Įkraunama...
Įkraunama...

Asmens dokumentai: pasas, pažymėjimai, kortelės

QUOTE(jurgiuxm83 @ 2009 11 10, 19:47)
Gal kas galit pasakyt jei rytoj is pat ryto nulekciau i pasu poskyri darytis paso skubos tvarka per viena diena ar jie man padarytu per pusdieni?? 4u.gif



daro per viena darbo diena jei ryte iki 11 nueiesi kieta diena gausi taip rasoma taisyklese
Atsakyti
Labas vakaras,

Mano paso galiojimo laikas baigiasi ,korteles neturiu tai ka man darytis kortele ar butinai ir pasa , ir kortele. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anetė @ 2009 11 18, 21:16)
Labas vakaras,

Mano paso galiojimo laikas baigiasi ,korteles neturiu tai ka man darytis kortele ar butinai ir pasa , ir kortele. g.gif



klaip nori kortele arba kortele+pasa, vien tik paso negalima 4u.gif
Atsakyti
ar zinote merginos kada isigalios tas naujas istatymas, kai pasus galesi darytis bet kuriam migracijos poskiry, o ne tik pagal deklaruota vieta? g.gif
Atsakyti
Laba,per remontus pasimete dukros gimimo liudijimas,man nauja ji isduos metrikacijos biuras ar tik dublikata?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 22 lapkričio 2009 - 16:29
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 11 22, 16:29)
Laba,per remontus pasimete dukros gimimo liudijimas,man nauja ji isduos metrikacijos biuras ar tik dublikata?

Gimimo liudijimo originalas yra tik vienas. Kadangi jis pasimetęs, Jums išduos dublikatą 4u.gif
Atsakyti
sveiki...mano paso galiojimas baigsis po 11 mėnesių ,o aš būsiu užsienyje...keisti paso šiuo metu negaliu ,...ar aš galiu daryti tapatybės kortelę ,pasiliekant pasą...?
Atsakyti
QUOTE(laimabuz @ 2009 11 25, 11:58)
sveiki...mano paso galiojimas baigsis po 11 mėnesių ,o aš būsiu užsienyje...keisti paso šiuo metu negaliu ,...ar aš  galiu daryti tapatybės kortelę ,pasiliekant pasą...?



taip gali tapatybes kortele issimti ir pasilikti galiojanti pasa
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2009 11 20, 11:22)
ar zinote merginos kada isigalios tas naujas istatymas, kai pasus galesi darytis bet kuriam migracijos poskiry, o ne tik pagal deklaruota vieta?  g.gif

kad dar neįsigaliojo,tai tikrai 4u.gif nes kątik darėm pasą savo pupai, tai turėjom važiuoti ten,kur prisiregistravę verysad.gif o kai klausėm darbuotojos, ar nežino,kada pariims naują įstatymą, tai sakė nežino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 11 25, 15:28)
taip gali tapatybes kortele issimti ir pasilikti galiojanti pasa

smile.gif ačiū
Atsakyti
ziurekit merginos, as nebesusigaudau visai, kaip suprantu vieno paso darytis negalima, automatiskai turi darytis ir kortele, o kortele viena gali darytis, dar vis taip pat, niekas nepsikeite? nes kaip suprantu pasas galioja visur , o tapatybes kortele tik ES?
o vaikams uztenka kad ir tik paso, tapatybes korteles nereikia papildomai daryt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 11 19, 07:14)
klaip nori kortele arba kortele+pasa, vien tik paso negalima  4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti