Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią brangiausią dovaną esate sau pasidovanojusi

QUOTE(ERROR @ 2007 04 12, 20:20)
ne stukyte,o max 100 lt dameciau ,krepsi pirkau tavo kompui smile.gif


Pamiršau doh.gif kazkam kitam matyt dadėjai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2006 09 14, 15:50)
Suknele-500lt,O siaip brangius daiktus man perka vyras.Ypac megstu brangiu ir prabangius kvepalus... 4u.gif

as irgi turiu silpnybe geriems brangiems kvepalams bigsmile.gif kaip tik siandien gavus alga pasidovanojau sau "gucci envy me"-kvepaliuku rinkini uz 200 litu. 4u.gif
Atsakyti
Dviratis. 780lt cool.gif
Atsakyti
bilietai į Airiją, 1300 Lt blink.gif turbūt...kol kas brangesnės neprisimenu
Atsakyti
labai spontaniskai - paltuka uz 1000 litu, nors dabar gailiuosi, ne del pinigu, o kad nebepatinka doh.gif
Clinique krema uz 41 eura. Pasidovanojau velgi spontaniskai, po minties "kodel gi ne?" (nors realiai perku kremus uz max 20 litu ax.gif )
Atsakyti
As dazniausiai save palepinu kvepalais wub.gif Ir viena karta kailiniais blush2.gif nes labai jau ilgai ju norejau ax.gif
Atsakyti
Na o mano pati brangiausia dovana sau tiek financine prasme tiek ir moraline yra mano suniukas Buckis wub.gif
Atsakyti
Brangiausia dovana sau, tai pries kelias dienas pirkta masina. ~20.000 LT
Atsakyti
Na labai brangiom dovanom saves nelepinu, uztenka man kvepaliuku, skuduriuku max iki 1000Lt, dovanas sau iteikineju, kai bunu nusiminus , nelaiminga ar siaip nera nuotaikos. O brangesnes dovanas man dovanoja vyras wub.gif
Atsakyti
toks keistokas klausimas dovana sau g.gif as dabar statau sau nama, kazin ar tai skaitosi, tai grynai mano noras, vyras tik padeda igivendinti. skaitau kad tai pati brangiausia bus dovana paciai sau, per visa mano gyvenima.
prajuokinsiu smile.gif per sias kaledas po eglute sau pasidejau mano busimo namo numeri(toki geltono metalo, dideli, blizganti) vyras sake nu zinau kad esi kuoktelejusi, bet kad tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
Dovana sau tai įsivaizduoju tai, be ko žmogus galėtum apsieit?
Nes kitu atveju tai fotikas už 1000, bet kad reikėjo, tai vargu galima laikyt tai dovana sau...
Manyčiau, realiai brangiausia dovana sau man buvo paties naujausio modelio Adidas kedai už 400 lt. Nors neabejotinai būčiau galėjusi apsieit ir su kuo nors iš pereitų metų kolekcijos už 200 lt., - juk iki tol vobšče turguj pirkdavau už 30 lt... Bet vat nė cento negaila smile.gif Baisus malonumas kiekvieną žingsnį žengiant ir į juos pasižiūrint...
Atsakyti
o as sawo wyruj kaledu proga pirkau armani kwepalus "remix",bet pries pat kaleda pamaciau,kad ten moteriski doh.gif 4u.gif biggrin.gif tai ir pasidariau dowana sau thumbup.gif seip pacias brangiausias dowanas dowanoja mano wyras wub.gif cool.gif
Atsakyti