduoda tą pažymą.Taip kad geriau ją jau turėti iš anksto išsiėmus ,ir kai jau tvarkais kokius nors dokumentus ją turėti su savimi(nes kortelėje nėra gyv.viet.įrašyta)nes patyriau savo kailiu ką reiškia kai siunčia nuo petrošiaus prie kermošiaus,o to laiko ir taip neprūdais cool.gif
Papildyta @ [mergetime]1096201603[/mergetime]
QUOTE (Žmona @ 2004 09 23, 18:57)
KAip nefaina blink.gif

Taip,taip.Būtent dėl to,kad nerašo gyvenamosios vietos,tvarkantis kokius nors popierius būtinai reikia turėti pažymą apie deklaruotą gyvenąmą vietą,ją galima išsiimti migracijos tarnyboje,banke sumokėjus berods 2 litus,tada su banko kvitu eini į migracinę tarnybą ir ten išduoda tą pažymą.Taip kad geriau ją jau turėti iš anksto išsiėmus ,ir kai jau tvarkais kokius nors dokumentus ją turėti su savimi(nes kortelėje nėra gyv.viet.įrašyta)nes patyriau savo kailiu ką reiškia kai siunčia nuo petrošiaus prie kermošiaus,o to laiko ir taip neprūdais cool.gif
Atsakyti