Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas,

QUOTE(vetuke @ 2006 11 16, 09:35)
laikiau du kartus,  blink.gif  kitą ketvirtadienį laukia trečias kartas   fear.gif
O pratimas tikrai yra, gal čia vilniuje tik nėra  g.gif


Nervus i konservus ir sekmes 4u.gif
Draugas mokosi vairuoti, klausiau del pagreitejimo, sake, kad nera, matyt, Vilniuj ir Kaune skirtingai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukutis: 16 lapkričio 2006 - 09:09
QUOTE(agniukutis @ 2006 11 16, 09:08)
Draugas mokosi vairuoti, klausiau del pagreitejimo, sake, kad nera, matyt, Vilniuj ir Kaune skirtingai...

Tai tagu jis pasako kai lakys, o ne kai mokosi tongue.gif Aš aikštelėj to irgi nesimokiau smile.gif Vieną kartą pabandėm kely ir to užteko per akis.
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 11 16, 10:28)
Tai tagu jis pasako kai lakys, o ne kai mokosi tongue.gif

Mano vienas pažįstamas laikė aną savaitę, sakė, nebuvo jam tokio schmoll.gif

Beje, kažkada dėl statistikos kėlei mintį, kad rugsėjį labai daug išlaikiusiųjų, tai radau senoviniam regitros puslapy (naujam kažkodėl nėra g.gif ) - čia pasirenki kokios nori statistikos, ir pamatai, kad jokio šuolio rugsėjį nebuvo schmoll.gif , čia pas mus grynai dėl tarpusavio palaikymo viskas taip gražiai susidėliojo thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif sakitau ir niekaip nesuprantu, ka cia galetu reiksti :ir isvaziuojant is salutinio "uzkisau" pagrindiniu vaziuojanciai. ta masina buvo gana toli, ir buciau 100% pravaziavus, o jis sustabde masina (tuo metu galvojau kad jau islaipins mane is masinos ir pravarys doh.gif ) o jis tik paaiskino, kad negaliu stumti tos masinos i kita juosta.''

ka reikia- negaliu stumti tos masinos i kita juosta??? kaip ten buvo?
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 11 16, 09:39)
Beje, kažkada dėl statistikos kėlei mintį, kad rugsėjį labai daug išlaikiusiųjų

tai aš tik mintį audžiau, ne statistika rėmiaus smile.gif Be to naujų pati rašai, kad nėra tongue.gif

QUOTE(Olita @ 2006 11 16, 09:39)
čia pas mus grynai dėl tarpusavio palaikymo viskas taip gražiai susidėliojo  thumbup.gif

Supratau, - akcija "dalyvauk supermamoje ir išlaikysi iškart" tongue.gif

QUOTE(Mykole @ 2006 11 16, 10:01)
ka reikia- negaliu stumti tos masinos i kita juosta??? kaip ten buvo?

Matyt, kad turi palaukt kol ji pravažiuos, o ne tikėtis, kad pamačius įvažiuojančią iš šalutinio pasitrauks į kitą juostą ir užleis kai to visai neprivalo daryti.
Atsakyti
Merginos man depresija cray.gif cray.gif cray.gif siandien vairavau cia ja mano n-oji pamoka verysad.gif o taip targiskai nesu vaziavusi net 16 budama sad.gif nezinau kas uzejo verysad.gif jei taip vaziuosiu per egza fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alleksandra: 16 lapkričio 2006 - 11:44
QUOTE(vetuke @ 2006 11 16, 10:35)
laikiau du kartus,  blink.gif  kitą ketvirtadienį laukia trečias kartas  fear.gif
O pratimas tikrai yra, gal čia vilniuje tik nėra  g.gif


nesinervuok (lengva pasakyti biggrin.gif nes pati oj kaip jaudinausi) bet nors pasistenk susikaupti, ir jau vaziuodama galvok veksmu seka, as visada galvoj pramesdavau, kad tik neatleisciau sankabos ant kokios pavaros, nes esuu megeja pamirsti ijungti laisva kai sustoju biggrin.gif

QUOTE(Olita @ 2006 11 16, 11:39)
Mano vienas pažįstamas laikė aną savaitę, sakė, nebuvo jam tokio  schmoll.gif


na nevisiems jis buna, nzn kaip gal papuola, o gal kituose miestuose nera, bet Kaune tai yra ax.gif

QUOTE(Mykole @ 2006 11 16, 12:01)
blink.gif  sakitau ir niekaip nesuprantu, ka cia galetu reiksti
ka reikia- negaliu stumti tos masinos i kita juosta??? kaip ten buvo?


tai va taip buvo : as is salutinio sukau i pagrindini, ir matau kas pagrindiniu atvaziuoja masina, ji gan toli, todel as pasiruosiau vaziuoti, ana masina is pirmosios pasuko i antraja, kad atlaisvintu man vieta biggrin.gif mato gi kad egzaminas, na tai ir egzaminatorius mane sustabde ir paaiskino, kad nesvarbu, ar spesiu ar ne, turiu ji praleisti, ir negaliu jo stumti i antra juosta mirksiukas.gif

QUOTE(Patieška @ 2006 11 16, 13:06)
Matyt, kad turi palaukt kol ji pravažiuos, o ne tikėtis, kad pamačius įvažiuojančią iš šalutinio pasitrauks į kitą juostą ir užleis kai to visai neprivalo daryti.


bet mane praleido lotuliukas.gif

QUOTE(alleksandra @ 2006 11 16, 13:40)
Merginos man depresija  cray.gif  cray.gif  cray.gif siandien vairavau cia ja mano n-oji pamoka  verysad.gif  o taip targiskai nesu vaziavusi net 16 budama sad.gif nezinau kas uzejo  verysad.gif  jei taip vaziuosiu per egza  fool.gif


nusiramink, viskas bus gerai, pamatysi rolleyes.gif
Atsakyti

Raminkis, Aleksandra, buna dienu kaip tyčia. Sveikinu Airinuke su sekmingu egzaminu.

