Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią brangiausią dovaną esate sau pasidovanojusi

Kompiuterį - ~3000Lt.
Atsakyti
atostogų kelionė dviems - ~8000 lt
Atsakyti
Galvoju,galvoju ir nesugalvoju,va,prisimeniau,ziema is algos nuejau ir nupirkau sau "Egipto zeme",kaip uz pudra tai kosmine suma,bet kaip pinigai 110lt,nera daug biggrin.gif
Atsakyti
laptopas 4000 Lt rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif kaip jums gerai kai jus visko norite...as kuo toliau tuo mano poreikiai mazeja....man atrodo kad uztektu padoriai pavalgyti...net rubai man nebera tokie svarbus...tik kad atrodytu skoningai ir viskas....ta prasme madu nesivaikau... tai brangiausia dovana kokia pasidovanajau sau..be jokios progos...visai neseniai... auksiniai auskarai ~500 lt blush2.gif
Atsakyti
Busima dovana sau, greitu laiku-labai brangus katinas: ~3000 lt, man tai yra labai brangu, labai jau noriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 06 09, 17:07)
Galvoju,galvoju ir nesugalvoju,va,prisimeniau,ziema is algos nuejau ir nupirkau sau "Egipto zeme",kaip uz pudra tai kosmine suma,bet kaip pinigai 110lt,nera daug biggrin.gif

aga aš ir ją sau pasidovanojau drinks_cheers.gif


bet brangesnė dovana buvo mano augintinis, kuris kainavo 1500 lt.
Atsakyti
Tiesiog nežinau, paskutiniu metu gal odinis švrkas 650lt
Atsakyti
Laptopas ir naujas mobilus telefonas ~4000
Atsakyti
naujas mobiliakas uz 1300lt tongue.gif
Atsakyti
Kai pagalvojau - nieko sau brangaus nesu padovanojusi (na rūbai ir kasdieniai daiktai tai yra būtinybė, nes nuoga nevaikščiosiu) smile.gif tačiau ką nors dėl savęs paišlaidavusi tik savo malonumui labai labai turbūt senai esu ax.gif kažkaip per tą kasdienybę užmirštu save palepinti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marsella: 14 birželio 2007 - 12:53
Turbūt kelionė Praha-Viena-Budapeštas, dovanojau draugui gimtadienio proga, bet pati labiau turbūt norėjau, viskas kainavo 1500 maždaug, tai man vienai kaina per puse blush2.gif
Atsakyti