Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas,

Merginos, žinot ką.. Supratau unsure.gif Paskaičiau apie nesėkmingus važinėjimus (papildomus prieš egzaminą) ir prisiminiau save, kai atvažiavau į Kauną diena prieš egzaminą, su instruktoriumi susitikti. Susitikom. Važiuojam, o jis nuo pradžių pat kažkaip diriguot man pradėjo blink.gif Nu bet taip, lyg pirmą kartą važiuočiau. Iš pradžių piktinaus baisiai sau viduje, o paskui patikėjau doh.gif
O ta baimė ir nesisekimas manau labai paprastas dalykas. Vienus iš paskutiniųjų važiavimų mes save bandome. Nors ir nesąmoningai manau kiekviena galvoja - na, tarkim šiandien egzaminas, žiūrim kaip čia seksis.. Nu ir pasiseka aišku.. Nes nebežiūri į tai kaip į eilinį pasivažinėjimą. O ir patį egzą reiktų tokiu laikyti, pradinis važiavimas, po kurio bus ooooi kiek daug, ir sėkmingesnių ir ne. Va taip.
Atsiprašau, jei į pievas nuklydau, ale toks noras pasisakyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 11 16, 15:21)
bet mane praleido lotuliukas.gif

Tai kad tave egzaminuotojas sulaikė tongue.gif

QUOTE(Olita @ 2006 11 16, 15:58)
Ai, nu čia tik teorijos, sorry, kad teršiu etery  blush2.gif

Ir nebūtinai teisingos, aip ir maniškė. Lygybė tongue.gif
Atsakyti
Atvaziavau i egzamina labai anksti, nes norejau pamatyti, kaip yra laikoma aiksteleje. Prastovejau as ten apie pusantros valandos. Tiek prisiziurejau! Is 10-ies laikiusiuju i miesta isvaziuodavo tik 3-4 . Pasidare labai baisu doh.gif . Buvo vienas egzaminuotojas, pas kuri prie mano akiu neislaike nei vienas blink.gif Galiu pasakyti, kad isibegejimo pratimo Vilniuje tikrai nera. Daugiausia klaidu, kaip pastebejau, dare ant estakados. Man pasiseke: egzaminuotojas is pradziu pasirode labai grieztas, bet kai as ji paklausiau ar galiu kalbetis su savimi (perskaiciau patarima Jusu forume ACIU! ), tai nusijoke ir visai kitaip i mane paziurejo. Aiksteleje padariau tik viena klaida: pasitaike parkavimas sonu prie bortelio, tai as nors ir is pirmo karto gerai padariau (jis man po to apie tai pasake), norejau padaryti dar geriau ir pasitaisiau, o kiekvienas papildomas atbulines pavaros ijungimas laikomas klaida. Zodziu aiksteleje viskas buvo OK. O mieste padariau keleta klaidu, pati is karto jas pastebejau, iskeikiau save ir pasitaisiau. Jam patiko. Kai grizome, is karto pasake kad islaikiau ir liepe eiti i antra auksta kol pakvies. Vat ir viskas. Tiesa, dar noriu pridurti, kad bijojau laba, bet kai atsisedau uz vairo, baime kazkur is karto dingo biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti