Įkraunama...
Įkraunama...

Asmens dokumentai: pasas, pažymėjimai, kortelės

Keisti man čia jūsų debatai, ką daryti: kortelę ar pasą...
Taigi kaip ir visame pasaulyje, kortelę naudoji šalies viduje, kur pasas net nepripažįstamas, o išvažiuodamas į užsienį turi kelioninį pasą. O dėl vaikų ir vyrų įrašymą į pasą, tai iš viso absurdas blink.gif Taigi čia mano reikalas, kiek aš tų vyrų turėjau ir kiek vaikų su jais užgyvenau (valstybinės įstaigos turi bendras duomenų bazes, kur ir taip apie mane viską nuo A iki Z žino).
Čia kaip ir su SODROS pažymėjimu. Koks kieno reikalas, kiek aš darboviečių pakeičiau ir koks ten buvo mano atlyginimas. Tai tikrų tikriausias mano teisių pažeidimas mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
Keisdama pavarde dariausi ir pasa, ir kortele. Vaziuojant i ES salis absoliuciai jokiu problemu neiskyla paduodant kortele. Is pradziu buvo nedrasu, nes teko girdeti, kad vos tik istojus i ES, korteliu nepriimdavo. Dabar tikrai jokiu problemu. As dziaugiuosi, kad atsirado toks dalykas, kaip asmens tapatybes korteles - vietos mazai uzima, nenusitrins kaip pasas.
Atsakyti
Sveikos, Na lyg tokios temos ir neradau, o gal ne ten ieskojau ? g.gif
Noretume vasaros atostogas praleisti netolimame uzsienyje vacation4.gif , tad reikia paso vaikui. Gal kas esat dare ? Kokiu reikia dokumentu, ar turi dalyvauti abu tevai, per kiek laiko padaro, ir panasus dalykai.
Kadangi esame registruoti Siauliuose tai nenoretume lakstyti kelis kartus.
O jei visdelto jau yra tokia tema, busiu dekinga uz nuoroda. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš neseniai dariau. Reikalinga viena nespalvota dokumentinė nuotrauka, reikėjo užpildyti prašymą specialios formos, turėti gimimo liudijimą, parodyti vaiką, būti susimokėjus 30Lt mokestį banke ir turėti kvitą. Čia 30Lt, jei darai neskubos tvarka per 30d., bet padarė greičiau, per dvi nepilnas savaites. Ar reikia abiems tėvams būti, nežinau, mes buvom abu, bet vyro jokio dokumento nereikalavo, tai gal ir nereikia.
Atsakyti
Reikia abiejų tėvų pasų ir vaiko gimimo liudijimo kopijų (bet būtina turėti ir originalus), nespalvotos pasinės nuotraukos ir būtinai pačio vaiko mirksiukas.gif O mokestis priklauso nuo to, per kiek laiko padarys 4u.gif
Atsakyti
Jauciu kad didziausia problema bus nufotografuoti vaika. doh.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
būtinai nespalvota?
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2005 05 22, 23:28)
būtinai nespalvota?

Ne, mes darėm su spalvota. Ir abu tėvai nebūtini, tik reikia žinoti paso duomenis.
Atsakyti
Siaip tai visiems naujiems dokumentams reikia nespalvotų nuotraukų, nes jas visas nuskenuotas deda.
Atsakyti
Laba diena iskilo tokia problemele reikia pasikeist pasa. Teisingiau net nepasikeist, o is naujo darytis, nes ji praradau. Kur kreiptis? Gal yra viena konkreti Kaune vieta kur galima pasidaryt nauja pasa. Kokia tai procedura? Kokiu dokumentu reikia norint isigyti pasa?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(ainute @ 2005 07 12, 15:58)
Laba diena iskilo tokia problemele reikia pasikeist pasa. Teisingiau net nepasikeist, o is naujo darytis, nes ji praradau. Kur kreiptis? Gal yra viena konkreti Kaune vieta kur galima pasidaryt nauja pasa. Kokia tai procedura? Kokiu dokumentu reikia norint isigyti pasa?

Ačiū


Man regis turi kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos pasų poskyrį smile.gif
Atsakyti
Susirask čia pasų poskyrį, kuriam priklausai pagal deklaruotą gyvenamą vietą, ir pasiskambink, pasakys viską tiksliau mirksiukas.gif
Atsakyti