Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas,

tai va, rasau dar karta, si karta reikes nukopijuoti ka parasiau, kad vel nedingtu viskas


Nugis, isedau i masina, kojos ziauriai debejo is baimes ar streso, nezinau net kodel, net is pradziu neradau kaip veidrodelius atsireguliuoti doh.gif na paskui leido priprasti prie masinos, apvaziavau ratuka, sako :kai busi pasiruosusis, vaziuok ant estakados. Uzvaziavus net 2k uzgesau blush2.gif per greitai atleidinejau sankaba. Patare neskubeti ir susikaupti. Nuo estakados, liepe apsisukti kiemelyje, paskui ivaziavimas i garaza, pagreitejimas (beje, net nepamenu ant kiek isibegejau, gal 30 pasiekiau, nezinau, nemaciau is tos baimes, ir dar vienu metu sumete mane, galvojau izvaziuosiu uz linijos blink.gif bet jis man nieko nesake, paskui sako : dar viena figura, ir vaziuosim is aiksteles, tai pakliuvo ta naujoji, su ja gerai susitvarkiau, nors labai bijojau kad neuzvaziupciau ant linijos su priekiniu ratu, dar paklausiau ar neuzvaziavau, tai egzaminatorius atsake, kad nezino, nemate biggrin.gif

tai va, isvaziavus i gatve, is karto kakodel pasimeciau g.gif 2 kartus uzgesau prie sviesoforu biggrin.gif o tada tai jau sustresavau siaubingai doh.gif apvaziavom ta zieda, visu studentu vadinama velnio ziedu lotuliukas.gif sako, ant jo daug kas "pasimauna", bet nelabai suprantu kaip tengalima kazka ne taip padaryti g.gif
tai va, pasakoju toliau, vaziuoju link veterinarijos akademojos, viskas lyg ir gerai (tiesa, visalaik vaziavau 40-50 greiciu, ir 3 pavara rolleyes.gif ) na ir ka, artejant prie sankryzos, (ant kurios irgi daug kas "susimauna") padariau klaida. Pati nesupratau kokia, ir jo klausiau, sako nesakysiu blink.gif apvaziavom ratuka, ir vel i ta pacia vieta kur padariau klaida, ir supratau, taigi buvo STOP zanklas, o as tik pristabdziau o nesustojau ir pasukau kur liepe doh.gif na sako, matau kad zinai savo klaida, vaziuojam tiesiai, ir jei neadarysi klaidos daugiau, bus viskas gerai. Vaziuoju tau tokia gan patenkinta, ir isvaziuojant is salutinio "uzkisau" pagrindiniu vaziuojanciai. ta masina buvo gana toli, ir buciau 100% pravaziavus, o jis sustabde masina (tuo metu galvojau kad jau islaipins mane is masinos ir pravarys doh.gif ) o jis tik paaiskino, kad negaliu stumti tos masinos i kita juosta. Na vaziuoju jau link regitros, ir mintyse jau galvoju, kokia cia diena uzsiregistruoti kitam egzaminuj....ivaziuojant i aikstele vietoj 2 imeciau 4 pavara blush2.gif (klaidu kaip sakant milijonas) sustojau, jis sako : kiek vairavimu turejau, sakau visus ir papildomai kelias. Jis : na nezinau Airina, ka man su tavim daryti. doh.gif sedziu be dvsios ir veido tokia, karstis musa, ir sako,: NA GERAi, eime su manimi" as taip tik blink.gif bigsmile.gif thumbup.gif pati nesupratau, kad galejo taip pasakyti, na ir va, viskas lotuliukas.gif

beje, aiksteleje, kai jau abejojau ar bus gerai, paklausiau ar galiu pavaziuoti i prieki, tai jis atsake, kad pavaziuosiu kai matys kad jau vaziuoju uz ribu, bet neprireike taisyti ax.gif

beje, manes visiskai nieko neklausinejo, ir manau jei butu paklauses ko nors tikrai nzn ar buciau ka pasakius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airinuke_1: 15 lapkričio 2006 - 15:48
Nu, šaunu, o sako, baisūs tie egzaminuotojai g.gif , nieko jie nebaisūs, kaip matom, atlaidūs thumbup.gif (žiū, net kritines atleidžia - man mano supratimu, irgi kritinę atleido wub.gif ), o gal tiesiog reik mokėt su jais elgtis? lotuliukas.gif
Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 11 15, 17:45)
Nu, šaunu, o sako, baisūs tie egzaminuotojai  g.gif , nieko jie nebaisūs, kaip matom, atlaidūs  thumbup.gif (žiū, net kritines atleidžia - man mano supratimu, irgi kritinę atleido  wub.gif ), o gal tiesiog reik mokėt su jais elgtis?  lotuliukas.gif
Šaunuolė  thumbup.gif


ai nzn, as is vis mazai kalbejau su juo, tik ki jau buvo butina, tada prasiziodavau biggrin.gif bijojau susipainioti. Na kaip as sakau, kad islaikiau, tik "per Marytes plauka" biggrin.gif nes klaidu pridariau daug, ir kritines net 2 mano supratimu, na to stop zenklo jis kazkaip man neuzskaite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airinuke_1: 15 lapkričio 2006 - 16:02
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 11 15, 16:48)
ai nzn, as is vis mazai kalbejau su juo, tik ki jau buvo butina, tada prasiziodavau biggrin.gif  bijojau susipainioti. Na kaip as sakau, kas islaikiau, tik "per Marytes plauka" biggrin.gif  nes klaidu pridariau daug, ir kritines net 2 mano supratimu, na to stop zenklo jis kazkaip man neuzskaite

Bet tu ir saunuole, as jauciu po klaidu visai sustresuociau ir nebegaleciau vaziuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alleksandra @ 2006 11 15, 17:50)
Bet tu ir saunuole, as jauciu po klaidu visai sustresuociau ir nebegaleciau vaziuoti  verysad.gif


na zinok jau kai padariau klaida, tai apie jas negalvojau, galvojau kaip cia kitos nepadarius, ir kai vaziuoji, tai jau tik vaziuoji, nebera laiko galvoti, kad bijai ar pan rolleyes.gif
Atsakyti
Kodėl man nepatenka atlaidūs instruktoriai verysad.gif Arba aš tikrai nemoku bendrauti cry.gif O Airinuke esi šaunuolė taip išsisukai iš situacijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 11 15, 16:37)
pagreitejimas (beje, net nepamenu ant kiek isibegejau, gal 30 pasiekiau, nezinau,

Pala, tai vis tik yra dar tas pratimas? Daug kas sako, kad jau nebėr blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 11 15, 21:17)
Pala, tai vis tik yra dar tas pratimas? Daug kas sako, kad jau nebėr  blink.gif

deja yra 4u.gif
Atsakyti
tai kad jo nėr ko bijot - lengvesnių turbūt nebūna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 11 15, 21:35)
tai kad jo nėr ko bijot - lengvesnių turbūt nebūna smile.gif

Vakar vaziavau su instruktoriumi, jis sake, kad nebera sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2006 11 15, 21:39)
Kodėl man nepatenka atlaidūs instruktoriai  verysad.gif Arba aš tikrai nemoku bendrauti  cry.gif O Airinuke esi šaunuolė taip išsisukai iš situacijos  thumbup.gif


tai kad is majo puses jokio bendravimo nebuvo, norejau paklausineti siaip sio be to, bet galvoju, geriau patylesiu, nes paskui dar leptels, kad esu issiblaskiusi ax.gif o tu kelis kartus jau laikei?

QUOTE(Olita @ 2006 11 15, 22:17)
Pala, tai vis tik yra dar tas pratimas? Daug kas sako, kad jau nebėr  blink.gif


taip, yra, ir visiems ji duoda, kiek laukdama ziurejau, visi vaziavo juo rolleyes.gif

QUOTE(Patieška @ 2006 11 15, 22:35)
tai kad jo nėr ko bijot - lengvesnių turbūt nebūna smile.gif


na man ir taip atrode, bet mane sumete, ir zinau kodel, nes ne visiskai tiesiai buvau atsistojus ant starto, nes man kitaip neisejo uz posukio ztsistoti, tai padaviau atbulini, truputi patiesinau, ir vis tiek nelygiai atsistojau doh.gif

QUOTE(alleksandra @ 2006 11 15, 22:52)
Vakar vaziavau su instruktoriumi, jis sake, kad nebera sad.gif


g.gif nu tai kad yra mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 11 15, 22:25)
tai kad is majo puses jokio bendravimo nebuvo, norejau paklausineti siaip sio be to, bet galvoju, geriau patylesiu, nes paskui dar leptels, kad esu issiblaskiusi ax.gif  o tu kelis kartus jau laikei?
g.gif  nu tai kad yra mastau.gif

laikiau du kartus, blink.gif kitą ketvirtadienį laukia trečias kartas fear.gif
O pratimas tikrai yra, gal čia vilniuje tik nėra g.gif
Atsakyti