Siandien vaziavau papildoma vaziavima, tiesiog tragedija doh.gif po neislaikyto egzo taip baisu, kad net vairo nenulaikau doh.gif instruktorius vis prilaikydavo doh.gif . Nu vaziavom siandien prie Regitros, sustojom ir uzstatem kitas masinas aiksteleje. Instruktorius sako, "as cia greitai, del technikines tik paklausiu... jei kas vaziuos tai biski i prieki pavaziuok..." Ir kai tycia prireike gi vienai masinai isvaziuoti doh.gif Matau isijunge atbulines lempos, biski pavaziuoja ir sustoja ir vel pajuda is vietos ir sustoja... Akivaizdus zenklas, kad isvaziuoti nori, o as trukdau... Galvoju Dieve padek, kad tik i ka neatsiremciau ar nesubraizyciau... Garsiai kartodama ka turiu is eiles padaryti pajudejau is vietos, pavaziavau ir sustojau, o jau stresas koks... Dabar galvoju, o kada nors teks vienai vaziuoti, kaip tada bus? Jei cia is vietos pajudeti baiminuosi?
Atsakyti
QUOTE(nicci @ 2005 08 09, 18:48)
Viksva, knygyne pažiūrėk - yra tokia knygutė, kur pateikta techninių klausimų, testų ir pan. Ji naudinga.

Parkuojantis pasitaisyti galima tik vieną kartą - kai parkuojiesi iš šono, tai galima dar kartą pavažiuoti į priekį. Kitais atvejais - neleidžiama bandyti iš naujo.



netiesa, tiek parkuojantis is sono , tiek parkuojantis atbula galima dar karta pavaziuoti i prieki ir vel bandyti dar karta atbulom. o kitos uzduotys is pirmo karto turi buti atliktos
Papildyta:
QUOTE(vituly @ 2006 01 12, 09:20)
Pasiskambink į pačią Regitrą manau ten tau atsakys į šį klausimą 4u.gif



na as kai baiggiau kursus mokykloje, tai cia buvo gal pries 3 gal ir pries 4 metus, o egzaminus issilaikiau tik siemet... viskas tvarkoj, kol medicinine galioja, tol jokiu problemu, o pazymejimas galioja kiek reikia, juo tik parodai, kad baigiai kursus, o jei butu galiojimas nustatytas, tai juk ant pazymejimo butu parasyta iki kada galioja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 11 16, 12:06)
tai aš tik mintį audžiau, ne statistika rėmiaus smile.gif Be to naujų pati rašai, kad nėra  tongue.gif
Supratau, - akcija "dalyvauk supermamoje ir išlaikysi iškart"  tongue.gif

Nu yra taigi rugsėjis - kuris niekuo nesiskiria nuo visų kitų mėnesių...
Jo, jo akcija panaši lotuliukas.gif Kažkaip tada buvo ypatinga atmosfera forume, labai daug palaikymo buvo, dabar to mažiau unsure.gif Ai, nu čia tik teorijos, sorry, kad teršiu etery blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(alleksandra @ 2006 11 16, 12:40)
Merginos man depresija  cray.gif  cray.gif  cray.gif siandien vairavau cia ja mano n-oji pamoka  verysad.gif  o taip targiskai nesu vaziavusi net 16 budama sad.gif nezinau kas uzejo  verysad.gif  jei taip vaziuosiu per egza  fool.gif

Ai, šiandien durna diena kažkokia, visi skundžiasi, ne tik vairuojantys unsure.gif
O kitas dalykas - kaip man sakė - viską, ką galėjai padaryt ne taip, jau padarei per šią pamoką, reiškia, per egzą nepadarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos. Jau 2-3 savaites skaiciau si foruma, sekiau visas temas, susijusias su vairavimo egzamino laikimu, bet rasyt - nerasiau, nes nebuvau prisiregistravusi. Bet siandien noreciau pasidalinti savo dziaugsmu su Jjmis: as islaikiau thumbup.gif is pirmo karto thumbup.gif Net pati dar netikiu! Laikiau Vilniuje, tad jei yra kokiu klausimu apie egzamino eiga ar pan, klauskite.
Atsakyti
QUOTE(MONAko @ 2006 11 16, 17:03)
as islaikiau  thumbup.gif  is pirmo karto  thumbup.gif    Net pati dar netikiu! Laikiau Vilniuje, tad jei yra kokiu klausimu apie egzamino eiga ar pan, klauskite.

Šaunuolė esi thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
O TU papasakok viską be klausimų, gi toms, kas tik ruošiasi, viskas įdomu, prisimink, ką Tu norėjai sužinot prieš egzą, ir pasakok - klok viską detalėm, gi viskas visiems įdomu, kaip ten tie žvėrys egzaminuotojai kankina lotuliukas.gif
Atsakyti